Cei mai slabi atacatori

DeletedUser

Guest
Pt ca nu este inca un top cu Cei Mai Prosti Atacatori, o sa il fac aici, ca doar trebuie sa fie si ei undeva :D
Incepem cu membrii aliantei Just Do It. care ofera multe puncte de batalie si ne urca jucatorii in top la cei mai buni aparatori :)
O mica parte din "puternicele" lor atacuri
t52crr.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Acum intra-n scena bunii lor prieteni TLE cu omul birema in rolul principal :))
11tlmi9.jpg


nu cred ca , cuvintele mai au sens..
dar totusi, respecte pt "domnu.zamfira" si ceilalti membri ai aliantei "Just do it." care le mai au cu ganditu, ca in rest.. "ca fanu" :))
1z4jptt.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Tare tipul,si-a pierdut aproape toate trupele,si culmea este ca a colaborat cu colegul sau din fosta alianta Corabia nebunilor....nu cred sa reziste mai mult de o saptamana:D gen kamikaze


curaj.jpg
 

DeletedUser

Guest
si colegul lui de baza

si colegul lui de baza cu care m-am facut vecin :D


sicolegu.jpg
 

DeletedUser

Guest
loredanuu.. asta ii miezu, in ultimile 2 zile a pierdut cam 150 nave usoare + o cucerire :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
:D

pe mine ma ataca 2 aliante mari, de cind alianta noastra s-a destramat, am ramas singur si am dusmani cat 2 aliante...Sparta-M44 si 300 of Cosa Nostra...astfel cu staruintele lor am ajuns timp de 2 saptamini pe locul 4 in topul celor mai buni aparatori, si astazi simt ca voi fi pe doi..cei drept am pierdut 3 orase...dar mai am doua cit sa ajung primul in top!!! Apoi ma las, caci sungur nu poti lupta impotriva tuturor:)
 

DeletedUser

Guest
Esti departe de noi ca te-as invita la noi,daca cazi la o intelegere sau poti emigra spre m55 iti dau polisuri pe gratuit ce zi,vrei asa fara sa renunti?
 

DeletedUser

Guest
da buna propunere, ma voi gindi, si iti voi da raspunsul in joc..deja vorb cu diplomatul vostru
 

DeletedUser

Guest
Hai sa te refaci si te ridici din nou sa demonstrezi ca nu esti usor de trimis la magine;)
 

DeletedUser

Guest
a cam murit topicul asta, in ultima vreme, dar cum s-a trezit elita aliantei Just Do It. , am primit si material nou de pus aici :)
cuvintele n-ar avea sens..
255mmtt.jpg

PS: incercati pe 300 of Cosa Nostra poate de la aia luati o jumate de sat :))
 

DeletedUser

Guest
As vrea si eu sa propun pe baietii din Just do It, doar stiu ei de ce :D

Ha an0n1m mi-ai luat-o inainte :) Nu stiu cum a ajuns iosif69 asa de departe ca are multe de invatat la jocul acesta :D
 

DeletedUser

Guest
lasa mai ..

Mai tarantula pe scuter, pai tu crezi ca ei stiu pe cine ataca si cam cum se ataca ? ..atunci cand iei satele de la colegii tai din alianta si ei le elibereaza tu avand de trimis doar nava ,normal ca nu stii cum sa ataci si ai impresia ca avand puncte multe, toti trebuie sa se sperie si a stearga contul ...

Oricum ,d-nu iosif ,am deschis scoala de grepolis,si incrierea e gratis pentru tine ,te asteptam la orice ora cu mesaje jucatorului ,paianjen cu role .
 

DeletedUser

Guest
Ptii,4 orase ofensive ..frumos "anotimp" o sa vina peste el .mai ales ca e curat lacrima !
 

DeletedUser

Guest
slabi rau astia din just do it :D:D:D
cred ca trebuie sa demonstreze si ei ceva ca prea mult s-au facut de ras,incepem sa punem mai mult accent si pe gamma organizam ceva frumos sau lasam jocul sa decurga asa incet,incet sa ne mai distram si noi putin?
 

DeletedUser

Guest
slabi rau astia din just do it :D:D:D
cred ca trebuie sa demonstreze si ei ceva ca prea mult s-au facut de ras,incepem sa punem mai mult accent si pe gamma organizam ceva frumos sau lasam jocul sa decurga asa incet,incet sa ne mai distram si noi putin?

pana la urma ce ne-a fi fost ramas ?...distractia !...toti suntem entitati , mai mult sau si mai mult reale....la o bere sau nu, uitam de unde suntem , si socializam....asta-i esenta !!!
 
Sus