Cea mai tare alianță

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Io nu zic daca va place nu-i nici o problema,am vrut doar sa zic ca mie nu-mi place.Dar nu-i nimic daca va place,idea e sa te relaxezi,iar daca muzica asta va relaxeaza atunci este foarte bine.

Am vazut alianta si nu prea este sus in clasament, asta cu Bautura si Manelele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mie nu-mi place...mai ales numele..."BAUTURA SI MANELE"...
ma duce cu gandul ca in loc sa dati sprijin dati dedicatii ...:|
oricum...nu stiu de ce zici tu ca face legea pe marea 45,ca e o alianta mica si nu prea puternica
altceva nu am ce zice pt ca nu am fost acolo si nici nu vreau....prefer sa raman in JUST DO IT! :D
 

DeletedUser

Guest
cea mai puternică este
cine nu recunoaște valoarea noastră nu e manelist adevărat

auzi, tu, nu avem puncte, păi dă unde să faci puncte când ne batem din 9 iunie când am fondat B&M cu dușmani de 1 milion de puncte fiecare și să mai și crești?
că am făcut și atâtea puncte e o mare performanță în condițiile date
dacă nu veneau toți dușmanii buluc pă mynele și, mai ales, de 10-20 de ori mai mari, aveam și noi un milion de puncte acuma da au vrut să ne omoare din fașă
suntem cei mai tari pentru că am supraviețuit și am crescut în loc să dispărem ca alți jucători sau alianțe care au fost în top și când, în loc să atace ei, trebuia să se apere, au fugit care încotro
noi nu am fugit și ne-am bătut cu toți până i-am plictisit

și, da...
o dedicație face cât 1000 de trupe(sau 30 de bireme...)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
--------------------------------------------------------------------------------

cea mai puternică este
cine nu recunoaște valoarea noastră nu e manelist adevărat

pai ce?..e vreun manelist adevarat p'aci inafara de cel care il stim?
oricum,bravo voua....vroiam sa te vizitez,dar vad ca esti la 20 de mari distanta de mine :p...eu pe 65,tu pe 45...:mad:
oricum....daca zici ca sunteti cei mai puternici poate asa e...fiecare cu parerile lui
eu,unul iti doresc succes unde vrei tu...si poate,poate apari pe Taraf,sau pe unde mai sunt manele...
 

DeletedUser

Guest
și, da...
o dedicație face cât 1000 de trupe(sau 30 de bireme...)

daca o dedicatie face ptr tine cat 30 de bireme esti cocalar, nu ai valoare.
daca ziceai si u 1000 de bireme mai mergea asa cum se practica la casele mai mari, dar tu nu ai de unde sa sti daca stati toti in ghetoul ala de B&M
 

DeletedUser

Guest
în Voluntari îmi zice Sylle Bidinaru că tătaie era bidinar
 

DeletedUser

Guest
în Voluntari îmi zice Sylle Bidinaru că tătaie era bidinar
aici iti spune RadeTot de pe Grepolis
sau RadToti de ce aberatii scoti


//LE by Norbit: Pe acest forum sunt strict interzise chiar si aluziile ce pot jigni un alt membru. Pe viitor te rog sa te conformezi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
mă bucur când văd atâtea mesaje inteligente pă tema măreței alianțe B&M
și remarci de acelși tip la adresa mea
deci, mersi la toată lumea care scrie aici
împreună cu mine, demostrați, fără echivoc, ceea ce ar trebui să știe toată lumea și toate femeile
B&M rulz și e număru unu
 

DeletedUser

Guest
5...
să mă scuipi tu pă mine dacă nu o mai avea 5 ore!

hai, că oracolu din voluntari vă răspunde la orice întrebare...
 

DeletedUser

Guest
ai de gand sa-ti spun ceva.IOC ia-ti gandul.

Eu deja nici nu mai citesc comentarile lui Rade Tot caci stiu dinainte ce zice.Ori isi ridica in slavi alianta ori isi ridica in slavi muzica.

E super tare ce s-a zis mai devreme,ca alt manelis adevarat pe acest forum n este decat ala pe care-l cunoastem de destul de multa vreme.Nu prea vad cum s-ar impune "Bautura si Manelele"in M 45.

Manelist scuze.Apropo RadeTot de ce scri cu patratele din alea(cred ca diacritice se numesc).


//Edited by Norbit: Data viitoare foloseste te rog functia "Editare Post" in loc sa faci 3 posturi consecutive...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
așa am învățat io să scriu, pă românește
știu și țigănește da știe cineva pă aici?
 

DeletedUser

Guest
Nu cred ca asa este corect gramatical sa scri cu patrate dar nu mai conteaza acest amanunt.:D
 

DeletedUser

Guest
dacă îți apare cu pătrățele înseamnă că ai tu un browser prea vechi sau setat aiurea
în mod normal, pe orice versiune de windows încă de la 98 ar trebui să apară corect
 

DeletedUser

Guest
vreau să mulțumesc familiei mele, la nevasta mea și la copii mei și la toată lumea și la toate femile din lumea asta!
Mersi! mersi că ați făcut din B&M cel mai șmecher lucru pă servăru gamma
Fără voi nu aș fi reușit!
Vreau, la această foarte specială și deosebită ocazie să o dedic pă aia cea mai nouă a lu Salam la toată lumea, se știe!(puneam și linku da nu e pă un site administrat de innogames și nu vreau să iau ban... din nou)
uite, de aici poate să iasă o propunere șucară, să facă innogames un site de uploadat mynele și să facă scripturi să cânte când intri pă cont din playlist pă care îl faci tu.... cum are văru meu, gigi, la metin
(oare aveam voie să spun metin?)

anyway, sper că toată lumea a observat cum subiectul B&M, a devenit cel mai citit subiect pe forumu gamma și subiectul cu cele mai multe postări într-o perioadă foarte scurtă de timp
iată cum s-a demonstrat că mynele este, de departe cel mai interesant subiect(cu toată opoziția unora care se încăpățânează să nu recunoască afinitatea lor pentru mynele)

Încă o dată, mersi la toată lumea, la toți maneliștii mei și la toate fetele!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cam asa.

Apropo poti seta modul in care sa scri,in susul chenarului in care scri.
 

DeletedUser

Guest
probabil ca asta e cel mai citit subiect de aici...stii macar de ce?
banuiesc ca nu ,asa ca lasa-ma sa te luminez :)
tu observi ca nici macar 1% din cei care au postat nu au zis ceva de bine de tine?....toata lumea sa amuza la tot ce zici tu,d'aia apar mereu alte posturi ..ca sa te facem sa mai scoti niste "perle"..crede-ma ca daca ai lasa vorbele precum "pa sistem"..sau sa te lauzi ca esti "al mai mare manelist" ti-ai creea si tu prieteni adevarati
oricum eu cred in continuare ca B&M nu sunt o alianta de top,la fel ca si ceilalti oameni care gandesc rational
eu,unul iti urez bafta! :D
daca mai vrei posturi aici continua cu vorbe d'alea de care ai tu :)
daca nu mai vrei posturi vorbeste ca orice om normal de aici...cred ca alegi prima varianta pt ca tii la noi si vrei sa ne inveselesti si ziua asta :D

Editare:RadeTot has not made any friends yet...in legatura cu asta,unde sunt manelistii tai?vad ca nu ai nici un prieten
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eu ascult manele dc sa nu recunosc la chefuri sau afara cand pun altii dar eu pt nu ascult deoarece nu mai imi plac mam plicti de ele dar sa fim seriosi la un chef parca nu se numeste chef fara o manea
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus