Best of Tau

  • Autor subiect MantaCristinel
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
are si korlik un zeu si ateii cu gold nu-l lasa sa-l divinizeze, cat gold arzi pe zi in prima saptamana cand se deschide lumea si ai un singur oras christy ?

Korlic in fiecare postare strecori cate un fitil, am derulat caseta si nu am gasit unde te-am atacat eu primul! (Money cu M)

money nu e nume propriu , deci il scriu cu m MIC.
money = bani cu traducerea in romana

Incheiat . Am alte lucruri mai importante de facut decat sa stau sa ma cert pe aici , sa explic moartea caprioarei in nenumarate randuri.


il stiu pe "korlik" e obisnuit cu primele locuri din clasament stie ce am vrut sa spun:) eu n-o sa bag nimic...oricum nu gold-ul joaca;)

Cine stie cunoaste , da asa e cristi. Macar daca nu castig nimic din acest joc , ba mai mult imi manaca si banii , atunci sa am eu satisfactia ca sunt nr.1 sau in primii 5.



Cum spunea si korlik poti juca si fara gold...nu mai insista pe aceasta tema ca o faci degeaba:)

Corect .

P.S. Pana la primavara nu prea am ce face cu timpul ca mi-am mutat locul de munca acasa(biroul) asa ca money sau tatic voi fi unul din primii 5 pana atunci si ai sa ma cunosti.

Legat de lumea Upsilon . Setarile sunt perfecte din toata punctele de vedere.
Viteza 2 , compenseaza prin timpul de cucerire 10 ore si intemeiere 16 ore. , viteza unitatilor 2 compenseasa prin eliminarea moralului. nu stai sa ataci soareci de 1-2-3-4 orase la care ai moral mic (pe sistem cu moral activ) si sa pierzi armata deageaba.
Acum abia astept sa vad guralivii care stau si se ascund in spatele conturilor mici daca mai stau si injura si sunt tari in gura.
Sa dus protectia moralului :))))
Deci v-a astept marti pe server. Servus.
 

DeletedUser2039

Guest
ai o traducere aproximativa in limba romana pentru korlik ? m-ai facut curios...
 

DeletedUser

Guest
ai o traducere aproximativa in limba romana pentru korlik ? m-ai facut curios...

nu imi trebuie traducere pentru un nick sau o porecla.
la americani se spune nick iar la noi porecla .
Vad ca ne-am americanizat si noi , ba mai mult si Basescu marele lider al Romaniei o arde in astfel de exprimari . Auzi la el "Am avut un felling" :)))
Am jucat un joc cand eram mai tanar:))) korlik a fost un nume de gardian.
Eu imi aleg numele la nimereala , nu conteaza sub ce nume joci sau activezi . Conteaza persoana din spatele lui.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mr Jack este cel mai bun!!!
Cred ca trb sa ii fac un imn , daca vrea:)
 

DeletedUser

Guest
M-ai dat pe spate Korlik. Scoate arsenalul ala cu care ma dai gata pe mine:)
PArtea cu viata personala,e a N'spea oara si nu face deacat ca ma amuze copios.BA baiete,uite cum sta treaba,poate nu dormi tu noaptea sau faci cum vrei sau ce vrei,ideea e ca nu vad problema cu trezitul din ora in ora pe sistemul cu revolta?/:)
Mai mult ,nu joc singur :).am un fiu de 20 de ani,cel mare, care joaca cu mine:).Destul de penibil esti incercand sa te prezinti atat de "puternic".Nu esti decat un infatuat situat intr-un cerc restrans de prieteni,cred,cu apucaturi de mare smen de Dorobanti.Problema e urmatoarea,sunt nevoit sa citez un forumist"cand faceam eu ce faci tu acum,tu bateai cu lingura in geam"
Poti intelege ce doresti,m-ai convin ce esti si cum esti,asta a fost si intentia mea:),Nu te cunosteam ac si jucator sau om,aparusei dintrodata cu elogii la adresa mea si nu stiam cum sau de unde sa te iau.
Mi-am propus ce mi-am propus si am reusit sa scot esentialul de la tine."esti bun" nu gluma...tine-o tot asa..
 

DeletedUser2039

Guest
yoga unde e antrenamentul de yoghin ? nu pot sa cred ca te-ai plictisit citind ce fabuleaza Krolik
 

DeletedUser

Guest
O respect m cu m mic.
Eu respect limba romana.

Deci poreclele se scriu cu m mic si nu cu " M " , e bine de stiut .
Despre postari si vocabular nu vreau sa comentez , ma limitez la a crede ca esti infantil , ca daca zic ' prost peste limita legala ' imi iau ban .
 

DeletedUser

Guest
tatal lor esti mai p***t ca limba rusa , mie scarba cand iti citesc postarile .Poti sa stai cu 10 insi pe cont , tot praf esti. eu cand jucam eu grepolis in 2009 tu te incaltai cu fesul , sau stateai cu fiutu si jucai tetris pe televizor. Dute si tunde o oaie si apoi vorbesti cu mine.
Te atac si ma leg de tine pana cand ai sa incetezi sa lasi oamenii in pace complexatule care esti.

christocelulasfnaga sau cum iti zice , infantil sa ii zici creatoarei tale , nu mie cap de scoica ce esti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
tatal lor esti mai p***t ca limba rusa , mie scarba cand iti citesc postarile .Poti sa stai cu 10 insi pe cont , tot praf esti. eu cand jucam eu grepolis in 2009 tu te incaltai cu fesul , sau stateai cu fiutu si jucai tetris pe televizor. Dute si tunde o oaie si apoi vorbesti cu mine.
Te atac si ma leg de tine pana cand ai sa incetezi sa lasi oamenii in pace complexatule care esti.

christocelulasfnaga sau cum iti zice , infantil sa ii zici creatoarei tale , nu mie cap de scoica ce esti.

Scuza-ma ca te-am facut infantil , abea acum imi dau seama ca orizonturile tale intelectuale sunt undeva in spatele tau , "tu cand jucai tu" in 2009 grepo poate mai jucau si altii si poate n-au jucat doar asa cateva luni pana cand numarul oraselor crestea suficient ca sa nu mai fie relevant gold-ul decat in activarea functiilor premium , daca te intelnesti cu el pe joc la 30-50 orase ce faci ? nu vad nici de ce il tot ameninti ca-l ataci poate nu si-a propus doar sa se aprere, il poti ataca pe unu pana iesi la pensie, important e daca reusesti sa si cuceresti oras .
app , sanctiunea este cam la fel si pt p***t si pt prost , nu te mai chinui cu stelutele , nu esti primul .
Despre limba romana nu vad cum o respecti , cand de fapt o sugrumi , se pot face fraze taioase si folosind cuvinte frumoase si poate daca o parte din acei euro de-i bagi in joc i-ai investi si in ceva carti te-ai avantaja si pe tine ca om dar si pe cei ce-s obligati sa te suporte .
 

DeletedUser

Guest
Cand am zis ca il atac nu m-am referit pe joc , pe forum aici . Despre forum era vorba , il atac= ma iau de el.
dar citesti mot a mo si dai cu batul in balta . Vezi ce ciorba ta acolo. Baga-ti capul in nisip ca strutul.
Nu imi spune mie de limba romana , ca nu esti in masura .
Voi folosi fraze , expresii parfumate cu cine merita , dar celor care inca nu au depasit stadiul de Homo Erectus le vorbesc cum merita.
Daca nu iti convine ce scriu pe forum poti sa il mai musti odata ca nu ma supar ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mai , dar ce e topicul meu?:(
Aici ar trebui sa apreciem anumiti jucatori , cred.
(Mr Jack)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus