Ba a mea, nu a ta!

DeletedUser

Guest
The Conquerors

Ti as arata obrazu da cred ca fac un efort inutil.Pacat ca se adevereste proverbul ala "Facerea de bine........"Numai bine domnule tot ce te rog e sa o lasi mai moale cu vorbele astea,forever2nice a fost infiintata pt a cinsti memoria unui prieten care nu mai e printre noi si din cate stiu te numarai printre acei prieteni

iar incepi cu facerea de bine :))

in fine buna ziua :)) foarte bogat topicul astazi!:))
 

DeletedUser

Guest
The Conquerors

nu am vrut sa intrerup "creierii grepolisului" de la vorbit :)) :p
 

DeletedUser

Guest
The Conquerors

:)) da dc te miri ?a fi creier al greplisului e de rau? o,0"
 

DeletedUser

Guest
The Conquerors

Un om care are cat de cat bun simt isi cere scuze cand a gresit !!!

Nu am citit discutiile incat sa-mi dau seama cine greseste :)) app cat de cat buna ideea cu orasele mici,o sa-mi fac si eu unul pe la voi pe acolo dar daca nu ma atacati va distrug :)) =)) nu de asta dar vreau sa ma laud si eu cu rapoarte smechere ,numai tu??
 

DeletedUser

Guest
iar incepi cu facerea de bine :))

in fine buna ziua :)) foarte bogat topicul astazi!:))


Poate ai pierderi de memorie ;iti reamintesc ca voi m ati contactat pe mine pt pact voi ati fost deacord cu conditiile pactului voi ati acceptat sfaturile si copierea forumului de lupta de la mine la voi deci da a fost facere de bine.In aceste conditii cand discuti cu o alianta de pe locul 21 care ajunge datorita faptului ca e ocrotita de noi iar noi suferim pierderi , certandu ma cu jumatate de alianta care voia sa va atace....si pierzand o gramada de jucatori pe tema asta atunci da o consider facere de bine...iar impertinenta ta devine din ce in ce mai suparatoare.Nu inteleg de ce nu va puteti vedea de joc fara sa fie nevoie sa ne scoatem ochii....dar ma rog asai romanu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Poate ai pierderi de memorie ;iti reamintesc ca voi m ati contactat pe mine pt pact voi ati fost deacord cu conditiile pactului voi ati acceptat sfaturile si copierea forumului de lupta de la mine la voi deci da a fost facere de bine.In aceste conditii cand discuti cu o alianta de pe locul 21 care ajunge datorita faptului ca e ocrotita de noi iar noi suferim pierderi , certandu ma cu jumatate de alianta care voia sa va atace....si pierzand o gramada de jucatori pe tema asta atunci da o consider facere de bine...iar impertinenta ta devine din ce in ce mai suparatoare

pierderi de memorie ? :D cum zici tu,te-am contactat pt pact?cum zici tu :))copierea forumului de lupta care consta in ce?? intru-n screen shoot care mi la-i dat pe skype?alianta de pe 21 ?da eram pe 21 tot ce ai facut bine si aici sustin "multumesc ca ai venit cu ideea de a fuziona cu sparta"daca tot vrei sa auzi asta d l mn asta fiind foarte bine am cunoscut cativa* oameni ok si la fel si cu justice,dc tot sustii ca noi nu ne bateam cu nimeni ca noi mai existam doar datorita f2n tu ne-ai facut fuziuni tu ai facut pe "pacificatorul" :)) fb eu sunt "dezbinatorul"(nu imi plac prefacutii,nu imi place sa joc sub numele altei aliante,nu-mi place sa joc de placerea cuiva,imi place sa joc dupa regulile mele si regulile aliantei "The Conquerors")daca rupeai pactul cu sparta nu te batea-i cu mn si cu cei ce au intrat in sparta :)) te bateai cu "spartanul cip" ca el era acolo langa voi . nu ti-am cerut nimic niciodata poate un sfat dar si ala ..degeaba... :pro:
 

DeletedUser

Guest
The Conquerors

si in al doilea rand eu nu scot ochi nimanui am deja 3 postari pe topicu asta si deja cineva mii scoate mie :))
 

DeletedUser

Guest
pierderi de memorie ? :D cum zici tu,te-am contactat pt pact?cum zici tu :))copierea forumului de lupta care consta in ce?? intru-n screen shoot care mi la-i dat pe skype?alianta de pe 21 ?da eram pe 21 tot ce ai facut bine si aici sustin "multumesc ca ai venit cu ideea de a fuziona cu sparta"daca tot vrei sa auzi asta d l mn asta fiind foarte bine am cunoscut cativa* oameni ok si la fel si cu justice,dc tot sustii ca noi nu ne bateam cu nimeni ca noi mai existam doar datorita f2n tu ne-ai facut fuziuni tu ai facut pe "pacificatorul" :)) fb eu sunt "dezbinatorul"(nu imi plac prefacutii,nu imi place sa joc sub numele altei aliante,nu-mi place sa joc de placerea cuiva,imi place sa joc dupa regulile mele si regulile aliantei "The Conquerors")daca rupeai pactul cu sparta nu te batea-i cu mn si cu cei ce au intrat in sparta :)) te bateai cu "spartanul cip" ca el era acolo langa voi . nu ti-am cerut nimic niciodata poate un sfat dar si ala ..degeaba... :pro:

Nu am zis ca existati datorita acestui fapt ...am zis doar ca v am facut un bine atata tot nu exagera si masoarati cuvintele cu grija Oricum dupa cum ti am spus si iti repet ma bucur ca ai devenit in sfarsit barbat...acuma daca vrei sa lasam inteparile astea ipocrizia si alte cele va sugerez sa nu mai atacati pe forum...Nu am cerut nimic de la voi decat sa va respectati acel pact pe care voi ca si colectiv l ati dorit deci te numarai printre ei altfel erai un big boy si iesai afara din alianta in semn de protest si iti vedeai de principiile tale pe care le ai de doar 2 luni....pana at nu le ai avut...asta e apropo de prefacatorie .Eu nu ma prefac tinere ....asa sunt de cand m am nascut bun rau...prefacut mi se rupe de ce gandeste lumea pt ca nu dau 2 bani pe treburile astea....

In concluzie e foarte bine ce ai facut si chiar te felicit pt ca ai reusit sa faci ceva ...incearcati doar sa nu mi atacati alianta pe forum sau pe mine pt ca eu nu v am atacat inca....
De asta as dori sa ne limitam doar la joc iar atacurile de pe forum sa dispara...inca odata felicitarile mele pt ca te ocupi de alianta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
The Conquerors

prefacut=cip nicidecum d tn :)) ohhh "barbat" deja ma simt mai gospodar*:p ms incep sa rosesc :p
 

DeletedUser

Guest
dragii babii..credeam ca toata lumea cunoaste regulamentul si macar va veti stradui sa-l respectati:
2.6.1. Toate mesajele trebuie să conţină un număr de minim 4 cuvinte. Mesajele care încalcă regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sancţionate ca atare. Orice abreviere de genul "LOL", "BRB", "ROFLMAO", "ICU", etc. va fi luata în calcul ca reprezentând un singur cuvânt. De asemenea, mesajele nu se vor completa cu alte cuvinte de genul "unu, doi, trei", "patru cuvinte per post", etc.

2.6.2. Este interzisă înlocuirea literei "c" cu litera "k" sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" şi altele de acelaşi fel, care contravin corectitudinii limbii române.
 

DeletedUser

Guest
The Conquerors

eee pai domnule moderator la cat de folosit este forumul :( mai treceti si dumneavoastra cu vederea :rolleyes: zilele astea ar trebui sa fie notate undeva cam rar asa .
 

DeletedUser

Guest
Oana e numele si moderator e functia, pune manuta si corecteaza-ti greselile gramaticale si atacurile la persoana ..sa nu le corectez eu cu rosu :D
 

DeletedUser

Guest
The Conquerors

Atacuri la persoana?probabil m-ati inteles gresit :)
 
Sus