Ce alianta din top 12 credeti ca va disparea prima ?

  • Autor subiect DeletedUser5870
  • Data de început

Ce alianta din top 12 credeti ca va disparea prima ?

  • Lost Legion - Lost Legion II

    Voturi: 19 25,0%
  • FRATIA LORZILOR - FRATIA LORZILOR III

    Voturi: 8 10,5%
  • MACEDONIA

    Voturi: 5 6,6%
  • Die.

    Voturi: 7 9,2%
  • LEGIO DACORUM

    Voturi: 3 3,9%
  • Friendly People

    Voturi: 9 11,8%
  • EPIC

    Voturi: 9 11,8%
  • GETICA

    Voturi: 2 2,6%
  • Hope

    Voturi: 6 7,9%
  • The Lord-TL-

    Voturi: 8 10,5%

  • Total votanți
    76

DeletedUser5870

Guest
Acestea sunt aliantele din Top 12 de pe Lumea Alpha.
Care din ele credeti ca va disparea prima si de ce ?

1zz2u12.jpg
 

DeletedUser

Guest
Eu am votat cu Prietenoșii, rămân preferații mei :D
 

DeletedUser245

Guest
Trecand peste faptul ca este al-x-lea topic de genul asta, acum este greu de spus cine vor disparea primii. Personal nu cred ca vor disparea vre-unii din cei listati mai sus prea curand.
Voi vota totusi...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
De data asta e mai bine făcut chestionarul, pentru că sunt mai clare taberele, nu mai sunt alianțe trecătoare ca pirații mărilor sau alte d-astea micuțe.

Creșterea ... prietenoșilor:
graph
 

DeletedUser598

Guest
Am votat LL.
Au incurcat pedalele baietii ... :)
(nu zic la ce ma refer,sigur isi dau ei seama si singurei)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
:)) De parcă am fi singurii cu probleme de genul ăsta. Dar na! Vrabia mălai visează! :D
 

DeletedUser5870

Guest
update 14.06.2011

1fad1l.jpg


Dupa cum ati spus si voi , a disparut EPIC, s-a intarit Die. ,dar oare ce viitor va avea alianta Hope urmeaza sa dispara si ea sau vor face o fuziune pentru a-si pastra locul printre cei mai buni?

Pentru noua alianta intrata in top 12 small Macedonian sunt ceva pareri?
 

DeletedUser598

Guest
Nimeni nu credea ca va disparea EPIC,dupa cum se vede in sondaj... Dar asa a fost sa fie...

Despre Hope,cred ca astea usor nu se vor da...asa cum sunt putini si e mai simplu de condus alianta. Daca si va ajunge sa faca fuziune cu cineva,pai astea sunt Lost Legion sau MACEDONIA.

Despre The Lords -TL-. Astea nu vor disparea degraba. Ei sunt intr-o parte de aliantele de frunte care iar putea papa +,au la aliati mai multi decat oricine din aliantele de top 12.

Despre Friendly People,pai astea sunt in mare parte jucatori cu experienta ( cu multa experienta ),si chiar daca sunt 60 de oameni in alianta...fac mai multe decat unele din aliantele din acest top 12 impreuna luate(ma abtin sa comentez care anume). Deci astea vor mai fii,vor mai lupta...si vor tine clasamentul.

Parerea personala despre unele din aliante. :)
 

DeletedUser

Guest
update 14.06.2011

1fad1l.jpg


Dupa cum ati spus si voi , a disparut EPIC, s-a intarit Die. ,dar oare ce viitor va avea alianta Hope urmeaza sa dispara si ea sau vor face o fuziune pentru a-si pastra locul printre cei mai buni?

Pentru noua alianta intrata in top 12 small Macedonian sunt ceva pareri?

Sunt de parere ca Die. au facut o mare prostie,chiar imi placea ca sunt multi si se mentin foarte usor in top.Acesta schimbare i-a adus pe un loc mai inalt,dar nu asta conteaza pe o lume asa de veche ci echipa bine unita.Acum sunt multi,nu cred ca o vor duce lafel de bine si frumos cu organizarile.
 

DeletedUser

Guest
Sincer, și în ochii mei au scăzut, la fel ca media lor. Au mai făcut ei fuziuni și nu s-au ridicat la nivelul celorlalți.
 

DeletedUser

Guest
Eh, dar nu de tine ziceam :p Alții erau cei vizați, din fuziunile vechi.
 

DeletedUser

Guest
Ai avut o atitudine defensivă, de parcă te-aș fi atins pe tine :)
 
Sus