C.I.R. & Panic vs Fam.Torasan & Fam.Big Family

DeletedUser

Guest
Bunaziua.
In urma ultimelor "ciocniri" de pe front, echipa C.I.R. declara razboi familiei Torasan.

C.I.R.
Panic Attack
Fam. Torasan
Fam. Big Family


image.php

-edit-
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3972

Guest
nu sunteti destul de apropiati ca pozitie pentru a incepe un razboi,dar ma rog.poate va bateti prin vraji:)
 

DeletedUser3972

Guest
sau asa:p

e razboi individual sau e cu tot cu aliati.daca e cu aliati,prezentati-ne si noua cele 2 tabere.:D
 

DeletedUser3972

Guest
Pai daca tot se anunta razboi,sa stim toata povestea:D:p
 

DeletedUser

Guest
Succes tullio! Vad ca aveti granita, o sa fie frumoase batai acolo.

Ps: distanta e ideala. :)
 

DeletedUser

Guest
Merci Open!
Acuma ce facem? Teoria distantei? Fiecare cum il taie capul sau cum il constrange situatia.
Inchei aici pana la noi schimbari cartografice :)
 

DeletedUser

Guest
In opinia mea Panic sunt putini si organizati,iar C.I.R. o adevarata elita de pe triburile.Cu doua astfel de aliante contra altor doua care sunt si ele bine organizate,insa nu au aceeasi experienta si se bazeaza pe numarul de membrii probabil prima tabara va birui.
 

DeletedUser3972

Guest
nu se stie,mai ales ca se apropie un asa zis "razboi global".urez mult bafta ambelor tabere:p
 

DeletedUser

Guest
nu se stie,mai ales ca se apropie un asa zis "razboi global".urez mult bafta ambelor tabere:p

SnOp ai dat topicul asta peste cap la cat ai spamat :)).
Nu se stie,eu doar mi-am spus parerea.Daca esti de alta parere afirma-te,nu mai spama.
 

DeletedUser

Guest
6 din 13 mesaje ( + al meu ) , sunt scrise de el :) , dar , nu avem ce sa ii reprosam atata timp cat Dany Grecul şi Domnu Bulă spamează ca nişte obsedaţi ( vroiam să zic altcv , dar m-am abţinut ) , nu se poate pune problema că spamează !:))

ON : La început , chiar râdeam de poza celor de la Panic :) ( Acel butonaş ) dar , acum văd că au ajuns destul de departe ..
Bravo Lor
În Big Family eram şi eu pe Epsilon .. , şi sunt un număr mare , tot ce au ei bun , este apărarea ( depinde aici ce au făcut ) , din cei care îi ştiam eu pe Epsilon , erau de apărare şi le era frică să atace Centurionii Hasta !
 

DeletedUser3972

Guest
SnOp ai dat topicul asta peste cap la cat ai spamat :)).
Nu se stie,eu doar mi-am spus parerea.Daca esti de alta parere afirma-te,nu mai spama.

si care e problema?cat timp fac spam on topic pot sa vorbesc cat vreau mai ales ca inca mai activez pe acea lume.si cat timp oana(alandala) nu zice nimic,nu stiu ce problema aveti voi.obisnuiti-va!:eek:

abia acum am facut putin off-topic,daca vreti sa reprosati si asta:D
 

DeletedUser

Guest
In opinia mea Panic sunt putini si organizati,iar C.I.R. o adevarata elita de pe triburile.Cu doua astfel de aliante contra altor doua care sunt si ele bine organizate,insa nu au aceeasi experienta si se bazeaza pe numarul de membrii probabil prima tabara va birui.

Panic nu au forum, il folosesc pe al nostru, in felul asta ne sincronizam mai bine.
Din CIR doar eu am jucat triburile si joc sub numele de CIR de mai bine de 4 ani.Multumim totusi de apreciere.

Al doilea intemeiator se lasa de joc, citez:
scrip.jpg


2amjm473oupuxv4g9yil1ybd9hptz3ts.png


1oovpmje0x7x0zcofeeem9wgmoxwbaw2.png


ae7ijj006i8cnl042xhpo3a4tbtgfppf.png


Va mai ramane doar Molnar in conducere si...

lxch53kalhb1zdvk8vwky1nm7ekju745.png
 

DeletedUser

Guest
Scuzati off topic-ul dar trebuie sa fac cateva constatari ..
In aceasta alianta numita Big Family nu nu cred ca exista nici macar un membru care sa fi facut parte din alianta de pe epsilon..a fost copiat numele doar.

În Big Family eram şi eu pe Epsilon .. , şi sunt un număr mare , tot ce au ei bun , este apărarea ( depinde aici ce au făcut ) , din cei care îi ştiam eu pe Epsilon , erau de apărare şi le era frică să atace Centurionii Hasta !
Cat despre tine kllaus ionita ,nu stiu cum poti vorbi de rau o alianta din care ai facut parte,si mai si minti in ultimul hal pe forumul asta ...nu ai muncit la nici-un cont ,te lauzi cu munca altuia ,contul tau a fost alex45 cu care deabea ai depasit 100 k acolo e adevarata ta valoare :) restul conturilor au fost primite.
 

DeletedUser3972

Guest
Panic nu au forum, il folosesc pe al nostru, in felul asta ne sincronizam mai bine.
Din CIR doar eu am jucat triburile si joc sub numele de CIR de mai bine de 4 ani.Multumim totusi de apreciere.

Al doilea intemeiator se lasa de joc, citez:
scrip.jpg


2amjm473oupuxv4g9yil1ybd9hptz3ts.png


1oovpmje0x7x0zcofeeem9wgmoxwbaw2.png


ae7ijj006i8cnl042xhpo3a4tbtgfppf.png


Va mai ramane doar Molnar in conducere si...

lxch53kalhb1zdvk8vwky1nm7ekju745.png

sunt atacuri slabe,dar cel putin vedem niste rapoarte:)
 

DeletedUser

Guest
nu am cont pe iota nu stiu despre ce e vorba da cand se vorbeste despre razboi sunt on :D succes tulio si la multe orase
 

DeletedUser3972

Guest
pacat ca te-ai lasat de iota.abia acum incepe distractia:D.
 
Sus