Cei mai slabi atacatori

DeletedUser

Guest
Apropo de Centurioni

de ce nu treci adi si aacurile de azi si cate resusrse am luat de la fermele tale?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Le am eu, e suficient.
Nu era omul on..că doar nu e robot să stea 24/24.
Cu asta vă mândriţi voi? Cu un banal atac de curăţare care a intrat cu mult noroc?
Off...off !!
 

DeletedUser

Guest
?????????

Ma indoiesc ca gardienii se activeaza singuri chiar daca nu esti on :)
 

DeletedUser

Guest
Gardienii pot fi activati mai ales pentru cand nu esti on. Simpla masura de precautie, atunci cand lipsesti pentru cateva ore si ai un polis nou luat.

În perioadele de război poate să fie necesară înarmarea fiecărui locuitor al oraşului pentru respingerea cu succes a atacurilor inamice.
Acesta are următoarele efecte:

  • Producţia dvs de resurse a scăzut cu 50%.
  • Primiţi 10 gardieni pentru fiecare nivel de fermă(15 cu cercetare: Straja oraşului). Acest lucru este limitat la nivelul 25
  • După 3 ore, locuitorii îşi vor relua munca obişnuită.
Faptul ca erau activati nu reflecta nicicum prezenta sau absenta jucatorului, avand in vedere ca atacul a ajuns undeva intre minutul 1 al activarii si sfarsitul perioadei de trei ore.
 

DeletedUser

Guest
Ma indoiesc ca gardienii se activeaza singuri chiar daca nu esti on :)

Nu, nu te mai îndoi.

Dacă plec acum de la calculator, par example..activez gardienii. Ei sunt activi 3 h.
Tu..mă ataci peste 2 h. ... să zicem. Gardienii mei sunt activaţi. Dar eu..surpriză..activez prin alte părţi.

No... pentru lămuriri suplimentare/tactici de apărare-atac sau dacă mai alte întrebări şi pentru a nu te mai îndoi decât atunci când trebuie..îţi stau la dispoziţie prin mesaje in game sau mesaje private pe forum.
Sunt băiat de comitet...nu ţin nimic pentru mine.
 

DeletedUser

Guest
Un raport care, cu siguranță... își găsește locul aici :

atacadi.jpg
 

DeletedUser

Guest
Mai Adi da rau esti... ala ti-a trimis un atac cu revolta la misto fara sa fie pregatit si cand a venit ca i-a reusit mai avea putin si facea infarct.... facea ca nebunu i-am dat revolta i-am dat revolta, yeeee sunt cel mai tare, il cuceresc nu stiu ce... el a uitat sa ia in calcul ca tu sigur o sa primesti sprijin... cat despre fulgere... e concurs de dat cu fulgere in tine :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Din pacate nu voi putea sa exemplific cele ce voi spune cu imagini deoarece nu am rabdarea necesara sa uploadez atatea poze si raport direct din grepolis nu pot afisa.....

Vreau sa nominalizez ca cei mai slabi atacatori....hm(imi dreg vocea) pe Controlorii lui Mini Zeus si baietii din Coasa Noastra carora tin sa le multumesc pentru cele 6200 de puncte de batalie facute cadou incepand de aseara si pana azi la pranz....
au fost vreo 27 de atacuri...nici nu le mai stiu numarul....sub atenta supraveghere si coordonare a celor doi lideri din Coasa Noastra....Bugsy Bunny si Claudiu215 care animati de dorinta de a razbuna umilinta de pe gamma au incercat marea cu degetul.......i-as ruga sa aiba onoarea sa-si faca vizibile medaliile....sa nu mai stau eu sa numar cati au primit "Mormant sub ape".

ce sa-i faci?asa e cand lasi frustrarile personale sa conduca un atac asa-zis organizat, in care pauzele dintre atacuri imi ofereau timp sa beau si o cafea.

Mesajul meu pentru baieti este :hai ca se poate....asa trebuie.....drejas copii, voi va rupeti armatele ca bugsy trimite nava de colonizare, dar a uitat sa mentioneze ca o va pierde....Coasa Noastra cred ca este singura alianta din grepolis care considera ca liderul este de neatins si ca toti din alianta sunt sclavii lui trebuind sa isi sacrifica armatele in favoarea lui....asa v-ati destramat pe gamma si la fel va veti duce de rapa si aici.

P.S : dimineata o luam de la capat?:D
 

DeletedUser2467

Guest
daca stii cat de sigur eram ca se va intampla asa ceva......este foarte rau.....incepatori.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
sal

dak esti in curs de cucerire de cate ori poti sa-ti activezi gardieni
 

DeletedUser

Guest
ma refer dak are un jucator nava de colonizare in orasul tau
cand esti in curs de cucerire mai poti sa-ti activezi gardieni si sa-i poti respinge atacul?
 

DeletedUser

Guest
am lasat un cal akolo...l-a omorat nemernicul :))

[report]3c2839701c129fa5316edf70cfe09f1d[/report]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Un sfat pentru cei mai slabi atacatori!

  1. Daca adversarul are punctajul cu mult mai mare ca tine,atunci nu-l ataca,fiindca sunt doar 10% sanse de cucerit sau mai bine zi 1%!
  • Nu ataca cu toate unitatile odata,(mai lasi vro 10cutare,10 cutare in oras),Daca crezi ca nu il poti distruge.
Iar urmatorul sfat este pentru toti jucatori:
Nu lasa orasul fara aparare!!!
_______________________________________
:pro:ASCULTATI un SFAT este SPRE binele VOSTRU:pro:
 
Sus