Ce alianta din top 12 credeti ca va disparea prima ?

  • Autor subiect DeletedUser5870
  • Data de început

Ce alianta din top 12 credeti ca va disparea prima ?

  • Lost Legion - Lost Legion II

    Voturi: 19 25,0%
  • FRATIA LORZILOR - FRATIA LORZILOR III

    Voturi: 8 10,5%
  • MACEDONIA

    Voturi: 5 6,6%
  • Die.

    Voturi: 7 9,2%
  • LEGIO DACORUM

    Voturi: 3 3,9%
  • Friendly People

    Voturi: 9 11,8%
  • EPIC

    Voturi: 9 11,8%
  • GETICA

    Voturi: 2 2,6%
  • Hope

    Voturi: 6 7,9%
  • The Lord-TL-

    Voturi: 8 10,5%

  • Total votanți
    76

DeletedUser1530

Guest
Da, am avut 40, dar nu te privește viața mea. Ia vezi orașele pierdute de mafioata de exemplu.
Cât despre sprijin, trebuie să știi când, cât, unde și ce să ceri :) Sau tu vrei să-mi spui că reziști singură la 500 atacuri? :)
le-a pierdut intentionat...eh
:)))ai fost bolnavul inchipuit...of of mai mai

hai lasa nu o umfla mai mult decat este, si-ar fi dorit ea sa aibe 500 de atacuri si sa faca cultura pe spatele aliantei ...
Daca stii cum sa-ti feresti biremele si sa ceri sprijin abia atunci cand ai cu adevarat nevoie, rezisti, una peste alta clasametele de la atacatori si aparatori vb de la sine.
 

DeletedUser

Guest
Văd că s-a blocat placa. Dăi play mai departe. Sau doar atâtea cuvinte ai?
Nu le-a pierdut intenționat, mafioata anunțase și Frăția să dea atacuri. Mare parte din cultura dinutzei e făcută de voi, pe orașele .. intenționat pierdute. "Of of mai mai"
 

DeletedUser1530

Guest
cred ca ai probleme de la temperatura...iti recomand comprese rece

nu dispera ca te voi propune dinutzei pt promovare...iti faci treaba foarte bine, un adevarat purtator de cuvant esti
 

DeletedUser

Guest
Nu sunt purtător de cuvânt, dar nu sunt fan Legio, mai ales când mâncați gogoși. În ritmul actual, s-ar putea ca Legio să dispară înaintea prietenoșilor.
 

DeletedUser

Guest
Da, am avut 40, dar nu te privește viața mea. Ia vezi orașele pierdute de mafioata de exemplu.
Cât despre sprijin, trebuie să știi când, cât, unde și ce să ceri :) Sau tu vrei să-mi spui că reziști singură la 500 atacuri? :)

A fi un jucator bun,nu inseamna sa stai cu 4 5 k terestre din fiecare pe sat,mai ales cand acea aparare este a colegilor din alianta.In fine nu vreau polemica pentru un nimeni. O seara placuta
 

DeletedUser

Guest
:)) prea mari orgolii fratilor este doar un joc ,, si parerea mea este ca in afara lui tre sa fim civilizati .. si daca se poate chiar prieteni . parerea mea (ca sa votez si eu ) cred ca nu va pica nici o alianta doar se vor modifica :p
 

DeletedUser

Guest
Nu sunt purtător de cuvânt, dar nu sunt fan Legio, mai ales când mâncați gogoși. În ritmul actual, s-ar putea ca Legio să dispară înaintea prietenoșilor.

Parca aveai febra 40 si erai internat, ce e cu tine pe extern ? Ahahahahahaha
 

DeletedUser

Guest
Te anunț că n-am murit. Culcă-te că ți-a trecut ceasul.
 

DeletedUser

Guest
Solicit PNA vreo 2 saptamani,a fost ziua mea si sunt prea beat,am nevoie de timp de refacere !!! Nu va inteleg cu ce tupeu veniti sa cereti " pna " cand de fapt este doar un joc,azi pierzi maine castigi.va las in lumea voastra virtuala,ma duc sa dorm !!!
 

DeletedUser

Guest
PNA-uri în situații delicate au mai existat de ambele părți. Parcă ar fi o noutate. Chiar Chas3r avusese cu aprox. o săptămână o cerere care s-a acceptat fără comentarii. Dar asta ține și de educație.

@open: încă mai am dureri, dar mă descurc.
 

DeletedUser

Guest
Situatii delicate este punctul magic ;), a avea febra, a putea accesa jocul si normal activa modul de vacanta nu inseamna situatie delicata. A cere PNA pentru orice fleac pentru a nu baga vacanta este egal cu: lasati-ma sa ma refac ca nu mai am aparare si nici atac si vad ca ma spionati cam des ( asta ti se potriveste de minune ).

Intre o febra obosita si un deces in familie, a unui prieten apropiat, a unei internari in spital ... este o MARE diferenta, iar prin "reclamatia" facuta de tine eu inteleg doar ca iti este frica :D
 

DeletedUser1530

Guest
PNA-uri în situații delicate au mai existat de ambele părți. Parcă ar fi o noutate. Chiar Chas3r avusese cu aprox. o săptămână o cerere care s-a acceptat fără comentarii. Dar asta ține și de educație.

@open: încă mai am dureri, dar mă descurc.

El chiar a avut o problema si a cerut pt 48 de ore pana se activeaza vacanta, pe cand tu ai fost bolnavul inchipuit , ceea ce este o mare diferenta

In cot cred ca ai durerile:p
 

DeletedUser

Guest
Situatii delicate este punctul magic ;), a avea febra, a putea accesa jocul si normal activa modul de vacanta nu inseamna situatie delicata. A cere PNA pentru orice fleac pentru a nu baga vacanta este egal cu: lasati-ma sa ma refac ca nu mai am aparare si nici atac si vad ca ma spionati cam des ( asta ti se potriveste de minune ).

Intre o febra obosita si un deces in familie, a unui prieten apropiat, a unei internari in spital ... este o MARE diferenta, iar prin "reclamatia" facuta de tine eu inteleg doar ca iti este frica :D

Am primit 3 spionaje de la SENGA a doua zi, nimic înainte.
http://ro.grepostats.com/world/ro1/player/6988/history
În afară de cele 5 full-uri de ușoare primite pe 25-26 în M46, ai putea să susții și cu altceva că nu am trupe? În locul tău m-aș abține de la comentarii cu cutremurele alea fără să ataci. E aproape același lucru ca și cu fulgerele.

@Mata Hari: Aici greșești, de tine nu mă doare nici în cot. În măsura în care voi putea face rost, voi arăta și dovada prezenței mele în spital. Pentru mine e subiect închis. Grow up !

O zi bună !
 

DeletedUser1530

Guest
Am primit 3 spionaje de la SENGA a doua zi, nimic înainte.
http://ro.grepostats.com/world/ro1/player/6988/history
În afară de cele 5 full-uri de ușoare primite pe 25-26 în M46, ai putea să susții și cu altceva că nu am trupe? În locul tău m-aș abține de la comentarii cu cutremurele alea fără să ataci. E aproape același lucru ca și cu fulgerele.

@Mata Hari: Aici greșești, de tine nu mă doare nici în cot. În măsura în care voi putea face rost, voi arăta și dovada prezenței mele în spital. Pentru mine e subiect închis. !

O zi bună !
Cine se scuza se acuza:p
DebusolatFarsorArogant=DFA :p

Hai sanatate!!!
 

DeletedUser

Guest
Esti tu sigur de ceea ce vorbesti ? sau in mintea ta un atac terestru de pe insula nu este considerat spionaj atata timp cat spune unu lucru extrem de important: numarul de barci existente in oras, putina matematica si uite spionajul fara sa cheltuii nici macar 1 argint. :cool:

Legat de cutremur ... nu te duce pe tine mintea sa imi intelegi modul de joc, la naiba nici macar colegii vechi ( inca de pe triburi ) nu prea au reusit sa il inteleaga, dar ca si acolo, si aici a avut efect de fiecare data cand am vrut sa joc, iar aroganta ta ( vazuta nu doar aici ), e un impuls in plus pentru mine :p

app. mersi pentru cele 6 parade pe care mi le-ai oferit, dar mai am vreo 500 de facut si imi e lene :D
 

DeletedUser

Guest
Vrei să-mi aduc 1000 bărci goale și să vezi cât de real e spionajul tău? Ai grijă, poate cu adversarii de până acum te-ai jucat ușor, eu nu sunt gâscă la jocul ăsta. Momentan, ești sub kent, demonstrează contrariul.
 

DeletedUser

Guest
:D:D:D:D:D

chiar te rog sa bagi 1000 de transportatoare in orasele cu pricina ... aleg alt jucator si te las pe tine cu alea blocate ( fie si goale ) ;), dasta zic ca nu esti cu nimic mai bun decat restu :D, asa ca lasa muschiuletii aia deoparte ca nu impresioneaza :cool:

Legat de kent .. nu stiu la ce te referi, la puncte ? la sate ? la agresori .. la spumele marii ? Oricum ar fi, comparativ cu alti colegi pot spune ca am fost inactiv mai bine de juma de an ( si daca mi-as povestii problemele prin care am trecut in aceea perioada, febra de care te plangi tu este de rasul curcii )

p.s stai linistit ca iti vine si randul si vedem atunci cat de gasca ( sau nu ) esti :p
 

DeletedUser

Guest
Consider că ne îndepărtăm de subiectul topicului cu problemele personale. Ce-a fost, a fost. Ce e important e de acum înainte. Spor la joc.
 

DeletedUser

Guest
Vrei să-mi aduc 1000 bărci goale și să vezi cât de real e spionajul tău? Ai grijă, poate cu adversarii de până acum te-ai jucat ușor, eu nu sunt gâscă la jocul ăsta. Momentan, ești sub kent, demonstrează contrariul.

Imi place ca te dai mare pe pielea aliantei. Tu nu esti in stare sa aduni 1000 de corabii nici macar goale , apoi cu trupe :))). Apropo de problema lui Chas3r , febra ta nu reprezinta nici 1 % din problemele lui Chas3r :). Mai usor cu bla bla pe extern , eu zic sa te lupti in continuare cu satele de barbari. Hai spor.
 
Sus