Caut o lume cu viteza mare

  • Autor subiect DeletedUser8466
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Eu : Oglinda oglinjoara, cine e cea mai roscata din tara?"

Oglinda : "Nu tu"

Eu : "Bine, atunci spune-mi care este legatura dintre culoarea roscat a parului si viteza unei lumi de joc Grepolis"

Oglinda : "2.2. Vă rugăm să postaţi răspunsuri care au legătură cu topicul. Dacă nu puteţi oferi un răspuns potrivit cu topicul este mai bine să nu postaţi nimic."
 

DeletedUser

Guest
Nu sunt masuri preventive de finantare, este doar o regula a acestui forum, regulament pe care, la crearea unui cont aici, v-ati angajat sa il respectati cu totii.

Asta cu "te bantuiesc" e putin mai greu, probabil din cauza ca oglinda mea nu e loc public la care sa aiba acces oricine sau poate pentru ca este gresit din punct de vedere gramatical. Si din cate stiu eu sezonul castravetilor s-a incheiat, stiu sigur deoarece am pus si eu la borcan acum ceva timp ;)
 

DeletedUser15210

Guest
eu : Oglinda oglinjoara, cine e cea mai roscata din tara?"

oglinda : "nu tu"

eu : "bine, atunci spune-mi care este legatura dintre culoarea roscat a parului si viteza unei lumi de joc grepolis"

oglinda : "2.2. Vă rugăm să postaţi răspunsuri care au legătură cu topicul. Dacă nu puteţi oferi un răspuns potrivit cu topicul este mai bine să nu postaţi nimic."
deci nu ni se interzice sa postam, este doar o recomandare, asa ca nu va mai "fluturati" regulile prin fata noastra !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
In aceeasi idee am pus aceasta regula, ca si recomandare, sau daca doriti, ca o indrumare catre locurile special amenajate pentru Spam, unde acest gen de discutii se pot purta fara nici o problema.
 

DeletedUser15210

Guest
mai exista si femei naturale X(
DAR NU E SI CAZUL LUI ODMM ... EA ESTE VOPSITA :p

- - - Actualizat - - -

In aceeasi idee am pus aceasta regula, ca si recomandare, sau daca doriti, ca o indrumare catre locurile special amenajate pentru Spam, unde acest gen de discutii se pot purta fara nici o problema.

Doar ca ramane la latitudinea noastra unde vom continua discutia ! Asa ca ciocul mic si joc de glezne pana nu caut si alte scapari in regulamentul vostru !
 

DeletedUser

Guest
Impresia general raspandita precum ca acest forum ar fi unul public este gresita, acesta este un forum privat al carui proprietar este o firma privata iar daca regulamentul impus de proprietar nu este respectat, accesul poate fi restrictionat.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus