Best Of Lumea Pi

DeletedUser

Guest
din fericire eu vb in numele meu si nu vb din cele povestite de altii ca tine ...
 

DeletedUser12328

Guest
Wow....pt treaba asta tind sa cred ca meriti o medalie din partea echipei.....:))
Ce zici ,ai merita?
 

DeletedUser12328

Guest
Da ai mai primit vreo medalie pana acum de zici ca nu primesti de la oricine :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu-mi sta in caracter sa ma laud singura si mai ales aici chiar nu are rost
 

DeletedUser

Guest
Da ai mai primit vreo medalie pana acum de zici ca nu primesti de la oricine :))))

Ce ar fi sa te duci de unde ai iesit si sa-l iei si pe mihai cu tine, ca sa nu te simti singur...va puteti pupa in fund unu pe altu, cand unu se plictiseste trece celalalt cu pupatoarea in actiune.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12328

Guest
Ba baiatule , ai scos capul din vizuina? Vezi-ti de treburile tale ca nu te-am bagat in seama si vad ca vrei sa cauti din nou scandal cu mine.....esti total pe langa subiect si habar nu am dc postezi.....asa ca hai culca-te ca esti obosit:)
 

DeletedUser

Guest
Mihai1222 este cel mai bun,nu am vazut in viata mea asa atacator..sa faca pe un atac 1 milion puncte batalie.
Asta nu a reusit nimeni...decat el,cu cele 4 conturi clona....pe care facea nave de colonizare si le strangea pe toate pe un oras si ataca.MARE ATACARET!!!
 

DeletedUser12328

Guest
Mihai1222 este cel mai bun,nu am vazut in viata mea asa atacator..sa faca pe un atac 1 milion puncte batalie.
Asta nu a reusit nimeni...decat el,cu cele 4 conturi clona....pe care facea nave de colonizare si le strangea pe toate pe un oras si ataca.MARE ATACARET!!!


Mama mama!!! Tu vorbesti bai....care aveai la trupe invinse numa nave de colonizare.....si tot tu vorbesti de conturi clona, care detineai parolele a 9-10 conturi......
Ma mir ca mai scoti capul din gaura....."mare atacator" ce ai fost pe pi
 

DeletedUser

Guest
Dar tu ai jucat pe PI?ca nu am auzit de tine....sau tu joci pe forum hamciuci?
 

DeletedUser12328

Guest
Pai nush...i-a gandeste-te putin, dupa mintea ta ce crezi....am jucat sau nu ?
 

DeletedUser

Guest
daca ai jucat spune cu ce nume ai jucat nu e corect ca noi sa nu stim cu cine vorbim in vreme ce tu ne stii pe toti...
 

DeletedUser

Guest
Nu stiu daca ai jucat sau nu,dar iti spun ca nu mihai si nici myamoto nu au fost cei mai buni...cei mai buni au fost centurionii!
daca totusi vrei jucator...cel mai bun a fost wolfu,dupa el a fost ariesh si fetele din ss atack.
 

DeletedUser

Guest
Daca Mr Jack a jucat pe pi , nici numai tre' sa se faca un asemena subiect "Best Of Lumea Pi". :D
 

DeletedUser12328

Guest
Intr-o privinta suntem de acord....centurionii au fost cei mai buni...iar eu am contribuit cu cat am putut la ridicarea minunilor,apararea colegilor si eliminarea inamicilor din marile noastre de influienta.....

Frumos e cum vb tu despre myamoto la pers a 3-a....:) , domnule myamoto sau tavi sau mai nou gomez addams:)
 

DeletedUser

Guest
:))))) povesti din carti ?........am jucat de la inceput in centurionii si stiu aprox toate "secretele" acelei aliante......deci nu ai cum sa imi spui mie ca citesc din carti....:D

Poate ne spui si noua,acuma la final,"secretele" acestei aliante,ca prea ati fost suspectati de lucruri necurate.
 

DeletedUser12328

Guest
Nu trebuie si mai ales tie, pt ca nu te cunosc.....oricum centurionii au fost cei mai buni( cu evenimente frumoase si mai putin frumoase) si din cate stiu eu , noi am ridicat cel mai rpd minunile , de pe serverul romanesc( sper sa nu ma insel).....
 

DeletedUser

Guest
nici eu nu am auzit de tine :) .In M57 si M67 am avut alta treaba,nu am avut timp sa te caut
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12328

Guest
Pai vezi ca nu ne intersectam deloc......deci nu trebuie sa-ti dau nici un "secret" :)
 

DeletedUser

Guest
cine a terminat pe primul loc?Asta fara sa luam in considerare linunile centurionilor
 
Sus