C.I.R. & Panic vs Fam.Torasan & Fam.Big Family

DeletedUser

Guest
@razviboy97
Sa fie!

Domnule Snop, nu te cunosc insa pana acum am vazut decat pareri pro sau contra din partea ta pe anumite topicuri si ca la inceput laudai o alianta pe nume Army of Greek. pe care mai apoi ai inceput sa o ataci, fosti tai colegi, fostii tai camarazi de arme...

49176100.jpg

Sincer acum, sunt debutant ca multi altii de pe iota insa am prins jocul destul de repede, dar de la un jucator si lider cum esti tu, nu prea accept critici sau sfaturi.
Hai sa ne vedem fiecare de blidul nostru.
 

DeletedUser

Guest
atata timp cat tu ai facut cunoscut razboiul si ai postat pe forumul extern SnOp are dreptul sa posteze deci are dreptul sa dea sfaturi , sa critice . daca nu-ti convine nu trebuia sa faci public acest razboi . chiar eu iti pot da un sfat :D
 

DeletedUser

Guest
si daca el a atacat Army of Greek nu e treaba ta :D el nu a venit pe forumul extern : Atentie !!! Atac alianta Army of greek :D
 

DeletedUser3972

Guest
@razviboy97
Sa fie!

Domnule Snop, nu te cunosc insa pana acum am vazut decat pareri pro sau contra din partea ta pe anumite topicuri si ca la inceput laudai o alianta pe nume Army of Greek. pe care mai apoi ai inceput sa o ataci, fosti tai colegi, fostii tai camarazi de arme...

49176100.jpg

Sincer acum, sunt debutant ca multi altii de pe iota insa am prins jocul destul de repede, dar de la un jucator si lider cum esti tu, nu prea accept critici sau sfaturi.
Hai sa ne vedem fiecare de blidul nostru.

pana la urma este treaba mea pe cine atac sau nu.daca erati mai aproape va atacam si pe voi.daca chiar te intereseaza am si cucerit de la army of greek.
si imi spui ca nu accepti critici de la un lider care si-a parasit alianta.nu poti comenta pentru ca nu sti nici motivul,nici ce functii am in noua alianta.(P)
asa ca,vezi de razboiul tau,si adu' rapoarte sa comentez in continuare.dar daca cu usoarele alea faci ravagii printre adversari inseamna ca aveti niste dusmani "la pamant".oricum,e urat din partea voastra ca ati facut pacte la toate granitele si cu aliantele mai puternice din marea voastra.asa ca,duceti razboiul pe umerii pactelor.daca o "intelegere" s-a rupt,cir cade.
Bafta!:pro:
 

DeletedUser

Guest
Nu vreau sa intru in polemici cu tine insa tu te-ai legat de "viata mea" prin comentariile de mai sus si ti-am dat o replica zic eu, destul de usturatoare.

Referitor la gestul tau, iti spun ca un coleg de joc, un lider care si-a parasit echipa si o ataca, se numeste tradare, oricare ar fi motivul ce te impinge sa faci acest lucru.
Atunci cand vezi ca echipa ta nu mai da randament, fuzionezi cu o echipa aliata si salvezi ce e de salvat sau dai delete sau lupti pana la ultimul sabier si pleci cu fruntea sus.

Pactele fac parte din joc si este ceva normal sa le faci astfel incat sa delimitezi un traseu echipei.

Cat despe faptul ca ne-ai numit adversarii ca "sunt la pamant", prefer sa ma abtin.Noi ii respectam iar asta este una din regulile CIR-ului ce tine de esenta noastra si a jocului pe care il practicam.

Rapoarte probabil o sa mai vezi daca promiti ca o sa fii ceva mai diplomat si obiectiv in abordarea lor :)
 

DeletedUser3972

Guest
eu cred ca m-ai inteles gresit.nu am facut nici un atac asupra ta sau a cir-ului.este doar parerea mea,ideile mele.:).
 

DeletedUser

Guest
SnOp a spus:
si imi spui ca nu accepti critici de la un lider care si-a parasit alianta.nu poti comenta pentru ca nu sti nici motivul,nici ce functii am in noua alianta.(P)

Nu-mi plac oamenii care se tireaza dintr-o parte in alta pentru drepturi :p

Tullio25 a spus:
Cat despe faptul ca ne-ai numit adversarii ca "sunt la pamant", prefer sa ma abtin.Noi ii respectam iar asta este una din regulile CIR-ului ce tine de esenta noastra si a jocului pe care il practicam.

Cu repect, va multumim!

------------------------------------------------------------------------

Legat de razboi.. Este abia la inceput si atata timp cat liderii nu renunta o sa tina ceva timp si o sa fie chiar distractiv :) .. desi la sfarsit 2 aliante o sa dispara :(


p.s. Tullio25.. Care e spionu tau? :D
 

DeletedUser3972

Guest
crezi ca m-am dus pentru drepturi.daca nu sti,nu mai vorbi.in aog eram intemeietor.daca vroiam drepturi ramaneam acolo:p
 

DeletedUser

Guest
Oooo, ce faci Foca? :D (Ce fain suna intreabarea asta)
Spionul e un jucator care tine mortis sa nu fie atacat :)

Snop, oricum ai incerca sa o dregi...In AoG erai lider/intemeiator, ma rog.
In noua echipa sunteti toti cu drepturi, esti ca si un simplu membru.Oricum, ce am incercat eu sa creionez e altceva, pe iota ti-ai patat reputatia din punctul meu de vedere.Cius!
 

DeletedUser

Guest
Spionul e un jucator care tine mortis sa nu fie atacat :)

:) Ar fi frumos sa fie asa de simplu precum zici tu.. dar majoritatea care sunt in pericol de atac sunt din BF II sau BF =A= .. Iar pentru a avea acces la informatia de mai sus trebuia sa fie din BF.... Hmmm putem vedea undeva "fluxul mesajelor" :D?
 

DeletedUser

Guest
Apropo Foca, ziceai mai devreme ca 2 echipe vor disparea si ai facut un "long face".Pot sa stiu si eu de ce? :)
 

DeletedUser

Guest
De ce am facut ":(" sau de ce 2 echipe vor disparea?

1. atata timp cat s-a lucrat pentru realizarea unei aliante este trist sa vezi cum se prabuseste, mai ales aliante interesante ca cele 4 prezente la lupta :).

2. este inevitabil.. doar tu ai spuc ca liderii din ambele parti sunt putin "incapatanati"
 

DeletedUser

Guest
"transparent".. nu, pur si simplu nu imi place sa comentez pe un subiect care este imprevizibil :), si nu am dreptul sa comentez deoarece sunt pe lumea aceasta (ma joc grepolis) de doar o luna si inca nu stiu prea bine cum functioneaza lucrurile :D
 
Sus