Ca pe viteza 0.05

  • Autor subiect DeletedUser9489
  • Data de început

DeletedUser7210

Guest
nu e nimic de ascuns atat doar ca atunci cand in tichet i-am zis ca nu pot da trupe la facut desi am resursele necesare:vroiam sa fac prastii si dupa cum stiti si voi nu e necesara piatra,dar din cauza erorilor de pe server nu puteai sa faci prastii decat daca aveai piatra iar...norbit mi-a zis sa ma apuc de adunat piatra,poftim raspuns la el

pff eu nu mai joc de ceva timp:)) dar observ ca sa schimbat jocul "vroiam sa fac prastii si dupa cum stiti si voi nu e necesara piatra" nu stiam:D nici mie nu-mi place,abordarea domnisoarei norbit...in general:D
 

DeletedUser

Guest
eee....asta am avut si eu
si m-am racait un pic aici!
E un bug pe noua versiune
am patit si eu asa ceva,da refresh la pagina de pmai multe ori si sa vezi ca incetul cu incetul creste numarul de prastii pe care le poti face in cazarma!
e un bug pe versiunea asta,ce e drept,greu de recunoscut!
eu am dezactivat tot ce tine de versiune de la setari si merge ca inainte,nu mai sunt probleme!
app. nu ai jucat pe Rho cumva cu nikul kitty?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
e,inseamna ca te-am confundat ....
oricum e mai bine ca nu ai jucat acolo!
 

DeletedUser7210

Guest
1. fara provocari - de nici un fel (fie si ele subtile) 2. fara manifestari nationaliste - de nici un fel 3. fara discutii in 2 (doi) 4. regulamentul se aplica ca si pe celelalte sectiuni....aveti grija:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7082

Guest
bine si cum ramine cu viteza mea pe joc? observ ca numai interdictii primesc insa ceva care sa faca sa pot juca si eu mai bine nu se poate?
 

DeletedUser7210

Guest
bine si cum ramine cu viteza mea pe joc? observ ca numai interdictii primesc insa ceva care sa faca sa pot juca si eu mai bine nu se poate?

imi pare rau,nu cred ca pot sa spun mai multe legat de problema ta...prin tichet trebuie sa rezolvi,sper sa nu mai ai probleme...dar tine cont ca poate ai luat virusi,poate ai probleme cu laptop-ul,nu da vina 100% pe joc,sunt mai multe ipoteze:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
e o tampenie
dar m-a rog
lasa un admin sa intre pe cont!
sa vada ce si cum!
 

DeletedUser7082

Guest
ce sa rez prin tichet ca l-am facut la 12 si nici acum nu am primit un raspuns...pina sa se faca acele modificari la joc totul era perfect,asa s-a intamplat si data trecuta cu modificarile lor...imi pare rau ca pierd timpul pe acest joc si ma enervez dind refresh din 5 in 5 min ca sa maresc putin viteza macar la dat comenzi de trupe si cum dracu acum 3 zile mergea perfect ca nu am schimbat nici laptopul si nici browserul
 

DeletedUser7210

Guest
ce sa rez prin tichet ca l-am facut la 12 si nici acum nu am primit un raspuns...pina sa se faca acele modificari la joc totul era perfect,asa s-a intamplat si data trecuta cu modificarile lor...imi pare rau ca pierd timpul pe acest joc si ma enervez dind refresh din 5 in 5 min ca sa maresc putin viteza macar la dat comenzi de trupe si cum dracu acum 3 zile mergea perfect ca nu am schimbat nici laptopul si nici browserul

te inteleg,eu am alte probleme cu jocul...daca am mai multe orase...si vreau sa le verific pe rand nu pot,imi sare de la un oras la altul aiurea rau de tot...daca sterg ceva imi sare la alt oras...si tot asa,misc putin sageata imi sare la alt oras...eu deja m-am resemnat, de pe 4 laptop-uri am verificat cu 3-4 browsere....nimic,la fel merge...
 

DeletedUser7082

Guest
"dragii"nostri admini nu-mi spun altceva decat : schimbati browserul, ma mir ca nu-mi spun sa-mi cumpar alt laptop de fiecare data cand ei fac modificari la joc
 

DeletedUser6464

Guest
"dragii"nostri admini nu-mi spun altceva decat : schimbati browserul, ma mir ca nu-mi spun sa-mi cumpar alt laptop de fiecare data cand ei fac modificari la joc
urmeaza si asta gabita
pe pariu ca maine o sa-ti dea si o configuratie de allienware?:D
 

DeletedUser4567

Guest
....

Dati-o dracu de treaba,faceti ceva cu jocul asta,mai degraba treceti la versiunea veche decat sa o folosim pe asta si sa ne stoarcem creierii de nervi,ati bagat panarama aia de inventar sau ce mai e si gata...si pentru cei ce spuneau ca e ceva de la ip,nu e nimic de la ip pt.ca eu nu am ip stabil si de fiecare data cand intru imi merge la fel de greu...nici macar nu au bunul simt sa ne raspunda,sa zica bai oamenilor se va rezolva problema sau cauza ei e asta,dar nu ne lasa ca prostii cu ochii in soare pe cand ei bine mersi isi iau meritele si doar raspund la cererile de asistenta,nici nu stiu de ce baga admini care nu au treaba cu domeniul informatic...eu propun sa facem o greva generala pe toate lumile,cateva zile sa nu se atace nimeni si nici macar vraji distructive sa nu se foloseasca ca pana la urma ei de pe spatele nostru mananca,dar sa faca ceva util ioc ,mai fac si grepolis united....parca asta va schimba relatii dintre jucatori si admini....e nesimtire curata
 

Mr Jack

Super Moderator
Trebuie sa va ganditi ca totusi in cazul unor anumite probleme nu se poate face altceva decat ca acestea sa fie semnalate catre dezvoltatorii jocului pentru ca ei sa le remedieze si de multe ori asta nu se poate face pana la urmatorul update
 
Ultima editare:

DeletedUser9489

Guest
Am inteles lucrul asta, dar de obicei in ultima zi a unei luni se lanseaza pe beta o noua versiune (asa a fost in 2013). Eu inteleg ca e Pastele, dar pe orice forum (.net, .de , .beta) nu gasesti nimic altceva decat Paste si Ora de Vara. Eu astept up-date-ul 2.38, cu remedierea problemeleor. Sper ca misiunile insulei sa nu faca jocul sa devina si mai incet.
 

DeletedUser11229

Guest
aceleasi probleme sunt si pe ETA,pina treci de la un oras la altul,pina deschizi o plansa,etc. etc. etc.,fumezi doua-trei tigari si bei si o cana de cafea.speram ca dupa cateva zile in care toata lumea si-a spus durerea sa gasesc un post de la ei (admini) in care sa specifice ca vor urma lucrari de mentenanta si remediere a acestor probleme.
 

DeletedUser4567

Guest
Ce dracu,nu ati auzit ca versiunile si remedierele se fac decat odata la o luna....pierdem timpul degeaba....
 

DeletedUser4567

Guest
Pentru cei care au Windows XP intrati la setari,sunete,debifati toate casutele si dati salvare schimbari...eu unul asa am facut si acum imi merge mult mai bine...
 
Sus