Bornele Lumii Hyperborea

  • Autor subiect clau cel betiv
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Se vor destrama le garantez eu:))ma apuc de treaba....
Fie intre noi nu sufar plagiatori:)!
 

DeletedUser9219

Guest
Capitane fii mandru, daca te-au copiat/plagiat, inseamna ca ai facut o treaba buna :))
 

DeletedUser

Guest
Snapshot_2012-12-25_012421.jpg
Primul jucator la 1 mie puncte dupa statistici....
BORNA ACTUALIZATA
 

DeletedUser

Guest
Ca un fost Centurion de pe Delta,îi rog personal pe așa numiți "centuroni" de pe această lume să modifice numele alianței .
Noroc !
 

DeletedUser8836

Guest
Ca un fost Centurion de pe Delta,îi rog personal pe așa numiți "centuroni" de pe această lume să modifice numele alianței .
Noroc !
am cautat in clasament dar nu am gasit nici o alianta cu numele "centuroni",spor.
 

DeletedUser

Guest
am cautat in clasament dar nu am gasit nici o alianta cu numele "centuroni",spor.
Cum poti zice asa ceva...balaure potolestete ca ne vedem la o tura pe joc iti promit:)....
TU nu l-ai cunoscut pe alai insa eu da am jucat pe delta si ma stiu multi sub alt nume dar e acelas lucru...
Nu mai zice minciuni ca e adevarat schimbati numele!

- - - Updated - - -

Ca un fost Centurion de pe Delta,îi rog personal pe așa numiți "centuroni" de pe această lume să modifice numele alianței .
Noroc !

Stiu prietene...si eu le-am spus dar nu inteleg...lasa-i sa se faca de ras singuri...
 

DeletedUser9400

Guest
De ce si-au pus aia nume la alianta ''Centurionii'' ? Va spun eu:ca sa isi mareasca numarul de jucatori in alianta pe baza numelui !Sunt multi fraieri care,cand vad numele Centurionii,Just Do it,Ghost Division intra acolo.De asta nu-ti mai vine sa iti faci propria alianta,cu un nume original.
 

DeletedUser

Guest
Am si eu sa va spun ceva in Centurionii astea de pe lumea asta ia, uitativa in alianta sunt unii jucatori care au fost Centurioni odata.
Nu va mai stresati atata ca ori cum.
NU SE VA SCHIMBA NUMELE ACESTEI ALIANT.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
am cautat in clasament dar nu am gasit nici o alianta cu numele "centuroni",spor.

Sigur ?
Băiatule,titanii sunt adevărații centurioni,sub alt nume !
Nu-mi spune mie,că tu,fost jucător al centurionilor,nu știi istoria naostră acolo.
 

DeletedUser8836

Guest
eu spuneam ca "centuroni" nu sunt...si tocmai asta am spus mai inainte...eu ca fost centurion as dorii ca aceasta alianta sa ramana cu acest nume deoarece sunt mai multi fosti centurioni in ea. ai priceput:)? te rog citeste cu atentie
 

DeletedUser

Guest
Tot nu înțelegi.Am impresia că scriu degeaba !
Cu ce acord a fost înființată această alianță ?
A cerut cineva,permisiunea unui lider de la Centurioni ? Saw,Kabryo..etc ? NU !
 

DeletedUser8836

Guest
atunci ii rog sa intre pe aceasta lume si sa infinteze ei alianta:)
 

DeletedUser4185

Guest
Pot sa stiu ce se intampla aicea?

- - - Updated - - -

Am si eu o mica intrebare, cum va-ti nascut centurioni peste noapte? Neavand nici un pai cu cei de pe delta sau pi. Si va reamintesc ca doar 2 intemeietori legitimi mai joaca grepolis momentan si nici nu se afla pe lumea respectiva. Cum am specificat, "e mai usor sa luam un nume de la o alianta beton si sa zicem ca e al nostru, decat sa ne facem unul" Voi pur si simplu nu aveti pic de originalitate in voi?

Sunt curios care sunt aia cu drep vreti sa va readuc aminte povestea noastra a centurionilor?
 

DeletedUser

Guest
Tot nu înțelegi.Am impresia că scriu degeaba !
Cu ce acord a fost înființată această alianță ?
A cerut cineva,permisiunea unui lider de la Centurioni ? Saw,Kabryo..etc ? NU !

Dar tu cu ce drept vorbesti in numele lui Alai?Am impresia ca si tu te folosesti de numele altora :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus