Cei mai slabi atacatori

DeletedUser

Guest
Cum spune si numele,cei mai slabi atacatori.Postati aici cele mai proaste atacuri asupra voastra.
 

DeletedUser

Guest
Ori sunt numai atacuri "babane" ori nimeni nu ataca pe nimeni, desi la clasamentul atacatorilor lucrurile spun altceva!
horse.gif
 

DeletedUser

Guest
well as vrea eu sa propun pe cei 6 baieti din Argonautii care ne cresc nivelul de cultura la colegul nostru :)
Saraci de ei chiar cred ca pot castiga asa jocul asta :D
 

DeletedUser

Guest
atacatorislabi.jpg


Văd că nu vrea nimeni să pună ceva rapoarte, aşa că pun eu.
 

DeletedUser

Guest
Locul 7 în clasamentul celor mai buni apărători. De aşa atacuri să tot ai parte, nu? :D

atactampit.jpg

Revin cu încă un raport. Mă face să ajung sus în clasamentul luptătorilor. Bineînţeles că asta doar acum la început.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ah ce rau imi pare ca nu am dat nord sa cad cu voi astia din black pearl, pe aici in 55 numa' morti sau le e prea frica sa atace si just do it e alianta copiata asa ca aici nu prea am cu cn sa ma razboiesc
 

DeletedUser

Guest
ah ce rau imi pare ca nu am dat nord sa cad cu voi astia din black pearl, pe aici in 55 numa' morti sau le e prea frica sa atace si just do it e alianta copiata asa ca aici nu prea am cu cn sa ma razboiesc

Vrei sa pun fiarele pe tine? :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
sunt sigur ca sunt jucatori f buni si in mare 55 dar momentan nu prea ai cu cn sa te razboiesti, toti suntem prea preocupati sa crestem...
 

DeletedUser

Guest
Pe ce lume trăiești? Sau...despre ce lume vorbești?
Sau...știi măcar despre ce vorbești?
,,Momentan nu ai cu cine să te războiești?!''..Heloooo!!! Wake up! Ești ori în urmă, da' rău de tot..ori habar nu ai ce se întâmplă pe hartă..ori..vorbești doar așa...să știm că exiști!

Un prim război destul de mare și destul de important, zic eu, prin mărimea forțelor implicate și prin valoarea jucătorilor care iau parte la el, există încă din prima zi a ieșirii de sub protecție. Unde crezi? Fix în 55! Peiii..ai războiul sub nas..și tu habar nu ai despre asta?
 

DeletedUser

Guest
nu e război adevărat dacă nu se implică B&M
cred că asta a observat cu mare inteligență prietenu nostru
colectivul B&M îi mulțumește pentru considerație!

(da, încă mai existăm...)
 

DeletedUser

Guest
Pe ce lume trăiești? Sau...despre ce lume vorbești?
Sau...știi măcar despre ce vorbești?
,,Momentan nu ai cu cine să te războiești?!''..Heloooo!!! Wake up! Ești ori în urmă, da' rău de tot..ori habar nu ai ce se întâmplă pe hartă..ori..vorbești doar așa...să știm că exiști!

Un prim război destul de mare și destul de important, zic eu, prin mărimea forțelor implicate și prin valoarea jucătorilor care iau parte la el, există încă din prima zi a ieșirii de sub protecție. Unde crezi? Fix în 55! Peiii..ai războiul sub nas..și tu habar nu ai despre asta?


Pai bine prietene vedem noi ca phonix are puncte de batalie, si la fel si centurion, dar nu dati si voi nici o informatie despre cum merge lupta? :)
Poate uploadati si voi niste imagini cu unele atacuri mai reusite ca sa avem si noi la ce sa ne uitam :)
 

DeletedUser

Guest
Promit că ieșim și cu ceva rapoarte. Dar nu la tema asta. :D
Primul polis luat de Adi, este de la ei.
 
Sus