Cei mai slabi atacatori

DeletedUser

Guest
eu nu te inteleg ce te aprinzi asa .... te simti la ce am spus acolo ??
si daca sunt asa proaste atacurile despre care vorbesti (habar nam despre ce spui acolo) posteaza aici , aici e rubrica lor ..

cit despre ce scrie acolo jos la tine , ai dreptate , trebuia sa taci ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ride ciob de oala sparta , profitati de faptul ca el nu poate posta aici ca e banat , si sau gasit fermele sa ridice glasul ,lol

ati trecut alea la atacuri proaste , dar aratati lumii cit o facut strapungerea , asa de curiozitate ... iar in continuare o poza de pe forum tot cu atac acolo :

zamfira.jpg
Eu nu cred ca mai are ban, pt ca l-am vazut zilele trecute in lista de membri aici pe forum.
Cati au fost in total? cati si-au dat suflu pt un sat de 10400 puncte? huh? alea is atacuri de jucator de pe locu 2? :))
Mai bine fugi inapoi la ridicat sate de 13,716 puncte, ca macar la alea nu puteti esua...sau si acolo va tremura mana pe mouse si nimeriti butoanele de demolare ? :))
PS: nu generaliza ce zic , ca aveti si jucatori buni acolo, dar is rari... lulus pare a fi unu dintre ei.
LE: iar cu print-ul acelui raport nu demonstrezi decat ca va chinuiti deja de 12 ore si tot n-ati reusit sa atingeti uscatu :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
cine vb de sate mari :p

4 an0n1m 195472 THE BLACK PEARL 16 12217
 

DeletedUser

Guest
da aia e media, da cel putin eu n-am sate de bireme sau nave usoare cu cazarma lvl30 :))
 

DeletedUser

Guest
Anonime ,ce te agiti ma cu un jucator sub medie ...?
El vorbeste doar ca altceva nu mai poate face ...dar mai hell ..calm ca venim si pe la tine !

Calm :)..nu te agita ca iti bubuie vreo vena ..
 

DeletedUser

Guest
da cine se agita ?? .. doar voi 2 ce mai faceti spam pe toate topicurile , lol ...

cit despre venit pe la mine , stau in iasi , dati un mesaj si pun un vin la rece
 

DeletedUser

Guest
mamă, frate, da ce diplomați sunteți voi, ăștia din top
nici măcar la noi, în B&M, pă forum nu ne respectăm așa
sunteți idolii mei
 

DeletedUser

Guest
da cine se agita ?? .. doar voi 2 ce mai faceti spam pe toate topicurile , lol ...

cit despre venit pe la mine , stau in iasi , dati un mesaj si pun un vin la rece

Bre pai noi facem spume pentru ca din pacate jocul acesta pentru noi merge doar intr-o singura directie.
Noi luam sate, noi ne sprijinim, noi sincer ne cam plictisim :)
Am dorii mai multa activitate pe server, daca s-ar putea si speram ca in acest mod persoanele vizate ar face ce ar trebui :)
Acuma recunosc ca intr-un final ati cucerit si voi 3 orase de la noi. Dar dupa cate saptamani? Si baietii aceia erau incercuiti de nume grele de la voi :)
 

DeletedUser

Guest
Bre pai noi facem spume pentru ca din pacate jocul acesta pentru noi merge doar intr-o singura directie.
Noi luam sate, noi ne sprijinim, noi sincer ne cam plictisim :)
Am dorii mai multa activitate pe server, daca s-ar putea si speram ca in acest mod persoanele vizate ar face ce ar trebui :)
Acuma recunosc ca intr-un final ati cucerit si voi 3 orase de la noi. Dar dupa cate saptamani? Si baietii aceia erau incercuiti de nume grele de la voi :)

si satele luate de voi de la noi cum erau???
 

DeletedUser

Guest
:)) cum se poate?

[report]9a118287ec702a3ea23fd31d846ac654[/report]asta e atac de cucerire?
 

DeletedUser

Guest
Frumoase si cum trebuie facute cercetarile :):))

sa le tii sanatos. Vad ca incontinuare va dati talente pe aici, aruncati cu vorbe si fapte de-ale voastre, dar ce ati patit voi niciodata nu e de discutat, numai sa dai din gura stiti (unii)...
 

DeletedUser

Guest
sa le tii sanatos. Vad ca incontinuare va dati talente pe aici, aruncati cu vorbe si fapte de-ale voastre, dar ce ati patit voi niciodata nu e de discutat, numai sa dai din gura stiti (unii)...

hehe, si despre ce-ai vrea sa dau din gura? eu nu m-am scufundat niciodata la mal :D
da daca vrei iti pot arata cum am facut ieri vreo 2.000 BP cu un singur atac (terestru) , numa ca nu isi are rostu, ca topicu asta e despre genul ala de atacuri care le dau colegii tai (a se citi donatii de BP ) :cool:
 

DeletedUser

Guest
lulus....stiti prea bine ce aveti in alianta si cine face si drege pe acolo......pentru colegii mei vreau sa le precizez ca domnu.zamfira are ban pe forum 100% si e jucator foarte bun.
 

DeletedUser

Guest
daca tot vb de banuri puteti sa ne spuneti si noua ce s-a intamplat cu lupii vostri madalin si iosif? sunt cumva banati in joc? :eek: :eek:
 

DeletedUser

Guest
să revenim la subiect...
iată ce a adus pisica... un noob, și nu orice fel de noob, unu cât casa
nu vrăjeala aia ce postați voi, care erau mai mult atacuri ghinioniste
să vedeți și voi că cei mai proști dușmani tot ai B&M sunt...

1...
jkygyg.png

2...
2hhgf.png


știți cum e, toate pot avea o explicație logică...
dar, oare chiar toate?
 
Sus