Cel mai antipatic admin

Cel mai antipatic admin


  • Total votanți
    80
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Nihilius

Membru activ
Aici puteti vota cel mai antipatic admin



Atentie:


6.3. Toate reclamaţiile sau criticile în legătură cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzând aici sancţiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice încercare de a deschide o discuţie pe aceasta temă, pe forum, va fi considerată infracţiune şi pedepsită cu un avertisment, iar tema va fi închisă/ştearsă. Excepţie de la regulă face o discuţie la modul general, fără absolut nici o referire la o anumită persoană (membru al forumului, moderator sau admin) şi/sau sancţiunea primită. Aluziile de orice fel sunt deasemenea interzise.

Aceasta regula ramane in continuare valabila asa ca nu abuzati de dorinta noastra de a imbunatati administrarea.
 

DeletedUser

Guest
buna ziua

va rog frumos vreau si eu sa stiu cum putem lua legatura cu adminii care se ocupa de lumea tetha...
sunt intrebari la care dorim raspunsuri...
va multumesc anticipat pentru intelegerea de care dati dovada.
 

DeletedUser

Guest
buna ziua

Staff-ul jocului şi moderatorii îşi rezervă dreptul de a închide conturi, a da pedepse oricărui jucător care nu respectă Regulile Jocului. Vă rugăm să urmaţi întocmai orice rugăminte sau îndrumare primită din partea staff-ului tehnic. Nerespectarea acestora nu va fi trecută cu vederea şi poate rezulta în ban-uri sau închideri permanente de conturi. Dacă nu sunteţi sigur de legalitatea faptelor ce le veţi face, va rugăm să depuneţi un ticket înainte de a săvârşi acţiunea. Echipa vă va oferi informaţiile necesare. În cazul în care un cont este inactiv pentru mai mult de 14 zile acesta este şters în mod automat.


ce este un tichet?
cum il putem depune si in cat timp primim raspunsul !!!!
va rog sa ma ajutati !
 

DeletedUser

Guest
Zburlici si Scoman nu au nici macar un post, deci nu vad rostul sa ii pui si pe ei aici.
 

DeletedUser

Guest
Staff-ul jocului şi moderatorii îşi rezervă dreptul de a închide conturi, a da pedepse oricărui jucător care nu respectă Regulile Jocului. Vă rugăm să urmaţi întocmai orice rugăminte sau îndrumare primită din partea staff-ului tehnic. Nerespectarea acestora nu va fi trecută cu vederea şi poate rezulta în ban-uri sau închideri permanente de conturi. Dacă nu sunteţi sigur de legalitatea faptelor ce le veţi face, va rugăm să depuneţi un ticket înainte de a săvârşi acţiunea. Echipa vă va oferi informaţiile necesare. În cazul în care un cont este inactiv pentru mai mult de 14 zile acesta este şters în mod automat.


ce este un tichet?
cum il putem depune si in cat timp primim raspunsul !!!!
va rog sa ma ajutati !

Intri la setări >> asistență. Mai apoi alegi lumea pe care joci sau, dacă joci pe mai multe lumi, alegi lumea unde vrei să semnalezi acea problemă pe care o ai>> selectezi categoria unde se încadrează ceea ce vrei tu să semnalezi>> send.
În maxim 24 de ore vei avea răspuns la ticketul depus.
 

DeletedUser

Guest
Cel mai antipatic admin:
SComan
torukmakto
zburlici
Seraphyne

Nu i-am vazut deloc activand pe forum,deci nu imi pot da cu parerea.Cat despre ceilati,sunt foarte buni admini!:pro:
 

DeletedUser4006

Guest
Cine a spus Xblaandy?? :supermad::supermad: Eu am zis cnv care incepe numele cu "S", si se termina cu "W":angry:

In rest, TOTI SUNT F.F.BUNI!
 

DeletedUser

Guest
am inteles acum de ce nu sunt singurul care se plange de xblo..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3972

Guest
am si eu o intrebare.adminii au voie sa joace pe serverele ro?:)
 

DeletedUser598

Guest
Hmm...cum poti sa votezi cel mai antipatic admin daca jumate din ei personal nici nui cunosc?!

Ma abtin cu votul si consider ca toti sunt baitasi de treaba daca tot au ajuns sa fie admini. Nu orisicine poate fi admin si nici nu e usoara aceasta functie...

Consider ideea sondajului proasta.
 

DeletedUser

Guest
ma abtin, deocamdata nu ma suparat nici unul doar isi fac datoria baietii :pro:
 

DeletedUser

Guest
SComan , n-am auzit de el pana acum .. si in + , vad ca XBlaandy este cel mai antipatic admin , si el este cam cel mai de treaba de pe aici ..
 

DeletedUser5957

Guest
mie SComan mi-a raspuns la un tiket si nu e antipTIC deloc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus