Asteptam propuneri pentru lumea Pi.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8114

Guest
- Viteza serverului: 3
- Viteza trupelor:2
- Se va putea alege direcţia de început
- Perioada protecţie iniţială: - 5 zile
- Bonusul de noapte: este activ începând cu ora 24:00 până la ora 08:00
- Limită de membri în alianță : 200
- Sistemul de revolta : Activ
- Moral : Inactiv .
-Noroc:Inactiv
 

DeletedUser8813

Guest
app, nu ati putea sa si anuntati pe pagina principala cand deschideti lumea asta noua?? cand ati deschis lumea omicron nu am vazut niciun anunt ... :|
 

DeletedUser

Guest
Cand v-a fi cazul vom anunta atat pe pagina principala cat si pe forum.
 

DeletedUser8813

Guest
multumesc :)
inca ceva ... pana cand putem sa postam versiuni alea setarilor lumii Pi? din cate am vazut, cam toti vrem acelasi lucru: viteza mai mare + revolta
 

DeletedUser

Guest
Lumea va fi cu revolta.

In privinta vitezei, nu va fi mai mare de 3 din mai multe motive, atat tehnice cat si umane. Cu cat e mai mare viteza cu atat e mai mult necesar sa fi online. Orice jucator de lunga durata se va limita la maxim 3... Acestea fiind zise, nu putem promite si nu putem spune inca cat va fi viteza.
 

DeletedUser9220

Guest
suntem nerabdatori
vrem sa stim cand va fi sondajul acela ca sa votam (dupa cum s-a precizat la primul post)
 

DeletedUser

Guest
Nu am promis nimic, ci am spus ca intr-un anume caz s-ar putea sa organizam un asemenea sondaj. Toate la timpul lor.

Intre timp mai asteptam si alte pareri (noi sau despre cele deja propuse) despre setarile noilor lumi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6067

Guest
Norbit ar fi o posibilitate sa fie 1.x versiunea:x:x:x?
 

DeletedUser9220

Guest
iti place varianta mea (a doua postare dupa anunt) ?
 

DeletedUser

Guest
O lume de joc buna e una cu viteza de 2-3,moral sau noroc inactiv pentru ca amandoua la un loc te fac praf cateodata,cand esti pe post de atacator,ori in sistemul cu revolta trebuie sa ataci ca sa cuceresti.Limita de membri intre 70 si 100 si o perioada de bonus de 6-7 ore.Perioada de protectie incepator e clar ca nu are voie sa depaseasca 5 zile,doar nu jucam farmville.
5 zei pentru ca o data cu cresterea numarului de orase cresc si numarul de actiuni,deci ai nevoie de mai multe vraji..cam atat :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
@ Dani: Versiunea 1.x nu mai exista.

@ Restul: De asemenea am vazut mai multe cerinte pentru noroc inactiv. Ne vom gandi la a inainta o asemenea propunere, insa pentru moment nu exista vreo posibilitate ca vreo lume sa aibe norocul inactiv.
 

DeletedUser6067

Guest
Norbit,stiu ca nu mai exista dar o aveti,nu se creaza si o versiune clasica 1.x ca ar fi foarte frumos si ar atrage multi oameni:(
 

DeletedUser

Guest
ii bagata in arhiva joclui daca nu ii pe sevarele ro nu inseama ca tot jocul ii 2.x

in plus o lume 1 ar fi fain ca si un fel de muzeu al istoriei cu a fost la inceput jocul

ps sa revenim la subiect
mai are careva propuneri pentru pi
 

DeletedUser6067

Guest
da eu,hai sa facem un subiect cu voturi daca doreste cineva pe lumea pi 1.x si cn doreste 2.x si o sa vedem ca iese 1.x;)...
 

DeletedUser8813

Guest
ce tot ai cu versiunea 1. ?? :|
deja e enervant ... nu ai toate upgrade-urile pe care le ofera versiunea 2.23 si nici nu e asa de fain ... nu cred ca jucatorii noi care nu au vazut vreodata cum era pe 1.?? mor de curiozitate, iar noi restul, putem sa ne amintim cum era :)
 

DeletedUser6067

Guest
Da dar o versiune clasica ne-ar place foarte mult noua jucatorilor cei vechi cat si cei noi care sunt curiosi cat si cei care s-au lasat si se pot intoarce eu zic ca ar fi foarte bine:p,
cer macar un chestionar de vot:)
 

DeletedUser8218

Guest
lasa versiunea clasica moderatorii vor sa o faca din ce in ce mai buna si u vrei 1 :p
 

DeletedUser

Guest
poti sa faci u cate chestionare vrei oridinele sunt direct de la nemti,nu se mai poate face nimic...in momentul in care s-a anuntat trecerea pe toate lumile de joc la versiunea 2.x au fost multe discutii,multi au vrut sa renunte si cativa au si facut-o, dar cei mai multi au ramas
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus