Beta SPAM

  • Autor subiect DeletedUser4006
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Cu ocazia Halloween-ului, Grepolis Romania organizeaza un nou concurs.

Cerinte:

-Se va alege unul din cei 5 zei din joc (Atena, Hera, Hades, Zeus, Poseidon) si se va crea o semnatura sau un avatar care sa aiba drept tema Halloween-ul.

Semnatura si avatarul vor trebui sa respecte regulile forumului:


Quote:
3.2. Semnătura (text sau imagine) nu va depăşi înălţimea de 60 pixeli sau 4 linii de text. Avatarele nu vor depăşi 80x80 pixeli. Bannere-le sau link-urile de recrutare în semnătură sunt interzise. Atât semnătura cât şi avatarul se supun şi regulilor generale de la punctele 1. şi 2.

- Se va accepta doar o lucrare/jucator. Numele jucatorilor NU vor fi postate, lucrarile primind in concurs doar un numar de ordine.

Etapele concursului :

1. De pe 16 pana pe 23 octombrie creatiile dumneavoastra vor fi trimise pe adresa de mail concurs@echipa.grepolis.ro .
* ATENTIE: Pana pe data de 16 octombrie adresa de mail nu este activa.
2. De pe 24 pana pe 30 octombrie lucrarile vor putea fi votate printr-un poll. Fiecare jucator va vota o singura data indiferent de numarul de conturi de pe joc/forum.
3. Pe 31 octombrie vor fi anuntati castigatorii.


Premiile:

Locul I: 300 gold
Locul al II-lea: 200 gold
Locul al III-lea: 100 gold

Fiecare participant primeste o luna pe forum un titlu la alegere.

Va uram mult succes.



Cine mai concureaza? Eu ma-nscriu si o sa il aleg pe HADES ca-i zeul intunericului si se asorteaza cu nuanta mea ...hahaha
 

DeletedUser

Guest
Incearca sa ma duci la biserica .Daca mai ramane vreo icoana pe pereti atunci iti vei da seama ca nu ma prefac :D
 

DeletedUser578

Guest
Pe cand un concurs cu personalitatea lui Marte sau Saturn? :D
 

DeletedUser10440

Guest
jos cenzura !!!!! nu ai voie sa iti exprimi punctul de vedere ? nu exista democratie ? trebuie sa scriem doar ce va convine ? nu imi vine sa cred ... suntem in 2012 ... treziti-va oameni buni .... asa nu se mai poate .... noi vrem sa imbunatatim lucrurile , iar voi se pare ca nu vreti sa faceti nimic in directia asta .... dimpotriva .... ne cenzurati abuziv ....
norbit , ce se intampla aici ?


- - - Updated - - -

revin cu intrebarea : Adminii sunt platiti sa aibe grija de forum sau o fac din placere ?
 

DeletedUser

Guest
Nu. Cand iti exprimi un punct de vedere aratand cu degetul inutil si neargumentat catre noi, nu ai voie sa o faci pe acest forum.

Da. Te cenzuram daca discutiile tale sunt in modul de mai sus. Daca ai ceva impotriva, poti linistit parasi acest forum, fiindca in felul acesta nu-l faci mai bun, neavand nimic constructiv in discutiile tale. Daca doresti totusi sa mai revi pe el, atunci te rog sa o faci in limitele perfect decente impuse de noi. Si nu exista democratie a forumului. Traiesti intr-un sistem democratic ce presupune ca acest forum e spatiu privat destinat publicului larg. Daca accepti conditiile impuse de el, ramai pe el, daca nu iti convin, nu.

Raspunsul la intrebarea ta a mai fost dat de multe ori: Nu sunt platiti, e munca voluntara. Exista functia "Cauta" pentru a gasi astfel de discutii. Nu cred ca mai e cazul sa o repetam.
 

DeletedUser

Guest
Craciun fericit alaturi de cei dragi va urez din suflet tuturor :*

Felicitari_Lumina_Sfanta_Felicitari_Craciun.jpg
 

DeletedUser11205

Guest
Am o nedumerire legata de impartialitatea adminilor si cred ca e dreptul meu sa ma fac auzit. Nu vreau sa fac prea multa valva, dar uimirea mea este prea mare ca sa nu o impartasesc si cu altii.
Am ramas surprins sa constat ca de Craciun si de Anul Nou cei dintr-o anumita alianta, stie lumea care, pot juca cu multicont. Pedeapsa: doar 2 zile de banare, fara posibilitate de atacare a contului, cu alte cuvinte prelungirea vacantei de Anul Nou.
Ceea ce m-a lasat perplex a fost justificarea celui care s-a ocupat de ticketul respectiv : "Contul X a fost deblocat dupa 2 zile fiind perioada sarbatorilor cand noi trebuie sa fim mai intelegatori si mai buni."
Va rog ca de Paste ( sau cine stie poate prindem si Craciunul urmator pe lumea beta ) sa ne informati pe toti cei care investim bani, timp si poate si pasiune in acest joc, daca se fac exceptii de la regulamente.

- - - Updated - - -

Multumesc pentru promptitudinea cu care mi-ati blocat contul.

- - - Updated - - -

Blocarea a fost ridicata.... Asa se sfarseste prima si ultima mea postare pe forumul extern. Scuze celor deranjati. Este o vorba in popor : tacerea e de aur.
 

DeletedUser6553

Guest
De Paste nu primeste nimeni ingaduinta....e nemti bosii...
:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus