Cea mai buna alianța de top este....

Cea mai buna alianța de pe lumea Alpha


  • Total votanți
    100
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser598

Guest
Am votat Die. E o alianta intradevar puternica,bine organizata si cu oameni seriosi + apartin si eu aceiasi aliante.
Daca ar fi fost un sontaj de top3 aliante,cred ca Die si LostLegion sar fi luptat de locul 1. Macedonia cu LegioDacorum pe locul 2,pe 3 cred ca FrendlyPeope. Baietii acolo sunt de treaba,doar ca prea putini pentru a putea tine un loc de frunte.
PS: e doar o parere. :)
 

DeletedUser

Guest
clar

am votat alianta mea dar cea mai bun alianta cu adevarat este cea cu cele mai multe puncte de batalie = activi in joc
 

DeletedUser3124

Guest
Salutare. Chiar daca toata lumea din Die. ma uraste, au am votat-o ca cea mai compacta alianta..chiar daca 70% din metodele lor de lupta sunt "neortodoxe" (stiu ei bine la ce ma refer)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
salut tuturor

daca vb despre alianta momentului consider si votez DIE,
daca vb de cand sunt eu sigur cea mai tare alianta este si va fi Legio....
 

DeletedUser

Guest
votez Phoenix aici gasesti jucatori interesanti si motivati ,de a lupta impotriva tuturor dusmanilor acestei aliante! (ce ar mai fi o alianta fara razboaie)
 

DeletedUser6852

Guest
vot

normal ca votez alianta mea favorita HOPE HOPE HOPE:D:D
 

DeletedUser6846

Guest
Phoenix nu e doar o alianta al acestei lumi..este o echipa ! suntem uniti si in viata de zi cu zi dar si in joc ! desi e doar un joc mare parte au pus mult suflet!! acest topic facut de echipa grepolis..nu demoinstreaza care alianta e mai puternica ! care e mai unita..asta se vede in joc..nu la postarile noastre !
 

DeletedUser

Guest
daca vb despre alianta momentului consider si votez DIE,
daca vb de cand sunt eu sigur cea mai tare alianta este si va fi Legio....
Cu asta nu pot fi de acord, pentru că mergeți cât de curând la desființare. Ori o faceți voi, ori o fac colegii mei.

Cea mai bună alianță nu se află în sondaj, eu merg pe Dark Angels.
 

DeletedUser6856

Guest
Phoenix-este alianta alianta mea si de aceea eu votez pentru ea---
 

DeletedUser6857

Guest
hope

Cea mai buna (raportat la numarul de membri) este de departe

hope !​

:cool:
 

DeletedUser

Guest
Bineinteles ca cea mai buna alianta este Macedonia,am tinut piept cu succes tuturor "dusmanilor" inca de la inceputul jocului si nu au fost putini si o sa le producem inca multe nopti nedormite in continuare.
 

DeletedUser

Guest
Die . - o alianta bine organizata , cu jucatori profesionisti ( intradevar ne-au parasit unii din ei )

Ps : Mare greseala celor care au votat Phoenix - o alianta dispusa la multe festivaluri , mai putine lupte .
 

DeletedUser1420

Guest
Die . - o alianta bine organizata , cu jucatori profesionisti ( intradevar ne-au parasit unii din ei )

Ps : Mare greseala celor care au votat Phoenix - o alianta dispusa la multe festivaluri , mai putine lupte .

Phoenix.....e alianta celor mici care sau saturat sa stea la dispozitia celor puternici.
va asigur ca luptam pentru asta!!!

Am votat Phoenix....mi-am votat familia !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pheonix

Phoenix cea mai buna alianta,cu cei mai de treaba oameni :) parerea mea
 

DeletedUser

Guest
Hola ... Cu toate ca suntem dusmani , consider ca cea mai buna alianta de pe lumea Alpha este Die.

PS : Nu trebuie uitati nici LL, dar cred ca locul 2 li se potriveste mai bine :)
 

DeletedUser

Guest
Hai ca mi`a expirat banu,si trebuie sa scriu ceva. DFA are dreptate, Dark Angels este cea mai buna alianta,din pct de vedere al jucatorilor.In orice alianta mai exista si niste "scursuri",totusi acolo nu .Cat despre Die. sau LL au fost sunt si vor fi cele mai bune alianta de pe Alpha,totusi de la un timp e vreme de pace,se pare ca inactivitatea isi face simtita prezenta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Die . - o alianta bine organizata , cu jucatori profesionisti ( intradevar ne-au parasit unii din ei )

Ps : Mare greseala celor care au votat Phoenix - o alianta dispusa la multe festivaluri , mai putine lupte .

Nu o sa iti doresti sa vezi cum luptam noi!... :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus