Care alianta va finaliza prima 4 din cele 7 Minuni?

  • Autor subiect DeletedUser5870
  • Data de început

Care alianta va finaliza prima 4 din cele 7 Minuni?


  • Total votanți
    90
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6873

Guest
Eram la magazin , cumparam floricele :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
in primu rand si eu lucrez si eu am familie si copii de crescut deci nu confunda lucrurile copile pt ca pe langa mine esti inca copil,in al 2-lea rand niciodata nu m-am laudat ce calitati mare de luptator am si nu degeaba am ajuns in clasamente unde sant iar in 65 din toata alianta eu va atacam aproape zilnic si in ultimu rand inainte nu am specificat despre ce cont este vb ca a fost spart dak nu participai nu aveai de unde sa stii ca este vb despre contu lui boravlad asa ca te-ai dat singur de gol,acum o sa vii cu explicatii ca sigur ti-a spus cineva ....abureli

p.s.voi orasele in 64 cum mi le-ati luat cand eram on?si alea chinuite saptamani intregi si pt ca v-am lasat eu ca sa ma extind in 65 si app ce lucruri am facut pe zeta?in orice caz mult mai bune decat voi si de care nu-mi este rusine
 

DeletedUser6873

Guest
De unde stiu ca era vorba de contul lui bora? Pai hai sa vedem , cand vorbeam cu Iulian si cu Sorina , oare pe cine acuzau ei despre savarsirea acestei fapte? Daca nu crezi , intreaba-i! Iar daca eram vrun hacker spargem si eu contul unui intemeietor , macar sa va dau o bomba mare , atat de mare incat sa dispareti de pe mapa/:)

"p.s.voi orasele in 64 cum mi le-ati luat cand eram on?si alea chinuite saptamani intregi si pt ca v-am lasat eu ca sa ma extind in 65" , lauda de sine nu miroase a bine! Ai luat 2 orase de la mine , eu unul , mare lucru ce mi-ai facut. Nu sufar si nici nu voi suferi pentru un joc . Pe 65 ma ataca dobrynush(Iulian ) , shesi , nelu si nu doar tu! Deci , ai servici , copii de crescut si familie , dar se intampla sa fi on pe joc 18/24 , cat lucrezi 2 ore?

- - - Updated - - -

Marius, las ca-i bine.Uite eu acum mi-am facut floricele si sper sa vad un film bun in seara asta, dar cu actori mai cunoscuti, nu no name:D

Paul :"> ! ! Hai si tu la un pahar de vorba cu luptatori acestia , eu unul nu ma pot pune cu ei , sunt divinitati.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Uite ce de "luptatori" avem aici.Unde erati fratilor cand jucam si eu ca nu va vedeam?!
lasa Paul ca dupa ce vor termina perlele cele 7 minuni si se vor vedea incoltiti ca tn cand ai terminat cele 4 minuni si ai ramas cu 2, isi vor da si ei inceput nou..asta asa ca sa faca in ciuda mancatorilor de pe margine ca sunt si ei luptatori;)
 

DeletedUser2351

Guest
Si uite altu care vorbeste fara sa stie ce s-a intamplat.Eu cand mi-am dat inceput nou si pe urma stergere cont, Centurionii-TRIADA avea 4 minuni, dar ca de obicei se gaseste unul care sa scrie prostii.In fine nu stau sa dau explicati la un no name pentru mine.O zi placuta!!!;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
lasa vrajeala si aerele ca stiu prea bine ce sa intamplat ca doar eram in alianta..
 

DeletedUser2351

Guest
Sa auzim ce s-a intamplat atunci.Si inca ceva sa aud de cine am fost incolti pentru ca sunt curios?
 

DeletedUser6873

Guest
Centurionii-TRIADA a facut prima 4/7!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
felicitari!

o intrebare: din pactul asta tripartit, mai e vreo alianta originala? :)
 

DeletedUser2351

Guest
Nu mai e!
Dupa ce am dat dizolvare lumea a plecat in EDEN si in The Black Pearls.
 

DeletedUser

Guest
Nu mai e!
Dupa ce am dat dizolvare lumea a plecat in EDEN si in The Black Pearls.
Paul, de la tine nu a intrat nimeni in perle , noi in alianta nu prea ne-am omorat cu invitatiile, se fac putine invitatii:)).........preferam sa ne stim intre noi si sa jucam pentru distractie.............de amorul artei :p
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus