Best Of Lumea Pi

DeletedUser

Guest
Cine e mai bun pe lumea Pi? Mihai1222 sau prieteni din the best legion?
 

DeletedUser12328

Guest
Mihai e de departe cel mai bun .......si nu doar fata de cei din best legion.....ci fata de toti cei care au fost pe pi......
 

DeletedUser7774

Guest
in care din cele doua perioade a fost cel mai bun ? Perioada de dinainte de minuni sau dupa ce centurionii au terminat minunile si au iesit de pe pi?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12328

Guest
In ambele perioade( nu se pune vremea cat a fost yness pe cont :) )....el a dat clasa adversarilor si colegilor.....pacat ca a fost mai mereu impiedicat de acel individ ( myamoto sau tavi sau cine stie ce nume mai are).....insa dupa cearta dintre cei doi , de dupa desfiintarea centurionilor , mihai a aratat ca a fost de100 ori mai bun ca acel myamoto....care a facut pct pe spatele colegilor ........
Am facut parte din centurioni de la inceput si stiu fb lucrurile astea.....deci nu aveti cum sa negati :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7774

Guest
Aha deci tu vorbesti despre contul Mihai1222 care de fapt inseamna ynnes nu jucatorul Mihai:D normal ca dupa minuni cand toti centurionii au plecat in 7 zari Mihai s-a batut linistit..... cu trupele ramase pe fantome .De fapt jucatorul Mihai a reaparut pe scena lumii pi dupa minuni pana atunci ynnes a fost in spatele nickului .Deci cine a fost mai bun ynnes care a crescut contul sarkky care a secondat si el putin sau mihai care acum culege laurii ,mmm grea dilema .
 

DeletedUser12328

Guest
Hopaa......ynnes ( senny aka ugly princess) a jucat putin timp pe mihai1222 cat proprietarul contului a fost plecat din tara :p......im alta ordine de idei fara adevaratul mihai care v-a tinut frontul luni de zile nu reuseati sa faceti minunile....deci ii datorati mult mai mult.....
Acum se pare ca fara experienta lui in aparare o cam luati pe spate in lumea phi....va calaresc lupii de nu stiti ce e cu voi :))) ...cand vine ziua de marti deja va apuca transpiratiile.....
Mai am o mica intrebare : cam cate zile de marti veti mai apuca de acum in colo? :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7774

Guest
:( Mda ai dreptate el a tinut frontul in spate din .... nu stiu tara in care a fost plecat :D cat despre phi alt server alta distractie pe el il vad intr-un coltisor mic de tot si in vacanta :"> din ce cauza sti cumva ? Atat cat jucam nu ne ascundem in vacante si nu lasam conturile altor jucatori doar de frica ca vom pierde orase .Este un joc si il tratam ca atare .
 

DeletedUser

Guest
buna seara si ami cer scz ca ma bag in discutii dar trebuie sa lamuresc un lucru important pt cei care nu au jucat de la inceputul lumii pi in centurioni si santeti fermi convinsi ca stiti despre ce e vorba....contul mihai1222 a fost cel mai sprijinit cont al lumii pi cel mai ajutat de alianta in toate modurile posibile fara ajutorul tuturor centurionilor acest cont nu ar mai fi existat de la inceputul razboiului in m55 ca atare consider ca acest cont nu e meritul nici a lui mihai nici a lui sarky nici a lui ynness ci a tuturor centurionilor
 

DeletedUser12328

Guest
Pfoooai ce gluma buna......daca contul mihai1222 a fost cel mai sprijinit ....atunci myamoto cum a mai fost?:)
Poate vrei sa spui ca toti centurionii au tras pt myamoto , printe acestia fiind si mihai....care i-a sprijinit zeci de revolte....
In fine...eu raman la parerea mea...mihai a fost si va ramane cel mai bun din lumea pi.....si sper sa-l vad din nou pe grepo...

Ariana tu cred ca te referi acum la contul raynei...pe care a jucat mihai putin in lumea phi...si pe care l-a bagat in vacanta...motivul exact stiindu-l doar el :)
 

DeletedUser

Guest
ramai cu parerea ta formata din povesti nemuritoare si de adormit copiii mici se vede ca esti unu din cei care nu cunosc ce s-a intamplat si vorbesti din carti..lui mihai nu ai ajungea sprijinul pt el nu mai avea de dat si la altii
 

DeletedUser12328

Guest
:))))) povesti din carti ?........am jucat de la inceput in centurionii si stiu aprox toate "secretele" acelei aliante......deci nu ai cum sa imi spui mie ca citesc din carti....:D
 

DeletedUser

Guest
daca erai de la inceput ai fi stiut cate globale pe zi dadea contul mihai 1222 pt a cere ajutor :)) si daca nu recunoaste ca a fost ajutat f urat din partea lui
 

DeletedUser7774

Guest
de fapt este o problema :Mori Motonari se afla in academia centurionilor in acea perioada a intrat in alianta mare la inceputul minunilor,deci nu stie ce globale se trimitea la voi ;)
 

DeletedUser12328

Guest
Globale pe zi? Hai sa fim seriosi..........
Bineinteles ca a fost ajutat......dar in comparatie cu myamoto, mihai e mic copil , raportandu-ne la sprijinul primit :))

Acum ar fi urat din partea voastra sa nu recunoasteti ca v-a tinut frontul in 55 ...

- - - Actualizat - - -

Lol mai ariana......contul mori motonari nici macar nu a existat pe pi :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7774

Guest
Daa recunoastem a tinut frontul in 55 din vacanta asa cum am mai spus .Sfatul meu,domnule Mori este sa va gasiti alt idol cu care sa iesiti la inaintare spre al preaslavi ca zeu al grepolisului si promit sa nu mai scormonesc prin amintiri .Stiu ca nu a existat pe pi insa a existat gigi97 sau xynar :D acum nu stiu care dintre cei doi sunteti dar am o mica banuiala ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
mai omule nu mai vorbi in necunostinta de cauza...si apropo pt ce era necesar sa fie sprijinit myamoto?nu cumva mihai era cel care lua cate 20 de revolte intr-o zi ?
 

DeletedUser12328

Guest
Daa recunoastem a tinut frontul in 55 din vacanta asa cum am mai spus .Sfatul meu,domnule Mori este sa va gasiti alt idol cu care sa iesiti la inaintare spre al preaslavi ca zeu al grepolisului si promit sa nu mai scormonesc prin amintiri .Stiu ca nu a existat pe pi insa a existat gigi97 sau xynar :D acum nu stiu care dintre cei doi sunteti dar am o mica banuiala ;)


Exact asta ziceam si eu......du-te inapoi pe phi ca sar putea sa fi luat vreo revolta in timp ce citeai prostiile mele ...si imi dadeai replica :)))
Cat despre cei 2 mentionati mai sus .....e posibil sa fiu chiar amandoi.....sau poate niciunul....numai Domnu stie .

- - - Actualizat - - -

mai omule nu mai vorbi in necunostinta de cauza...si apropo pt ce era necesar sa fie sprijinit myamoto?nu cumva mihai era cel care lua cate 20 de revolte intr-o zi ?

Dar tu te-ai intrebat dc lua 20 revolte? Nu cumva el era in front?
Acum vad ca simtiti si voi cu e sa fii in front si sa iei zilnic revolte...:))
 

DeletedUser

Guest
daca ai fi unu din cei doi ai stii exact despre ce vorbesc iar eu as fi a treia persoana mentionata in discutie :))
 
Sus