Ce alianta din top 12 credeti ca va disparea prima ?

  • Autor subiect DeletedUser5870
  • Data de început

Ce alianta din top 12 credeti ca va disparea prima ?

  • Lost Legion - Lost Legion II

    Voturi: 19 25,0%
  • FRATIA LORZILOR - FRATIA LORZILOR III

    Voturi: 8 10,5%
  • MACEDONIA

    Voturi: 5 6,6%
  • Die.

    Voturi: 7 9,2%
  • LEGIO DACORUM

    Voturi: 3 3,9%
  • Friendly People

    Voturi: 9 11,8%
  • EPIC

    Voturi: 9 11,8%
  • GETICA

    Voturi: 2 2,6%
  • Hope

    Voturi: 6 7,9%
  • The Lord-TL-

    Voturi: 8 10,5%

  • Total votanți
    76

DeletedUser

Guest
Să o anunți și pe colega ta SENGA că orașele ei sunt de barbari :)
 

DeletedUser

Guest
Să o anunți și pe colega ta SENGA că orașele ei sunt de barbari :)

Hai sa ne uitam putin pe statistica Senga Vs. LL si Bloodwin vs. Die. ,sa vedem care cum sta treaba,sau daca vrei,putem face Die. vs. LL . Dfa, te lupti cu morile de vant,colegii tai au renuntat deja la acest razboi pentru ca stiau ca este pierdut,impaca-te cu ideea !

Hai sa nu mai aberam pe extern ca nu are rost,o seara placuta !
 

DeletedUser

Guest
Să o anunți și pe colega ta SENGA că orașele ei sunt de barbari :)

Nu inteleg de ce te lauzi in halu asta, inca esti fascinat de ideea ca ai luat un sat de la noi ?:)))))) Din cate vad in statistica , 70% din orasele cucerite de tine sunt fantoma , sau de la aliati :)))
 

DeletedUser1644

Guest
mai miejilor... chiar nu este de facut nimic prin harta aia?... pfff

DFA1 alias bloodwin sau cum iti zice pe joc... ai auzit de mersu piticului??


eu zic sa ne areti tu pe harta grepolis cat de miezulet esti si nu aici la BLA BLA BLA...

in legatura cu PNA ,nu va mai irositi timpul cu cereri de genul asta ca nu se mai aproba de nici o culoare... exista mod de vacanta pentru asta si tre sa faca si INNO GAMES un banut cinstit dupa cele 45 zile sau cate sunt moka..:))

acestea fiind spuse ne intersectam pe joc de acum... binenteles cu cei care sunt interesati sa faca si altceva decat politica si propaganda (fie ea si mincinoasa) ..:))
 

DeletedUser

Guest
Am înțeles dintruna din discuții că nu vor mai exista PNA-uri, ceea ce e bine, pentru evitarea discuțiilor. Oricum, mulțumesc pentru fair-play-ul dovedit.
casalotule, 42 sunt moca și le am pe toate, doar că nu puteam activa vacanța fiindcă tremuram și jocul era ultima mea grijă, fiind deja la spital. Nu s-ar fi aflat de problema asta dacă putea fi rezolvată de la sine. Așa cum am spus, am trupele intacte lângă voi, n-aveam ce să cerșesc.
Cât despre colegii mei, nu comentez, eu sunt mai încăpățânat și am dovedit că atât cât se poate, se poate. Vom vedea ce va fi pe hartă, că pe extern văd că sunt mulți băgători de seamă de la 3 mări distanță. casalotule, vezi că vin pe insulă cu tine, să nu se mai comenteze de .. frica mea. Spor la joc.
 

DeletedUser

Guest
mai DFA1 alias blodeino's tu care stai numai la caldura .. vi si spui ca devin sate de barbai si etc .. copilu... stai pe acest joc ( care ai preluat acest cont ) la scuteala .. ai reusit sa iei un orasel si ai prins aripi macar ai invatat si tu si voi ceva din acel orasi ? bagi barca se ataca nu ca voi =))) iar daca ai fi asa zmeu nu ai mai cere PNA ...
pt cultura ta generala eu am stat in spital o noapte si colegii tai aveu barca bagata in ei ;) si nam mai cerut PNA ... ca nu tremur ca tine eu inca astept cu senga alea 20 de atacuri pe fiecare sat numai de la tine ... :) te rog nu ma ataca :D si inca ceva vezi ca orasele mele nu sunt ca ale tale asa BOGATE eu sutn sarac .. 70 barci maxim pe sat :( nu ca tien 600-800 =)) Asta ca sa vada si lumea ce jucator esti tu =)) ai atacat odata ... si ai facut scafandrii si nai mai cutezat sa ma ataci ... Te rog nu ma mai ataca =)) nici cu alea 20 de sate de atac pe fiecare orasel =)) :supermad:

DFA1 ... Dute tare vino lent pt mine nai talent ;) este receee receee receeee
 

DeletedUser

Guest
Mai, mai....eu zic sa stai linistit...blood....ca faci febra iarasi
 

DeletedUser

Guest
Oky, ce-i mult ii mult.. N-am sters nici o tema acum, fiindca nu vreau discutii ulterioare despre cum e Dfa moderator... Insa stiti bine ca(,) cateva dintre posturi nu doar ca nu sunt la subiect dar puteau lipsi complet de aici... (Spre exemplu, nokent, doar tu sti ce-ai vrut sa zici acolo)

Reveniti va rog la subiectul temei. Care alianta credeti ca va disparea prima?
 

DeletedUser

Guest
Norbit sunt de aceiasi parere ca si tine ..

p.s legat de dfa stiu destul de bine ceea ce am zis dar este mai bine sa revenim la subiectul temei si sa vb .. mai multe pe joc :)

din partea mea subiect inchis iar pe blodwein il astept cu alea 20 de atacuri pe fiecare sat... cand or veni nu stiu ...
 

DeletedUser

Guest
Am auzit ca push2 se lasa de joc... Prea multe colonizari facute de die. :) Si ca sa fiu "on topic" votez pentru MACEDONIA!

Ne ingroapa pe toti, stai linistit! :) Se lasa el de joc doar cand nu o sa mai fie nimeni pe harta ! :)

On topic: au inceput cativa din Macedonia sa rasara ca floricele de sub zapada deci mai are o sansa aceasta alianta! Votez pentru LL!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6739

Guest
hope e ce mai stabila din pnc de vedere al punctelor si nr de membri,a mai pierdut pe ici pe colo 7 jucatori de cand o stiu eu
dar ce ziceti de Phoenix si de Phoenix - Renaissance au aparut din senin pur si simplusi au ajuns pe locul 1 respectiv 7
 
Ultima editare de un moderator:
Sus