Biluta si steagurile aLbE

DeletedUser16785

Guest
@RAGEE. o tentariva de jucator care incearca sa para cineva dar e pielea pulii.
Un tartan obosit care e paleta pe joc .
Crede ca daca foloseste un boot il face mai bun .Cand in fiecare dimineata ,il curatam.
@Anubis.K ala ba doar gura de el . pe lumea asta a stat o sageata lesinata ce dadea fake uri si incerca nave la 4 5 dimineata cand stia ca lumea opreste alarmele .
Ma eu pe astia nu ii consider jucatori pentru mine sunt tentative .
Sau chinuit sa imi de a mie si celor din Wild Fangs timp de 2 lunii fratilor si acum tot ei sunt fantoma .
Cu Wild e greu !!!
 

Anubis.K

Stie Tot
Pai cine mortii tei de pasiv ce esti a inceput sa se lege de familie ? Sa 'transmita' mesaje cu : spune-i lu capone ca-mi bg pl-n sora-sa.

Apoi eu nu m-am legat ma de familia ta ( inca ) ci doar ti-am dat un sfat ca mai bine ii trimiti bani lu ma-ta sa-ti cumpere o coroana . La cat omor ti-ai luat pe billys, iti tre una.




Sfat: Trimite-i lu ma-ta bani de 2 coroane, o sa aiba nevoie dupa ce o sa-mi vada reactia mea de tractor. Eh, si uite acum m-am legat de familia ta, si special de ma-ta, care sper sa nu fie la fel de obosita ca tine, desi ma indoiesc..

V-am spus-o si pe celalalt forum sa va vedeti de ale voastre, sa nu va mai cautati anturaje, sa-mi pronuntati numele. Asa ati facut si la inceput de server si v-am muit. Unii au inteles ca e mai ok sa ne vedem de joc si atat, dar tu continui sa ceri muie, iar daca insisti, o sa primesti in continuare.

Pai vezi ma ce mesageri buni am eu :))))))))
sa fie cu cinste pentru tot neamul tau :)))))))))))))))))))
 

Anubis.K

Stie Tot
@RAGEE. o tentariva de jucator care incearca sa para cineva dar e pielea pulii.
Un tartan obosit care e paleta pe joc .
Crede ca daca foloseste un boot il face mai bun .Cand in fiecare dimineata ,il curatam.
@Anubis.K ala ba doar gura de el . pe lumea asta a stat o sageata lesinata ce dadea fake uri si incerca nave la 4 5 dimineata cand stia ca lumea opreste alarmele .
Ma eu pe astia nu ii consider jucatori pentru mine sunt tentative .
Sau chinuit sa imi de a mie si celor din Wild Fangs timp de 2 lunii fratilor si acum tot ei sunt fantoma .
Cu Wild e greu !!!


Nu am dat fakeuri pe apolonia :(
informeaza-te, e bine
 

DeletedUser16785

Guest
David coie eu ti am spus de cateva ori pai tu cu terminatul ala te ai gasit sa faci alianta ????
Ala e un distrus !!!
Cauta ma pe alte lumii unde intra Wild si iti arat cu joaca Wild . un pic mai organizata si mai motivata ca cacatul asta de alianta a lui Ragee.
 

DeletedUser16785

Guest
pentru mine esti o tentativa de jucator nimic mai mult .
As fi vrut sa imi arati si mie ce mare jucator esti tu .
Pana acum mi ai demonstrat ca esti in aceasi categorie cu ragee .
Tentative !!
 

Anubis.K

Stie Tot
pentru mine esti o tentativa de jucator nimic mai mult .
As fi vrut sa imi arati si mie ce mare jucator esti tu .
Pana acum mi ai demonstrat ca esti in aceasi categorie cu ragee .
Tentative !!

sa joci sageata e mai nou sa fi tentativa de jucator :)))))
nu prea inteleg logica dar e ok :)))
 

saca 24

Stie Tot
pai si tu bagi in seama toti prostii?:)) lasa-i sa vorbeasca, avem motive sa ne amuzam
Ai dreptate.
Ma mananca si pe mine.n c*r , ca pe Zambilica.Dar e greu sa ma abtin sa nu postez sau sa dau replica cuiva. :)))))
Aseara am fost eu in prim plan , iar acum citesc pe aici si ma tavalesc de ras. :)))))))
 
Sus