Aroganta in stil maxim

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
e adevarat ca nu am fost eu cel atacat ,nu are nici o legatura,discutia era alta,ti-am spus cu ce poti vedea sa nu mai bateti campii ca nu e bine !
 

DeletedUser9417

Guest
bine domnu....eu sunt paralel si tu expert,eu pot da atacuri la secuda si tu nu poti deci eu cel paralel,ti-au pus mai muti poze cu atacuri date la sec ...tu tot o ti cu boot-uri si cu tools-uri,dai batai in continuare ca esti pe drumul cel bun,pacat ca astia ca mine castiga lumi
 

DeletedUser7210

Guest
cristy, un player concentrat si cu experienta, stie f bine ce atacuri vin si de unde (de la cine). asa, vezi care sunt fake, care sunt pe bune, iti faci strategia de aparare, etc. deci, cam vezi ca s-au retras atacuri... asta daca esti "in priza". anca, aroganta maxima este ca nu se da un raspuns de la cineva in masura, si se lasa sa se bata cimpii cu asa seninatate... de ajung sa-si dea cu presupusul o gramada care sunt pe linga total... de aceea subiectul, care poate fi unul interesant, pica in derizoriu... am dreptate? :)

si eu ce naiba am spus?:))) trebuie sa fi 100% ca sa vezi...dar tine cont ca un atac poti sa-l retragi si in 10-15 sec..eu nu bag mana in foc pt nimeni,ca a stat ala 100% lipit de monitor...ma doare undeva sincer sa fiu
 

DeletedUser

Guest
mai cristy pe Eo V2 iti raman in coltul din dreapta jos toate atacurile care au fost lansate asupra ta,ce este in administrator e alta poveste,acolo poti cedea ce a ramas doar!

- - - Updated - - -

bine domnu....eu sunt paralel si tu expert,eu pot da atacuri la secuda si tu nu poti deci eu cel paralel,ti-au pus mai muti poze cu atacuri date la sec ...tu tot o ti cu boot-uri si cu tools-uri,dai batai in continuare ca esti pe drumul cel bun,pacat ca astia ca mine castiga lumi
Ti-am mai spus
te felicit pentru castigarea pi
asta nu are nici o legatura cu discutia anterioara,ca doar nu o fi doar meritul tau la castigarea lumii!
cat despre atacurile alaea din secunda in secunda,dau si eu....dar nu prea iec ca la fotograf...nu iti face griji!;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
mai cristy pe Eo V2 iti raman in coltul din dreapta jos toate atacurile care au fost lansate asupra ta,ce este in administrator e alta poveste,acolo poti cedea ce a ramas doar!

pff:)) vb alta limba sincer sa fiu:))) lasa administratorul,ca nu ma refer la el si la rapoarte...daca ataci pe cineva,iti apare raport acolo unde spui tu:))) dar daca retragi atacul dispare raportul ca esti atacat:)))) am impresia ca joci alt joc sincer sa fiu...tocmai ce am facut acest "experiment" :))) treziti-va aici e grepolis:)))) m-am amuzat teribil pe seama unora
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pai si nu vezi ca dispare ..ce mama lu' procez verbal mananc eu aici ??
daca eu ma uit la ele si nu dispar ce inseamna? ca nu sunt retrase!
nu mai ganditi ca daca nu e on sau bla bla...era on si punct!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9417

Guest
si on sa fi daca intoarce atacul in 2-3 secunde nu il vezi....

faceti o proba sa vedeti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7210

Guest
pai si nu vezi ca dispare ..ce mama lu' procez verbal mananc eu aici ??
daca eu ma uit la ele si nu dispar ce inseamna? ca nu sunt retrase!
nu mai ganditi ca daca nu e on sau bla bla...era on si punct!

ti-am explicat,ca un atac poti sa-l retragi si in 10 sec...si eu sunt fff atent cand am atacuri analizes multe chestii...observ orice miscare de trupe,dar eu nu-l cunosc pe aparatoru nu stiu cum joaca,nu bag mana in foc pt nimeni...in fine,nu-mi mai bat capul considera ca nu am postat aici,deja devine plictisitor,e clar ca nu vb aceiasi limba:)
 

DeletedUser6464

Guest
ca sa ma mai bag si eu in seama putin
dupa lansarea unui atac, aproximativ 5-10 secunde nici nu apare celui atacat sabiile, sau faptul ca este atacat
testati si sa ma contraziceti daca gresesc
 

DeletedUser

Guest
ca sa revin si eu inapoi in discutie .. la poza pe care am adaugat-o eu mai sus nu s-au vazut trupele intoarse pentru ca erau primele si nu am facut poza de acolo ca nu ma interesa :). legat de atacuri este foarte greu sa dai la secunda si cu un delay de +/- 3 secunde cat am avut eu .. dupa cum am precizat si in postul de mai din urma au fost 16 atacuri planificate si decat 11 au intrat cum am vrut eu .. si daca va uitati laultima parte unde nava a aterizat exact in secunda "29" cu primul atac pe care l-am lansat terestru, precizand ca am dat drumul atacului in sec 32 ( tinand cont ca au fost aproximativ 30 de min diferenta dintre orase ..) deci daca vine reuseste sa faca 95% din 100% atacuri atunci sigur se bazeaza pe vrun scrip :) sau in cel mai norocos caz a fost ajutat de ceilalti colegi ai lui si i-a convenit sa lase fiecare atac in parte cum a intrat.. totusi ce am vazut la inceput este imposibil pe o lume cu delay mai mare de +/- 10 sec cu cel mai performant pc si cea mai rapida conectiune de internet ...:)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus