Caut o lume cu viteza mare

  • Autor subiect DeletedUser8466
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8466

Guest
Imi poate spune si mie cineva ,nu ma intereseaza in ce tara,o lume cu viteza cat mai mare.
Fiind cam slabut ca si jucator vreau sa ma perfectionez pe o lume cu viteza mare:(
 

nicol 10

Stie Tot
Perfecționare la foc rapid? Am mai auzit-o dar sa joci pe o lume cu viteza mare.....fiind și un jucator slăbuț cum tu singur ai afirmat....ma tem ca nu va merge
 

DeletedUser15009

Guest
Imi poate spune si mie cineva ,nu ma intereseaza in ce tara,o lume cu viteza cat mai mare.
Fiind cam slabut ca si jucator vreau sa ma perfectionez pe o lume cu viteza mare:(

Lumea Athens e perfecta.. cu viteza mare.
Daca vrei una lenta iti recomand Byzantium sau Corinth.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
 

DeletedUser14317

Guest
Imi poate spune si mie cineva ,nu ma intereseaza in ce tara,o lume cu viteza cat mai mare.
Fiind cam slabut ca si jucator vreau sa ma perfectionez pe o lume cu viteza mare:(

Cât de mare vrei viteză?
Ca a sunetului, sau ca și a luminii?
 

DeletedUser

Guest
Caută o lume cu viteză mică pentru a avea timp să reacţionezi în situaţii limită.
Dacă alegi o lume speed,nu ai timp să joci cum trebuie şi ieşi o ”Corcitură” de jucător inutil.
 

DeletedUser8466

Guest
Va multumesc frumos la toti pentru sfaturi.Intre timp situatia sa mai schimbat:)).mi s-a luat de grepolis si de toti inadaptatii gen isbe si a lui moarte prematura,rubb atotstiutorul cu ale lui fumei imaginare imbracate in manusi sau...servetele(hartie igienica,ziar),10 aliante contra lupilor..si fair play-ul tipic ciobanesc...ma scuzati,romanesc.decat sa bag bani cu caru aici,ma gandesc serios sa fac rata la un logan...lastun..orice.chiar si caruta.eu bani nu mai bag .joc la distractie cand voi mai juca.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
CAUTA
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Bine... atunci o sa am ceva de spus.
smiley_emoticons_biggrin.gif


- - - Actualizat - - -

Imi poate spune si mie cineva ,nu ma intereseaza in ce tara,o lume cu viteza cat mai mare.
Fiind cam slabut ca si jucator vreau sa ma perfectionez pe o lume cu viteza mare:(

Iti recomand una din ultimele lumi deschise pe serverul RO. Iti trebuie viteza cat mai scazuta ca sa te poti perfectiona, sa ai timp sa gandesti sa nu fi cucerit asa repede de jucatori care se dezvolta foarte rapid. Nu primesti experienta daca ridici un oras mai repede, totul tine de strategii. Daca vrei iti fac rost de tutoriale, ca le mai am prin pc de cand eram intemeietor... asta daca le mai gasesc.
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

Gymus

Membru activ
cauta lume cu viteza mai mare pe olx ... sau nush...


A da , dute pe extern :)


Toby m esti amorezat de odmn ?
 

DeletedUser15210

Guest
Nu ca-i vopsita ... Si pe deasupra si increzuta ... Dar am inteles ca a pus-o cineva la punct cu propriile-i reguli :)))
 

DeletedUser7851

Guest
Nu ca-i vopsita ... Si pe deasupra si increzuta ... Dar am inteles ca a pus-o cineva la punct cu propriile-i reguli :)))

Oare?
vreau dovada ca sunt vopsita sau scuze publice

restul... e discutabil, depinde cum privesti problema
 

DeletedUser15210

Guest
Oare?
vreau dovada ca sunt vopsita sau scuze publice

restul... e discutabil, depinde cum privesti problema
Vad ca te aprinzi repede :)))
Vrei sa spui ca te-ai inregistrat direct cu functia de admin? S-au facut preselectii la Staff-ul Romanesc si ai luat 3 de DA?
Nu prea imi vine a crede ;) Din cate stiu ai fost si tu castanie ca si restul jucatorilor, sau ma insel? Daca e asa, MEA CULPA !

Hahaha ! Ai citit, dar nu ai ce replica sa imi dai caci ti-am demonstat ca esti vopsita :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Intrebare intrebatoare... legatura dintre culoarea parului unei persoane si viteza unei lumi este joc este...? :|
 

DeletedUser

Guest
concluzie: cu cat viteza e mai mare, cu atat e mai roscata, sa nu zic rosie :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus