Biluta si steagurile aLbE

DeletedUser10468

Guest
[report]d9a051395c31518803b6a894a314d5af[/report]


Astia sunt aia periculosi ce ataca in turma?
 

DeletedUser15785

Guest
eu nu inteleg insa ipocrizia unor pricajiti ca tine care se victimizeaza si cer joc corect, cand voi jucati cu fulgere si fake uri
 

DeletedUser16184

Guest
:)))))))))) oriunde o sa fie ragee si bila se va juca cu fake-uri :))))))))) stie biluta de ce se da fake-uri :))))))))) trecutul nu se uita :)))))))
 

DeletedUser15785

Guest
atunci nu vă mai pretindeți lupii moralisti, ori tineți vă inapții în lesă
 

DeletedUser15785

Guest
ai dreptate, insa stim cu totii care sunt ipocritii din ecuatie.
 

DeletedUser16184

Guest
tu esti ipocrit din punctul meu de vedere,altu din punctul tau de vedere s.a.m.d deci tot nu ajungem undeva :) jucati acolo si lasati gargara pe extern pentru cei care stiu mai bine :))))
 
Ultima editare de un moderator:

saca 24

Stie Tot
Ba,voi mai rezistati in case? :)))Sau trece timpul mai usor,cu grepo?
Eu simt c.o iau razna daca mai trebe' sa port masca aia inutila,si declaratia aia,de cate ori ma duc sa.mi cumpar bere.. :(
Ce mai e nou pe aici?Tot scandal? :D
 

DeletedUser15785

Guest
tu esti iprocrit din punctul meu de vedere,altu din punctul tau de vedere s.a.m.d deci tot nu ajungem undeva :) jucati acolo si lasati gargara pe extern pentru cei care stiu mai bine :))))
doar ca punctul tau de vedere este prost, la fel ca tine, daca nu stii sensul termenului "ipocrit"
 

DeletedUser15785

Guest
sau vrei sa ne amintim mesajul ala de l ai dat in alianta, cand le spuneai la oameni ca vor juca doar sa se distreze, ca a intrat wild si nu veti castiga lumea?
 

DeletedUser16184

Guest
in momentul de fata GREPO FAKE conduce lumea,dar oricand se poate intoarce soarta aceste lumii,deci vom juca si vom vedea cine castiga lumea :) si eu niciodata nu fac afirmatii de genul...
 

DeletedUser15785

Guest
ce conduceti voi? =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Sus