Care alianta va finaliza 4 din cele 7 Minuni ?

Care alianta va finaliza prima 4 din cele 7 Minuni ?


  • Total votanți
    64

DeletedUser2703

Guest
Mda , am tras bine prima concluzie:)) , esti frustrat(a) rau.Cred ca ar fi timpul sa iti gasesti o prietena sau un prieten , depinde ce preferinte sexuale ai :eek: , si sa scapi de acesta frustrare.:)

Hmm , nu trebuie sa dau explicatii pe forum extern despre cum joaca alianta Romania:) , se vede pe joc!
 

DeletedUser6553

Guest
:)

Eu nu am zis nimic de Romania:))
Doar ca nu va pasioneaza actiunea:))
 

DeletedUser5123

Guest
Realitate cruda!

Tradatorii uniti:))
Nu-mi place sa fac polemici dar iti sunt dator cu un raspuns!
Am intrat ca simplu jucator in "Sparta" dupa care am intrat in "Sparta m45", unde am ajuns in conducere. Din cauza neintelegerilor si ambitiilor personale ale unor jucatori din conducere,am plecat si am participat la dezvoltarea aliantei "History". Si aici am fost in conducere. Pentru ca nu au fost respectati jucatorii si s-au incalcat reguli, de catre alti membrii din conducere am plecat in "JUST DO IT". Fiind in conducerea "JUST DO IT" am solicitat mai multe conditii, la fuziunea cu "Argonauti", care nu s-au respectat. Am trecut peste ele, iar in timp majoritatea jucatorilor care se aflau in zone sigure din "Pheonix"
au refuzat sa mai participe la jocul in echipa. Tot respectul fata de implicarea unei parti din condecerea aliantei. Din cauza refuzului implicarii celelilalte parti din conducere cat si a multor jucatori am plecat in "Romania", unde sunt simplu jucator.
Imi dau toata silinta pentru a ajuta alianta din care fac parte si caut sa respect orice jucator!
In concluzie, tradator de profesie!
Cu stima!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
In acest moment, lucrurile sunt destul de clare. Romania are deja o minune construita si mai are 1 sau 2 nivele, la celelalte. Clar, favorita in a face prima 4 din 7 minuni, cu sanse reale de a le finaliza pe toate.
Au fost foarte uniti, s-au miscat extrem de bine si de organizat.
Din acest punct de vedere, merita toate felicitarile, atat jucatorii cat si conducerea.
Din pacate, atat Fortis cat si Immortals sau Avatars, nu au putut tine ritmul.
Noi, Immortals, din cauza framantarilor si reorganizarilor interne, nu am putut tine pasul cu Romania. Celelalte aliante de top, din motive care ma depasesc( in afara de micile noastre sicane cu Fortis, sicane materializate in ocuparea de sloturi libere, reciproc, pe insule cu minuni), s-au miscat si ele greut.
 

DeletedUser5123

Guest
In acest moment, lucrurile sunt destul de clare. Romania are deja o minune construita si mai are 1 sau 2 nivele, la celelalte. Clar, favorita in a face prima 4 din 7 minuni, cu sanse reale de a le finaliza pe toate.
Au fost foarte uniti, s-au miscat extrem de bine si de organizat.
Din acest punct de vedere, merita toate felicitarile, atat jucatorii cat si conducerea.

Ne apropiem de final.
Multumim pentru aprecieri!
Cu respect!
 

DeletedUser1604

Guest
Imi dau toata silinta pentru a ajuta alianta din care fac parte si caut sa respect orice jucator!
In concluzie, tradator de profesie!
Cu stima!

Cu asemenea "tradatori" am ajuns unde suntem acum si nu ma refer la punctaj ci la unitate si colegialitate, asa ca oricine e liber sa traga ce concluzii vrea,clasamentele vorbesc singure.Cati dintre cei de pe beta au siguranta faptului ca in caz de nevoie,sare o alianta intreaga ptr ei??? Ei bine eu o am. Asa e...nu stam bine(ptr unii) la puncte de atac dar cei care vad minunile construite or sa inteleaga de ce nu a mai atacat de mult timp.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4122

Guest
Sfat

Vupa, stai linistit, nu cred ca avem motive sa ne justificam pt faptele noastre..., intotdeauna vor fi jucatori pro si contra actiunilor noastre..., eu cred ca trebuie sa ne bucuram de realizarile noastre indeiferent de parerea unora...
 

DeletedUser

Guest
Tradatorii uniti:))

Cataline, cataline, daca vrei iti putem da si tie invitaie sa te alaturi "tradatorilor".

In orice caz toate celelalte servere de pe .ro ne pot multumi deoarece datorita noua se va deschide lumea eroilor.

Ma indoiesc ca pe alt server sa fie o alianta in stare sa termine 4 din 7 minuni. Si o spun cu atata modestie :)) ce mai, suntem buni. Iar pentru cei care ne contesta va asteptam cu fapte nu cu vorbe.
 

DeletedUser6553

Guest
:)

Stiu ca imi poti da :D
Arat eu ca unul care ar accepta?:D
 

DeletedUser

Guest
Ma indoiesc ca pe alt server sa fie o alianta in stare sa termine 4 din 7 minuni. Si o spun cu atata modestie :)) ce mai, suntem buni. Iar pentru cei care ne contesta va asteptam cu fapte nu cu vorbe.

Sigur. Pentru faptul că sunteți în postura de favoriți în a termina 4 din 7, primii, pe orice server .ro, meritați toate felicitările.Și tot respectul meu.Am spus asta, anterior.
Dar, Beta nu se va închide în acel moment.
Și, dacă pe viitor nu veți acorda o mare majoritate a timpului dvs. pentru preconizata Lume A Eroilor și veți rămâne în continuare activi, preponderent, pe Beta..aș avea o propunere către liderii alianțelor de top 5.
Și anume :
Renunțarea la orice tratat de alianță sau PNA care există în acest moment între oricare dintre cele 5. Război total, fiecare pe ,,pielea lui''....'till the world end. Ca un fel de bătălie finală. Și poate, așa, ne mai dezmorțim și noi metacarpienele, deja supra saturate de comanda ,, 5 k lemn, 5 k piatră, 5 k argint...trimite resurse'' .
Și atunci, și numai atunci vedem care sunt cei mai buni și mai uniți.
Este propunerea mea...și ar fi cântecul nostru de lebădă .
Seraphyne, nick-ul meu pe această lume,
Immortals, alianța pe care, cu onoare, o conduc.
 

DeletedUser6553

Guest
:)

Romania doar accepta pacte nu le propune si nu le dizova!

Ce nu ai inteles?:))

Ei chiar cred ca daca construiesc minunile intra in lumea eroilor,au uitat ca beta nu are final chiar daca e 2.0....
dar totusi ei sunt Romania,trebuie luati ca atare:)).

Have fun:p.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1604

Guest
Datorita tratatelor intre diferite aliante s-au format prietenii intre membrii acelor aliante,asa ca o sa fie destul de greu de infaptuit ce spui tu,Seraphine.Sunt destui colegi de ai mei care in mod sigur or sa refuze sa atace membri Fortis,Avatars...etc, ( printre care si eu :).Sper ca esti de acord cu mine cand spun ca e de rahat sa il ataci pe cel care a luptat cot la cot cu tine sau ti-a pazit spatele la nevoie.Eu unul,nu am facut si nu o sa fac niciodata acest lucru.
Catalin poate sa confirme chestia asta,pe el ca nu l-am atacat niciodata desi am fost in aliante inamice :))
 

DeletedUser2066

Guest
coordonez de la inceput constructiile si nu am mai dat un atac de mai bine de o luna si totusi tot pe primul loc la atacatori sunt :)))

iar pentru seraphine: esti cam departe de noi, dar ne apropiem...
eu nu prea dau festivale !!! :)
 

DeletedUser2703

Guest
:)

Se pare ca s-a raspuns la aceasta intrebare:) , si cred ca trebuie reformulata.O sa le avem pe toate 7:)
Felicitarile mele colegilor din conducere , care au facut ca aceasta minune sa se intample!

"Numai impreuna suntem de neinvins!"
 

DeletedUser

Guest
Felicitări !

Întrebare 1: Voi aţi putut intra deja în lumea Eroilor ? adică vă apare ?
Întrebare 2: Dacă răspunsul este da la prima întrebare , nu se poate să-mi daţi şi mie o invitaţie ?:D

Aştept un răspuns aici sau pe privat.
 

DeletedUser4252

Guest
Lumea eroilor se deschide pe 15 pt toti si nu intra doar cei care au construit minunile :p
 
Sus