Beta SPAM

  • Autor subiect DeletedUser4006
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5957

Guest
bah tu ai strategos, deci pssst.

si acum fix de ciuda lui Akmon

SPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAM

ps. si eu team rugat dar nu frumos sa imi zici cati ani ai
 

DeletedUser

Guest
cp , dar deja suntem ridicoli , inca nu mi-a intrat ritmul de SPAMMER in sange , momentan sunt doar un jucator cuminte , o sa devin si eu un spammer si un jucator de exceptie , IN ACELAS TIMP :cool::cool::cool:


SPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAM
 

DeletedUser

Guest
NU devin , eu sunt , doar ca nu ma dau in vant .

din 20 august ma apuc iar de beta si ma tin numai de Beta
:) avem de treaba cu tinastanciu si cu avatarii .. ( vorbesc de partea unde sunt eu ) , ca -PHOENIX- are treaba mai peste tot .
 

DeletedUser

Guest
NU devin , eu sunt , doar ca nu ma dau in vant .

din 20 august ma apuc iar de beta si ma tin numai de Beta
:) avem de treaba cu tinastanciu si cu avatarii .. ( vorbesc de partea unde sunt eu ) , ca -PHOENIX- are treaba mai peste tot .

oare ce treaba ai tu cu tinastanciu?
 

DeletedUser

Guest
Ce ziceti voi daca-am pune-o de-un concurs? Primarul(Primarita) Grepolisului? Hai sa vedem cine se descurca cu electoratul? Sa castige voturi ,sa se lupte cu ceilalti candidati, independenti sau propusi de aliante( aici alianta joaca rolul unui partid politic ) .Hai sa facem politica si propaganda :D Un loc unde barfim,se fac blaturi,PSD ne da si pachete cu faina si zahar,PNL ne lapte si miere, PD ne da de gandit,UDMR ne da la gioale ,chestii de-astea amuzante.. Cu programe de guvernare a primariei. Hai ca vreau sa strigati la mine Domn Primar :D Alegerea se bazeaza pe votul democratic al userilor!:D Bineinteles,vor exista si premii atragatoare. Ca de exemplu ,eu as propune : TITLUL DE PRIMAR PE FORUM. Concurenti vor prezenta platforma de program, se vor prezenta si vor face spoturi electorale.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus