Best of Tau

  • Autor subiect MantaCristinel
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Cine este cel mai bun jucator al lumii tau ?
Eu zic Mr Jack :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12328

Guest
pe tau nu este cel mai bun jucator ,la momentul de fata.

a fost unul ,care avea mai mult de 2 clase peste toti,iar acela a fost Satanist
 

DeletedUser

Guest
Bai Mr Jack e mai presus ca toti , asa ca va rog frumos , respectatil!!!:p
 

DeletedUser

Guest
Bai Mr Jack e mai presus ca toti , asa ca va rog frumos , respectatil!!!:p
poate, cu toate + si facilitatile pe care le are el ca si moderator, asa da, dar in rest....
silfax da, e un jucator f bun, satanist, a fost si el f bun, a fost peste tot in topuri si cat timp a fost el, titans a facut fata celor din deathrow, babilonia si friends. dupa el s-au lasat multi. pana acum, cred ca el a fost cel mai bun de pe acest server, asa sa vazut pana acum.
uitativa si la adwet, ce ascensiune are, dintr-o alianta care se bate cu toata lumea, mai nou si cu Nemesis, + restu(deathrow, friends&academy, babilonia, nemesis...) niciun oras pierdut in favoarea dusmanilor pana acum, 1 la aparatori in top 40 si la atacatori 3 per total, e de mentionat, e greu sa te dezvolti in asemea condtii, cred ca e singurul care e intact pana acum, din acea trupa ce a mai ramas si mai lupta in continuare cu restul serverului
 

DeletedUser2039

Guest
jack nu e cel cu vrejul de fasole ? si sarsaila avea scheleti in dulap, in forta incep "goldmanii" si termina primii benzina...
 

DeletedUser

Guest
Lasa mai , ca o sa vedeti voi ca jack o sa fie primul atacator si primul luptator:p
 

DeletedUser12104

Guest
dar de versacebanderas si de saarkyy2006 nu ziceti nimic? ca ei sunt primii la luptatori si atacatori acum
 

DeletedUser12330

Guest
si prin m35 sunt jucatori foarte buni
crisstianbv ( ia condus pe berete foarte bine pana cum dupa cum vedeti in clasament force cu cele 3 alinte ale lor sunt net superiori peste berete si tot rezista chiar mai mult incep sa ii domine)
 

DeletedUser9358

Guest
eu sunt cel mai bun, dar n-am timp...:)))




glumeam
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
dar de versacebanderas si de saarkyy2006 nu ziceti nimic? ca ei sunt primii la luptatori si atacatori acum

Versace Banderas inca ia notite de la mine, mai lasati-l putin si veti vedea ce atacaret scot din el :)))))))))



There are currently 3 users browsing this thread. (2 members and 1 guests)

Marie Laveau*,
Domnul Myamoto


Offfff offfff offffff, despre Domnul Myamoto nu ati spus niciunul nimic :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12328

Guest
ar trb sa spunem ceva despre el? ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nups :D
Mori, tu cine esti in joc? Vad ca inchini ode lui Satanist si unii( spre exemplu eu ) ar putea spune ca esti chiar el :p
Vreau sa stiu cum iti argumentezi tu afirmatia aceea cu doua clase peste sau doua clase ca si trenul, nici nu mai sunt sigura cum era :)

Am gasit cine esti in joc :)
d67b.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12330

Guest
satanist a fost cel mai bun dupa lumea tau ,A FOST
acum e altul
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus