ban cu conexiune declarata

  • Autor subiect DeletedUser10763
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7210

Guest
Sa ma verifice la sange daca vor ! Sa vada ca doar eu joc pe contul asta ... si aseara a intrat cineva (alt ip) si a dat inceput nou ...
Doar nu-mi dadeam singur inceput nou si dupa ceream inapoi orasele ... ce naibi .. :(

multi jucatori se lasa,iar admini isi dau tot interesul sa-i pastreze pe cei ramasi...daca aveai dreptate cu sigurnta iti primeai orasele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
multi jucatori se lasa,iar admini isi dau tot interesul sa-i pastreze pe cei ramasi...daca aveai dreptate cu sigurnta iti primeai orasele.

Crezi ca sunt cumva ipocrit ?
Uita-te pe unde am jucat , sa vezi cand m-am lasat .
La o singura lume am renuntat , la my , in rest ma jucat peste tot pana la final!
Cel mai rau e ca la altii s-a putut rezolva aceiasi situatie dar la mine nu se poate :) . dreptatea vietii ...
 

DeletedUser12104

Guest
Problema e ca adminii cred ca jocul e mai corupt decat este de fapt si nu cerceteaza mereu foarte amanuntit...
 

DeletedUser

Guest
cristy dupa cum am spus si pe pm,posibile sunt ambele aczuri,adminii cu siguranta pot afla ce si cum.
Speta a mai fost ,pana si la un moderator,stii ce s-a intamplat??
I-au dat orasele inapoi ,dar cu "-" la cultura.Contul unde mai pui ca era preluat si el nu era titularul contului respectiv!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
multi jucatori se lasa,iar admini isi dau tot interesul sa-i pastreze pe cei ramasi...daca aveai dreptate cu sigurnta iti primeai orasele.

probabil discutam despre interes dar nu cred ca despre al jucatorilor , ti-o spun eu ca daca nu esti in echipa care trebuie ti-o iei peste ochi de nu te vezi , cand jucam m-a blocat la comanda unu ,de la care sunt mari asteptari ,pt ceva ce scrisesem pe mesenger .
se discuta pe forumul asta despre confidentialitate , durerea mare pt moderatori e ca ii impiedica contractul cu producatorul sa dezvaluie date din tichete ci nu faptul ca din postari reiese ca au acces la inforfamatiile din tichete desi nu ar trebui , oare ni se respecta confidentialitatea din moment ce norbit oficial nu mai face parte din echipa dar in acelasi timp admineaza , modereaza . Referitor la parola , singurul lucru dintre una usoara si una complicata este ca nu ti-o sparge orcine dar nu ca nu poate fi sparta . Nu stiu exact daca s-a spart sau nu contul dar sincer nici nu vad de ce un jucator si-ar schimba parola inainte sa-si dea inceput nou . Si e posibil poate sa-i fi data si cineva dint anturaj sau familie cum zice Jack , dar si daca i-a dat altcineva nu merita sa-si ia contul inapoi si sa continue jocul . Oare ce prefaram sa dam inapoi contul unui jucator cu riscul sa-si fi dat el inceput nou sau sa abandonam un jucator caruia i-a fost spart contul ???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
probabil discutam despre interes dar nu cred ca despre al jucatorilor , ti-o spun eu ca daca nu esti in echipa care trebuie ti-o iei peste ochi de nu te vezi , cand jucam m-a blocat la comanda unu ,de la care sunt mari asteptari ,pt ceva ce scrisesem pe mesenger .
se discuta pe forumul asta despre confidentialitate , durerea mare pt moderatori e ca ii impiedica contractul cu producatorul sa dezvaluie date din tichete ci nu faptul ca din postari reiese ca au acces la inforfamatiile din tichete desi nu ar trebui , oare ni se respecta confidentialitatea din moment ce norbit oficial nu mai face parte din echipa dar in acelasi timp admineaza , modereaza . Referitor la parola , singurul lucru dintre una usoara si una complicata este ca nu ti-o sparge orcine dar nu ca nu poate fi sparta . Nu stiu exact daca s-a spart sau nu contul dar sincer nici nu vad de ce un jucator si-ar schimba parola inainte sa-si dea inceput nou . Si e posibil poate sa-i fi data si cineva dint anturaj sau familie cum zice Jack , dar si daca i-a dat altcineva nu merita sa-si ia contul inapoi si sa continue jocul . Oare ce prefaram sa dam inapoi contul unui jucator cu riscul sa-si fi dat el inceput nou sau sa abandonam un jucator caruia i-a fost spart contul ???

va rog frumos,in sir indian ca nu fac fata:))) stai linistit ca eu am fost printre primi care au "tipat" ca domnisoara norbit e in situatia asta :D ...mi-am exprimat punctul de vedere,fata de aceasta situatie,cei care sunt de alta parere sa-mi ignore postarile:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
MAi ,sev mie mi-afost adversar pe Rho.A condus alianta care a castigat minunile (alea nenorocite),si cu siguranta un jucator cu mult premium investit!
Acum, am vazut ca cei de pe Rho au facut o alianta pe tau ,si se lupta si se lupta...voua vi se pare normal ca cineva de genul asta sa isi dea inceput nou PE TOATE LUMILE????
 

