Ba a mea, nu a ta!

DeletedUser5815

Guest
parca topicul asta se numea "Ba a mea, nu a ta!" ... si se referea la alianta, ca sa nu existe dubii :D

eu tot vin si afirm cu convingere ca a noastra e cea mai tare ... probabil ca nu in totalitate ne ridicam la standarde, dar meritul cel mai mare pe care il are "seful" - si asta e un alint, nu o periuta - e ca nu stiu cum naiba face dar ne tine pe marea majoritate tintuiti in scaune in fata unui amarat de monitor... ca e joc, ca e skype, cert e ca a reusit sa creeze un nucleu - un motor - care toarce non-stop in fiecare zi.... faptul ca poti tine in priza jucatori 24/24 (fie si cu randul) conteaza enorm in special pentru moral .... si mai conteaza ca vad in jurul meu o gasca de nebuni frumosi care au darul sa creeze atata interdependenta incat fiecare in acest lant sa reprezinte o za importanta.... ceea ce conteaza enorm
 

DeletedUser6312

Guest
:cool:
offffffffffff ariz....... mama dar ce atac
te spart atacul asta.....:))))))))))))))))))))

oare nu te.ai gandit ca ,poate,a vrut sa sparga trupele alea...o fi fost in plus.....ote asa gandeste mintea mea de "maimutzoi" nush:pro::pro: ce gandeste mintea ta de taximetrist.....http://forum.ro.grepolis.com/images/smilies/12.png

Si astea sunt trupe care trebuiau sparte? :D
Orasul e unul mic 1236 pcte , cu pestera de nivel 1 deci poate fi spionat usor :D:D

raportfq.jpg
 

DeletedUser

Guest
vad ca discutia despre aliante s-a trasnformat intr-o discutie despre un sat...
eu cred ca alianta mea e cea mai buna in momentul in care este unita si activa, e condusa de un monarh luminat si inconjurara de oportunitati :D:D:D
 
Sus