Biluta si steagurile aLbE

DeletedUser6507

Guest
Cine.i david asta de care tot vorbiti?
Baiatul ala care era prin Norvegia?
Sau confund?
O sa-ti dau o poza cum la denumit 7bal pe david,acu 2 ani?:))Faza e ca nu stiie sa joace cu gold,un pic sa asculte si are ce invata;).Pe moment din ce vad,a saracit wild-ul de cand a plecat Marcos;))),ce nunta o sa faca el cu virusul asta nu stiu...sper sa il ajute;)
 

Gymus

Membru activ
Si apropo...inainte sa-mi faci cadou cartea...mai uitate si tu prin ea , ai nevoie. Pace!
 

saca 24

Stie Tot
Spam ca cel de pe zakros si cel de pe paros, nu va mai fi prea curand :))))
Cand despre intalniri, puteti scrie pe declaratia aia,ca va duceti in interes de serviciu ;)
Gen:,, x se duce sa se vada cu y,ca sa.i rupa capu' fiindca l.a injurat pe forum"
Fiti inventivi,gasiti solutii ca sa evadati din case :)))
 

DeletedUser6507

Guest
Spam ca cel de pe zakros si cel de pe paros, nu va mai fi prea curand :))))
Cand despre intalniri, puteti scrie pe declaratia aia,ca va duceti in interes de serviciu ;)
Gen:,, x se duce sa se vada cu y,ca sa.i rupa capu' fiindca l.a injurat pe forum"
Fiti inventivi,gasiti solutii ca sa evadati din case :)))
Dar nu te tine nimeni in casa boss:),ai bani te doare in pl...te duci pe strada..te vede politia..aia e frate..da-mi amenda=)),ce poate sa-ti faca?
 

saca 24

Stie Tot
Dar nu te tine nimeni in casa boss:),ai bani te doare in pl...te duci pe strada..te vede politia..aia e frate..da-mi amenda=)),ce poate sa-ti faca?
Dar de inchisoare ce zici? ;)))

Eu oricum nu stau in casa,ca.s la tara acum si am ditai spatiul.
Mi.e mila de cei de la bloc.

Acum de exemplu,o sa iau 2 beri,ma pun in hamac si lenevesc :D
 

Gymus

Membru activ
Dar de inchisoare ce zici? ;)))

Eu oricum nu stau in casa,ca.s la tara acum si am ditai spatiul.
Mi.e mila de cei de la bloc.

Acum de exemplu,o sa iau 2 beri,ma pun in hamac si lenevesc :D
Tu stai la "tara urbanizata" , tu stai in hamac . Eu vin de la dat cu grebla . :rolleyes:
 

saca 24

Stie Tot
Tu stai la "tara urbanizata" , tu stai in hamac . Eu vin de la dat cu grebla . :rolleyes:
E destul de urbanizat aici,dar nu a disparut farmecul ala de ,,tara" ;)
Cat despre dat cu grebla,n.ar fi o rusine.:))) Munca.n sine nu e.o rusine.
Azi pot sa dau cu grebla,maine sa lenevesc in hamac :))))
 

saca 24

Stie Tot
La tara.i cel mai bine daca vrei liniste.
Plus ca,acum, mediul rural s.a dezvoltat foarte mult.
Ai conditi la fel ca la oras,poate chiar mai bune,dar stai la curte,ai spatiu si multe altele :D

In fine,sper sa se termine cu nebunia asta,si sa se redeschida tot.
 

DeletedUser15785

Guest
Si apropo...inainte sa-mi faci cadou cartea...mai uitate si tu prin ea , ai nevoie. Pace!
eu m-am uitat atunci când a trebuit, tu însăăă .... se vede că ai citit prima și ultima pagină, apoi ai spus că ai terminat-o
 

DeletedUser15785

Guest
numele la alianta vi se potriveste perfect, oameni falsi. vor sa jucam corect, cica, dar umbla cu sageti si traseisti XDD
sa inteleg ca regulile se aplica doar pentru unii? voi va scuzati in a le respecta?
 
Sus