DeletedUser

Guest
Mi-am propus sa nu mai polemizez cu tine.Te rog fa abstractie de faptul ca sev iti este adversar pe Tau si ca eu nu joc acolo.Dupa, poti comenta,faza cu martienii,e posibila...dar nu cred ca la Mamaia,poate la mamaia.
 

DeletedUser

Guest
ce tot atata palavrageala...a gresit sa plateasca....vrajeli ca i-a furat parola si contu...si catelu si pisica...sunt de pe marte...si mie mi-a furat casa martienii si au duso la Mamaia.....

- - - Updated - - -

....cineva de genul asta a dat parola cui nu trebuia....AMIN...

Da prietene , mi-am postat-o pe facebook ca status !
Cum sa-mi dau parola cand eu sunt constient cate am bagat in jocul asta !!!
 

DeletedUser

Guest
ce tot atata palavrageala...a gresit sa plateasca....vrajeli ca i-a furat parola si contu...si catelu si pisica...sunt de pe marte...si mie mi-a furat casa martienii si au duso la Mamaia.....

- - - Updated - - -

....cineva de genul asta a dat parola cui nu trebuia....AMIN...

nu stiu daca esti nou in joc , ca si pe forum dar la cum gandesti si scri trebuia sa-ti pui numele invers *********
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Acum intreb si eu ca un necunoscator ce ma aflu si daca deranjez, imi cer scuze. Ai avut instalate in computer programe gen TeamViewer?
 

DeletedUser

Guest
Acum intreb si eu ca un necunoscator ce ma aflu si daca deranjez, imi cer scuze. Ai avut instalate in computer programe gen TeamViewer?


Dap , am programul instalat . Dar il folosesc foarte rar . Daca vreau sa ii arat cuiva ceva , folosesc partajare ecrane de pe skype .
 

DeletedUser

Guest
Acum intreb si eu ca un necunoscator ce ma aflu si daca deranjez, imi cer scuze. Ai avut instalate in computer programe gen TeamViewer?

E nevoie si de un Parental control instalat ,altfel nu se vede ceea ce editezi.
se poate fura prin citirea fisierelor de log de la parental!
 

DeletedUser

Guest
Unul dintre riscurile existentei unui astfel de program in computerul personal este ca poti pati rele, conform insasi definitiei acestuia.


"TeamViewer - Soluţia All-In-One pentru acces şi asistenţă la distanţă pe Internet

Cu TeamViewer, vă puteţi conecta la orice PC sau server din lume în câteva secunde. Puteţi controla de la distanţă PC-ul partenerului dumneavoastră ca şi cum aţi sta în faţa lui."
 

DeletedUser

Guest
Unul dintre riscurile existentei unui astfel de program in computerul personal este ca poti pati rele, conform insasi definitiei acestuia.


"TeamViewer - Soluţia All-In-One pentru acces şi asistenţă la distanţă pe Internet

Cu TeamViewer, vă puteţi conecta la orice PC sau server din lume în câteva secunde. Puteţi controla de la distanţă PC-ul partenerului dumneavoastră ca şi cum aţi sta în faţa lui."

Eu il folosesc foarte rar , ultima data cand l-am folosit a fost acum o saptamana cand am intrat la o amica in pc sa ii rezolv un joc... si altcineva nu a mai intrat la mine in pc prin acest program . Nu recent .
:(
 

DeletedUser12104

Guest
hai fiti seriosi domnilor admini... nu avea nici-un sens sa isi dea inceput nou ca apoi sa vina sa ceara orasele inapoi ... pana si logic are dreptate

- - - Updated - - -

...foarte corect anca...recunosc ca si eu prin aceastra metoda...a intrat alt coleg...de alianta...si a jucat in locul meu...cand nu aveam timp...sau......deci explicatiile nu-si au rostul...

trebuie sa fii la pc ca sa poata intra el
 

DeletedUser12104

Guest
iti dai seama ca ala putea sa faca tot ce il taia capul in pc-ul tau. Sincer e o solutie proasta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus