Care alianta va finaliza 4 din cele 7 Minuni ?

Care alianta va finaliza prima 4 din cele 7 Minuni ?


  • Total votanți
    64

DeletedUser

Guest
si cand e sa se deschida imi da si mie cineva o invitatie ?:D
ca l-am sters ca prostu pe Akmon si nu mai am cont acum .. ca ma plictisisem de grepolis..
 

DeletedUser

Guest
Am gasit si eu intr-un final, insa am o curiozitate: are careva distinctia de erou tactician?
 

DeletedUser4252

Guest
Nu o are nimeni si nici voi nu ati primit medalia ca ati terminat 4 minuni .. o sa fie implementate amandoua odata cu urmatoru update care a fost anuntat dar nu au anuntat si data.. banuiesc ca pana pe 14 max trebuie sa se faca updateul
 

DeletedUser

Guest
defapt , vezi ca am intrat si eu de curiozitate pe beta si am vazut ca aveau acea medalie de 4 din 7 minuni ale lumii :).

poate le-au ascuns , dar eu am vazut-o .
 

DeletedUser

Guest
Nu o are nimeni si nici voi nu ati primit medalia ca ati terminat 4 minuni .. o sa fie implementate amandoua odata cu urmatoru update care a fost anuntat dar nu au anuntat si data.. banuiesc ca pana pe 14 max trebuie sa se faca updateul

Poti sa o vezi la mine cea de invingatorul lumii. Si doar cei care erau in momentul finalizarii celei de-a 4 minune o au, restu care se alautra dupa nu dispun de ea:)
 

DeletedUser4252

Guest
Mda asa si trebuie sa fie nu a muncit la minuni si intra si el dupa de ce sa primeasca medalia ?

PS: acum am vazut acea medalie am incurcat-o cu medalia asta


- Medalia "Conducatorul lumii XXX".
- O coroana va fi afişata la profilul jucătorului alianţei câştigătoare (Global / Master)

Ma asteptam sa vad medalia la alianta undeva nu la jucatorii din alianta aia ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
coordonez de la inceput constructiile si nu am mai dat un atac de mai bine de o luna si totusi tot pe primul loc la atacatori sunt :)))

iar pentru seraphine: esti cam departe de noi, dar ne apropiem...
eu nu prea dau festivale !!! :)

Te astept, cu mare drag.
 

DeletedUser

Guest
shhh

Poate ne lamureste si pe noi cineva din stafful tehnic in privinta acestor medalii de cacao care se dau.
Am primit recent medalie pt terminarea Gradinilor suspendate din Babilon,dc doar la ele si nu la toate?
De asemenea am primit medalia "erou strateg",sub ea scrie sa indeplinesc toate conditiile pt a putea accede in Lumea Eroilor.
Daca am terminat ca alianta cele 7 minuni ,trebuie sa indeplinim si acele conditii?sau alea sunt pt ceilalti jucatori care desi nu au castigat acest "concurs",pot juca pe lumea respectiva ,daca indeplinesc cerintele cerute?X(
 

DeletedUser4252

Guest
1. S-a implementat versiunea 2.16 cu medaliile pentru minuni dupa ce ati facut 5 minuni si dupa implementare ati facut cea de a sasea minune si ati primit medalie pentru ea.

2. Cred ca e o eroare de traducere ar fi trebuie sa scrie "Indeplinesti" , acea medalie au luat-o o gramada de jucatori care au 20k pct si indeplindesc si celelelte conditii.

3. Daca ai facut minunile sau ai medalia erou tactician ai acces la Lumea Eroilor care se va deschide la anu.
 

DeletedUser

Guest
Catalin este afectat inca de plecarea grupului snipergod in Romania, eu nu ii numesc tradatori, a fost alegerea lor din punct de vedere strategic. M-am ofticat pe trupele pierdute de mine si cei din Marea 65 care am sprijinit orashele lor foarte mult timp. snipergod doar M66 nu intelegea de ce sa va sprijine, nu generaliza. Cei mai mult castigi cand un dusman ti-l faci aliat, nu cand il extermini.
Mi-ar fi placut sa lupt impotriva lui alessia, poate pe lumea eroilor o sa am aceasta ocazie, daca o sa primesc acea distinctie despre care vb toata lumea...

Cu Respect,
sithis
 

DeletedUser6553

Guest
Jucam grepolis pt a fi prieteni:p.
Nu tine mereu de strategie:).
Activitatea din joc defineste omul din realitate...
:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cum era aia: Make love not war:))
Deja totul e istorie, felicitari castigatorilor, se pare ca au facut treaba mai buna decat altii de sunt acolo. Ce si cum sa facut numai conteaza, mai ramane doar statistica care ii arata Numarul 1.

P.S: Oana ce mai face?:))
 

DeletedUser6553

Guest
Cum spui tu,in privinta asta sunt de acord cu tine...

P.S.:Busy
O vad foarte rar,nu mai fa spam:)
fa-ti timp de skype:)....
 
Sus