Cea mai tare alianță

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
crede-ma ca daca ai lasa vorbele precum "pa sistem"..sau sa te lauzi ca esti "al mai mare manelist" ti-ai creea si tu prieteni adevarati

Editare:RadeTot has not made any friends yet...in legatura cu asta,unde sunt manelistii tai?vad ca nu ai nici un prieten

baroane, scuză-mă, da prietenii mei sunt oameni adevărați nu conturi digitale
aici e caterincă nu e pă viață și pă moarte(cum tind unii să creadă)
ce credeai, că toți maneliștii o să ne facem aici friends unu cu altu să știe toți rasiștii unde să dea?
suntem undercover...
 

DeletedUser

Guest
Conte!Tin sa va anunt ca ati mai scos o perla.Eram siguri ca veti alege prima varianta asa ca spor la treaba.:D
 

DeletedUser

Guest
ca sa ma laud si eu :p

Vroiam sa postez in topicul 300 of Cosa Nostra dar vad ca admini l-au mutat in arhiva si l-au inchis :)
In 24 de zile de cand am inceput sa me extind in zona aceasta am reusit sa iau 6 orease (pe al saselea il iau in 9 ore :D) fara prea mult stres.
Oricum am vazut ca dabia zilele trecute au inceput si baietii sa fie mai activi cu sprijinul, ca sa faca lucrurile mai interesante :)

Oraş Puncte Vechiul proprietar Noul proprietar Vechea alianţă Noua alianţă Dată
14SinSiLaRegeleMarii 9,573 petfeli moto-spider 300 of Cosa Nostra THE BLACK PEARL 2010-08-11 23:00:37
13. Phocia Tracia 7,797 wervol2 moto-spider 300 of Cosa Nostra THE BLACK PEARL 2010-08-02 16:59:38
12. Phocia Milo 9,886 petfeli moto-spider Nimeni :D :D :D THE BLACK PEARL 2010-07-30 03:07:14
11. Phocia Hispania 8,266 petfeli moto-spider 300 of Cosa Nostra THE BLACK PEARL 2010-07-27 03:11:45
10. Phocia Valhalla 9,352 UltraStarGod20 moto-spider 300 of Cosa Nostra THE BLACK PEARL 2010-07-18 21:15:38

Si in 9 ore Casablanca al lui blackbeard din aceasi simpatica alianta :)
 

DeletedUser

Guest
@moto-spider.. Topicul a fost mutat fiindca parea a-si fi pierdut interesul... Vrei sa-l mut inapoi si sa-ti mut postul?
 

DeletedUser

Guest
nu bre este ok. Oricum eu speram ca baitii din 300 sa vina pe forum sa vb, discutam, injuram cu un limbaj elevat :))
Dar din pacate pe forum in afara de baietii din just do it, B&M si alianta noastra lumea nu prea vorbeste :(
 

DeletedUser

Guest
inchideti topicul e inutil.......
maa, nu mai spune! da de unde stii?
si apropo, schimba si tu avataru ala, ca imi vine sa fac niste glume din cauza carora mi-as lua direct ban.
On topic, am si eu cateva.. vreo 5, de la ei si din academiile lor, da unu din ei si-a dat "inceput nou" si a stricat tot farmecu, nu ii mai vad aliniat :(
Oraş Puncte Vechiul proprietar Noul proprietar Vechea alianţă Noua alianţă
6.2 Mockingbird 11,028 minochelle an0n1m 300 of Cosa Nostra THE BLACK PEARL
6.1 Music Box 13,025 Abandonat(koniek) an0n1m Nimeni(cosa nostra of 300) THE BLACK PEARL
6.0 Buffalo Bill 11,075 lenesul an0n1m 300 of Cosa Nostra THE BLACK PEARL
3.0 Space Bound 11,517 jakob20 an0n1m 300 of Cosa Nostra THE BLACK PEARL
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
lasă că nu ne supărăm
B&M e bucuroasă să vă găzduiască disputa
bag dă seamă că, în afară dă noi, nimeni nu prea mai posteză pă forum când nu câștigă
hmmm

aș vrea să aflu dacă și voi în B.P. și JUST ați mai intra pă aici dacă v-ar composta cineva...
da asta nu prea are șanse să se verifice că voi nu prea aveți cu cine să pierdeți
 

DeletedUser

Guest
lasă că nu ne supărăm
B&M e bucuroasă să vă găzduiască disputa
bag dă seamă că, în afară dă noi, nimeni nu prea mai posteză pă forum când nu câștigă
hmmm

aș vrea să aflu dacă și voi în B.P. și JUST ați mai intra pă aici dacă v-ar composta cineva...
da asta nu prea are șanse să se verifice că voi nu prea aveți cu cine să pierdeți

Eh atunci sa asteptam razboiul Just Do It VS The Black Pearl si sa vedem ce iese :))

Ar trebui sa fie un meci frumos cu pierderi masive (si aici colegii s-ar putea sa ma injure) de fiecare parte :) Cel putin la inceput :)
 

DeletedUser

Guest
bey paianjen pe scuter,pierderi vor fii....deja sunt ...dar asa cum am spus si voi spune ..Just Do It nu sutn Imperivm si nici 300 ..

mie imi place cum joaca Just ,si mai ales ca pe cativa de acolo ii stiu personal,deja azi discutam cu vreo 2 ,cum o sa fie cand ne vom apropia..
ne intrebam cine va pica primul ..dar dupa cum ii stiu,la mine cel putin va dura mult razboiul si ei sunt 4 eu singur ..dar deznodamantul deja il stiu si eu si ei :))

ps.am jucat prea mult impreuna triburile ca sa nu le stiu programul de la servici :))))))))))) ,despre asta si vb cu ei ..sa isi schimbe programul si sa vorbeasca cu sefii ,ca altfel nu`i vad bine ..si dupa cum am inteles probabil mai bine vor schimba tabara =))))))
 

DeletedUser

Guest
apropiați-vă și voi mai repede...
pentru binele manelelor... ar fi păcat să să înceapă un război, să zicem... cu noi... și voi să nu mai aveți decât să adunați bucățele din ei
(sper să nu se supere că nu mă văd bine...)
anyway... am uitat să vă zic despre noua House of MyNele
este vorba despre M46 unde, de data asta fără caterincă suntem număru unu în clasamentu oficial(nu doar la mine în căpățână)
avem puncte duble peste locu 2 și, iar, nu e caterincă e pă bune

vă roagă baronu, frumos, băteți-vă și voi pă unde vreți, mai puțin acolo pă M46 să trăiască familia voastră! să avem și noi dă unde să mâncăm o pâne...

mersi la toată lumea!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
mynele in da haus
recidivăm
din 24 august și pă servărele epsilon
 

DeletedUser

Guest
manelistilor cresteti orashele mai mari sa avem motiv sa venim spre marea voastra:)
 

DeletedUser

Guest
Cu siguranta.Cu toti stim ca e greu sa faci resurse,eh,prea multa bataie de cap.:D.Si deci ca urmare domnul cauta recruti procuratori de resurse.Iar de gasit il anunt de pe acum ca nu va gasi.
 

DeletedUser

Guest
păi cum zice și la televizor...
e criză și când e criză nu te mai lăfăiești în lux, orașe de 10k-13k
faci economie, te mulțumești cu 2-5k

acuma dacă voi faceți mofturi la orașele noastre că vă strică media ne pare rău
totuși, partea pozitivă e că nu vă obligă nimeni să le și luați
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus