Biluta si steagurile aLbE

DeletedUser16935

Guest
Va amintiti vremurile alea cand astia din Grepo fake au bagat intr o noapte 2 nave cu sageata :)
Circulare la noi in Wild Fangs cu : nu atacati =))))))
Vreti resurse sa va refaceti =)))))

@RAGEE. cum era ma panarama , cine rade la final rade mai bine ? Asa ziceai ma nu ?
 

DeletedUser16935

Guest
Ragee unde esti dragostea mea ?
M-ai parasit ?
Ti-a mancat pisica limba ?
Au uitat noptile albe ce le-am facut impreuna ?
Cum poti arunca asa usor in neant sentimentele dintre noi ?
Ai uitat cate pule iti luai noapte de noapte ? Chiar arunci totul ,cum te scapi de o masea cariata ?
Ai uitat zilele cand ne declaram dragoste eterna pe lumea asta ?
Ai fugit ca un lasa !
Nu imi vine sa cred cate sentimente am pus in relatia noastra si cate pule ti-am dat doar sa te vad fericita si tu m-ai parasit .
Fa vagaboanto ! Ziceai ca nu esti pe interes cand eram deasupra ta, te luam pe la spate si iti suflam in ceafa .
Imi jucai dragoste eterna , "dai mai tare Marcel " , " mai adanc Marcel"ca nu dai in ma-ta ,si sa aud ca ca te vinzi la trafikk ,vagaboanto , pe 3k gold .

Iti amintesti melodia noastra :
M-ai vandut Paraschivoo , si cat de mult te iubeam .....
 

saca 24

Stie Tot
Sal'tare rezz.Chiar ma intrebam ce patisi de nu mai postezi nimic pe aici.

In mare suntem cam aceiasi.
Plus/minus cativa.

Placa e si ea cam la fel,poate cu cateva mici schimbari. :)))))

Cred ca iau si eu o mica vacanta de pe forum si de pe toate retelele de socializare posibile.
Altfel risc sa ma indobitocesc de tot.Si.asa n.am toate tiglele pe casa.
Macar sa.mi protejez singurul neuron sanatos si inca activ.:)))))

Is curios ce o sa gasesc pe aici cand revin. :)))))
Stil o sa.mi duca dorul,sunt convins. :)))
 

RAGNARAR.

Stie Tot
DECI L AM CUNOSCUT PE ZACKYNTHUS , ERA CA O LEPRA PE LANGA MINE SI MI A DAT MESAJ SI CA UN PROST CE SUNT ( AM RECUNOSCUT DEJA ASTA INTR O POSTARE ) L AM BAGAT IN SEAMA PE ACEST CACAT SI AM INCEPUT SA VORBESC CU EL . TOT SE LAUDA CA A CASTIGAT PAROSU EL SI CA PLM CA E MARE JUCATOR DE ASEDIU .
EU AM AVUT PE ZACKYNTHUS O MICA CEARTA CU ECHIPA MEA DE REVOLTA SI AM DECIS SA RENUNT SI SE DESCHIDEA INTRE TIMP O LUME CU ASEDIU SI VINE MESAJ DE LA CURVA DE @RAGEE. CA RAGNAR HAI CU MINE PE ASEDIU SA MA AJUTI CA PLM SI CA PROSTU AM ACCEPTAT , AM INTRAT CU CATIVA BAIETI DE AI MEI IN ECHIPA GREPO FAKE . AM BAGAT 3000$ + 2 LUNI DIN VIATA JUCANDU MA GREPO CU ACEASTA ECHIPA PENTRU CA AM CREZUT IN ACEST PROIECT . IN ACEASTA ECHIPA MENTIONEZ CA OAMENII CU CARE AM COLABORAT SI AM INCHEGAT PRIETENII CARE VOR CONTINUA PE URMATOARELE LUMI . ACESTI OAMENI SUNT EXTRAORDINARI , SI EI CA SI IN CAZUL MEU AU PIERDUT 2 LUNI DIN VIATA + BANI INVESTITI DIN CAUZA ACESTUI CACAT .

GANDITI VA CA DIN CAUZA UNUI CACAT DE OM NE AM PIERDUT TIMPUL DEGEABA + BANII .

ERAM ULTIMII OAMENI DE PE ACEST JOC CARE IL ACCEPTAU SI ACUM A RAMAS FARA EI . NOI ORIUNDE IL VOM PRINDE IL VOM FUTE IN CUR .

ASA CA @RAGEE. SA NU DEA DRACU SA TE MAI PRIND PE JOCUL ASTA !!!!! ;)
 

DeletedUser13641

Guest
Buna ziua stimati grepolitani si Ragee.

Stateam eu si eu linistit si ma plictiseam, sorbind dintr-o cafea cu lapte, si am zis sa citesc acest forum sa vedem ce s-a mai intamplat.

Disparitia combinatiei dintre Viorel si Vulpita cunoscuta sub numele de @RAGEE. m-a intristat, ca nu o sa mai fie glume si alte povesti de un adevarat bombardier pe aici, si nu o sa mai am ce citii cand ma plictisesc.

Rugamintea mea e totusi sa nu va mai bateti putulicile de el pe joc, si sa il lasati la un nivel de subexistenta pe servarele unde activeaza, ca sa avem si noi spectatorii de ce sa radem pe acest forum.


P.S
Din pacate, cam asta ne amuza pe noi romanii, tristi, si d-asta exista si specimene precum Viorel si Vulpita.

P.S.S 2

Cum ar fii sa il vedem pe Andrei, maine poimaine la acces direct?!

Pace voua muritori de rand, contemporani cu Andrei!

Dragoste si Euro!
 

saca 24

Stie Tot
Ar fi ceva, sa apara cativa grepolitani pe la acces direct . :))))
Ies niste povesti de dragoste de toata frumusetea. ;)))))

Cat despre Vulpita(aia originala), eu o cunosc personal, satul ei e la 2 pasi de Barlad. :)))
Legenda spune ca i.a fost smotocita codita,pe oriunde a umblat,prin orice localitate din jur.
Dar sa nu fim rautaciosi, ea doar isi traieste viata....
 

saca 24

Stie Tot
Salut Saca
Cand am vazut unde s-a ajuns ca sa castige lumea o coronita si la cine sa apeleze..am zis ca, o pauza ar prinde bine.
Pentru mine a prins bine atat forumul cat si jocul,cat timp a tinut vrajeala asta cu coronavirusul.M-a tinut in priza.

Intr-o seara am adormit cu laptopul deschis si am ramas logat aici pe forum.
Dimineata m-am trezit din cauza hohotelor de ras. :))))

Pot sa va zic atat: V-ati ales cu o moldoveanca,fana.
M-ati scapat de-o grija.Nu tre' sa-o mai impac eu cand se supara,doar ii las pagina deschisa,pe contul meu,si aia e.
Terapie cu efect garantat.

Ps:Incercati si voi metoda,cei care aveti relatii. ;)
 

seby9717

Membru
BUNA DIMINEATA SAU BUNA ZIUA PENTRU UNII A AJUNS SI ZIUA CAND SI-A DAT SEAMA TOT GREPOLISUL ADICA TOTII JUCATORII DE GREPOLIS CINE E REGEE ASTA ADICA MAI PE SCURT ( BUTOIUL CU CACAT DE 200 DE KG) PANA ACUM 2 SAPTAMANI II BEA PISATUL LU ''MARELE RAGNARR'' MAI PE SCURT UN SCLEMBAR SI UN URECHEAT SCARTAIT SI ATATA SE PUPAU IN CUR UNU PE ALTUL SI VAI CA SUNT CEI MAI BUNI CA NU STIU CE ASTA RAGNAR ASTA AI AJUNS SA IL LINGI PE ALA IN CUR CU TOTUL CRED CA AI SI MANCAT DIN EL IN PLM CAT ESTI DE PROST.... BA EU NU INTELEG OAMENII ASTEA A LA PATURILE GUCCI REGEE 3 OAMENI DE CACAT VAI VIATA LOR CA NICI MAMELE LOR NU LE MAI SUPORTAAA... MA MIR CE II MAI SUPORTA PAMANTUL.. ORICUM LEGAT DE LUMEA ASTA BA RAGNARRRRR SAU DAVID CUM PLM TE CHEAMA ESTI VAI MAMA TA BA CA ERAI MARE SMECHER PE JOC SI MAI MULT DE 2 LUNI NU AI REZISTAT... DECI TE ROG NU MAI CAUTA SCZ CA ESTI O LEPRA TU SI CU AIA 3 AICI VA INJURATI SI IN REALITATE VA FUTETI UNU PE ALTUL IN CUR DECI MAI BINE AI TACEA CA, CRED CA DIN CAUZA CU NU TE-AU FUTUT ASTEA IN CUR BINE AI DAT TU STERGERE....
O ZI FAINA VA DORESC TUTUROR JUCATORILOR MAI PUTIN GUNOAIELOR DE MAI SUS!!! ;)
 

DeletedUser16935

Guest
Salut ,
Vreau sa va povestesc cum ma bantuie fantoma lui ragee
Pana mai ieri nu credeam in fantome , si aseara am visat ca mi-am luat nava de la ragee ,
am intrat speriat pe joc sa caut nava incasata .
Am stat vreo 10 minute rascolind cele 20 orase si nimic .
Apoi mi-am dat seama ca nu avea cum sa ma cucereasca caci e fantoma .
Deci nu va jucati cu fantomele , pe mine ma bantuit aseara =)))))))
 
Ultima editare de un moderator:

saca 24

Stie Tot
Mai in gluma mai in serios,eu chiar am patit o faza de genul. :)))))
Pe Zakros,m am trezit intr.o dimineata cu gandul ca am nava pe oras.
Primeam atacuri de demolare, continuu,zilnic,cu catapulte si prastii la interval de vreo 24 de minute,si deja ma luase paranoia. :)))))
Zic gata,am nava pe oras,m.am facut de bafta.
Fix pl,nu era nici o nava,ci doar aceleasi atacuri de demolare de la ,,amicul" meu bv31sad,care preluase oras de la himura,langa mine si dadea ca disperatul,pe o insula 60-40. :))))
Eh,da' dupa aia l.au terorizat baietii veseli cu fake.uri pe alt server,si se plangea pe aici.
Ce dai,aia primesti.
 

DeletedUser15009

Guest
Mai in gluma mai in serios,eu chiar am patit o faza de genul. :)))))
Pe Zakros,m am trezit intr.o dimineata cu gandul ca am nava pe oras.
Primeam atacuri de demolare, continuu,zilnic,cu catapulte si prastii la interval de vreo 24 de minute,si deja ma luase paranoia. :)))))
Zic gata,am nava pe oras,m.am facut de bafta.
Fix pl,nu era nici o nava,ci doar aceleasi atacuri de demolare de la ,,amicul" meu bv31sad,care preluase oras de la himura,langa mine si dadea ca disperatul,pe o insula 60-40. :))))
Eh,da' dupa aia l.au terorizat baietii veseli cu fake.uri pe alt server,si se plangea pe aici.
Ce dai,aia primesti.
vezi ca joaca pe byllis :) daca tot iti este amic
 
Sus