Aroganta in stil maxim

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9417

Guest
pai in poza pusa pe prima pagina nu sunt toate atacurile si sprijinurile in aceasi secunda,sunt apropiate ca timp da nu in aceasi sec toate


un jucator care tine la contul lui nu cred ca are curaj sa foloseasca scripturi....eu nici nu cred ca exista asa ceva
 

DeletedUser

Guest
@DACRIS,ceea ce spui tu e departe de realitate ,ti-as da eu bootul dar nu e cazul,sunt convins ca multi cu care cred ca ai castigat pe Pi stiu cu ce se mananca si te-ar putea lamuri!Mai mult ,mai uitate o data pe ceea ce am scris acolo..atacuri din secunda in secunda FARA sa intorci nimic!!!!

@DB23.ursule,nici tu nu poti da,te rog incearca acolo unde joci si imi spui daca ti-a iesit configuratia!

@ Mr.Joker,tu esti la obiect pe tema sau asa de amorul artei?

@remi,stiam "snoava" si morala evident, insa m-ar fi interesat (morala) la contextul in care ai facut postarea!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6464

Guest
salut

probabil nu-ti va conveni raspunsul meu dar simt ca este nevoie sa scriu si eu, avand in vedere ca joc si eu de 2 ani de zile acest joc
am urmarit acest thread cu interes
nu stiu ce sa zic cu privire la scripturi si ce-ar putea face ele, insa ceea ce pot sa afirm eu cu certitudine este faptul ca se pot da asemenea atacuri si nu de putine ori nu am dormit pentru a trimite asemenea atacuri
performanta la care m-am ridicat eu personal a fost sa trimit (sper sa nu gresesc aici) undeva la 100-130 orase (atac si sprijin) care sa intre toate in maxim 40-50 de secunde
 

DeletedUser

Guest
Am si specificat ca nu m-a deranjeaza raspunsurile de genul tau,ba din contra,te felicit pentru performanta si interes,ideea e sa stiu daca ai trimis fara sa retragi ceva care a "sarit din pozitie" si evident trimise in "ordinea immormantarii",adica la atac cu usoarele inainte,vorbim de un jucator cu experienta din ceea ce vad pe profilul tau si nu cred ca ai ajuns din intamplare cu un terestru(cu nave) primul ..NU ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6464

Guest
De cate ori am atacat am dat atacurile pe cat posibil cu usoare pana in secunda X si terestrele dupa.
De obicei, navalele au intrat primele insa au mai fost si terestre intercalate de navale.
Chiar perfectiune, eu unul nu am reusit si probabil reusesti dar trebuie sa-ti lasi o marja de eroare semnificativa ori aici la tine nu cred ca este cazul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
poate ca nu ar trebuii sa ma bag in seama insa daca incerci e posibil sa bagi atacuri din secunda in secunda .. problema este ca nu le poti reusi pe toate sa iti intre exact cum vrei tu :) sa va arat un exemplu mai jos din 16 atacuri 11 mi-au intrat dupa cum o sa vedeti mai jos :)http://vvcap.net/db/tF3sG2k-cYY8BVo4bpnU.htp
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9417

Guest
da....o sa spuna ca folosesti si tu programul ala:D...daca stai sa dai la secunda atacuri le nimeresti....nu tot timpul iti iasa dar daca te ti de ele le nimeresti
 

DeletedUser

Guest
bineinteles ca il folosesc,altfel cum mai intrebam daca se poate!
ce tie si cu unii...mai mai...
 

DeletedUser9417

Guest
@DACRIS,ceea ce spui tu e departe de realitate ,ti-as da eu bootul dar nu e cazul,sunt convins ca multi cu care cred ca ai castigat pe Pi stiu cu ce se mananca si te-ar putea lamuri!Mai mult ,mai uitate o data pe ceea ce am scris acolo..atacuri din secunda in secunda FARA sa intorci nimic!!!!
e doar o parere a ta, crezi prea mult in O.Z.N-uri...realitatea e ca nu sti sa trimiti atacuri la secunda si esti surprins ca altii pot,joaca,ataca,ai sa vezi ca nu e nimic iesit din comun sa trimiti atacuri si sprijin la sec
 

DeletedUser

Guest
E adevarat, si mie mi-au reusit atacuri si sprijinuri de genul asta dar mai rar, deci nu vad o imposibilitate aici...
 

DeletedUser

Guest
Adevarul e altul....surprins sunt eu cand vad unii ca tine care castiga lumi si cred ei in OZN-uri..
crede-ma ca stiu ce spun!
daca ai fost un pic aten si ai citit ce au postat colegii,ai fi vazut ca au atacat dar cu trupe retrase...chiar au si spus unii ca e imposibil sa dai fara grija in ordinea care trebuie si sa iti si mearga!
de atacat poate ca nu stiu...pana la urma chiar nu importa pentru tine lucrul asta!
cert e ca am vrut sa incit la putina atentie pe segmentul bug-multicont .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9417

Guest
8CFgEhGuu3G7S5tCzUdL.jpg eu nu vad nici un atac intors aici si nici tu cand ai fost atacat nu cred ca ai vazut daca cel care te ataca intoarce sau nu atacurile si sprijinurile....nu e ceva imposibil cea ce ai patit tu iar in legatura cu colegi mei pe pi nu cred ca esti tu in masura sa faci afirmatii de genul asta...e destul de grav ce spui tu acolo mai ales ca nu ai nici o dovada in legatura cu asta
 

DeletedUser

Guest
ei uite ,vezi
de aceea spun eu ca degeaba ai castigat o lume
cum sa nu vezi daca intoarce atacuri?:Esti paralel dar iti dai cu presupusul!
mai mult am spus si o repet ,colegii cu care ai castigat PI,stiu cu ce se mananca bootul asta....informeazate de la ei,NU am spus ca il folosesc.....
sa iti scriu in alta limba ..?eu stiu,poate intelegi.....
 

DeletedUser7210

Guest
ei uite ,vezi
de aceea spun eu ca degeaba ai castigat o lume
cum sa nu vezi daca intoarce atacuri?:Esti paralel dar iti dai cu presupusul!
mai mult am spus si o repet ,colegii cu care ai castigat PI,stiu cu ce se mananca bootul asta....informeazate de la ei,NU am spus ca il folosesc.....
sa iti scriu in alta limba ..?eu stiu,poate intelegi.....

serios acum,de unde stii ca nu a intors nimic? e sufiecient ca aparatorul sa intoarca capul,sa mearga pana la baie,sa faca lucruri normale si sa nu vada ca a intors,nu mai insista cu asta ca nu tine...nu inteleg de ce se mai tine tema deschisa:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Din punctul meu de vedere se poate inchide tema,cred ca e deajuns,am si specificat mult mai devreme ca e inutil!
@222,tu chiar crezi ce spui in legatura cu vazutul atacurilor intoarse?? ..cred ca glumesti sau in cel mai rau caz faci bascalie...spunei lui DACRIS ca ala te crede ca nu vezi daca se intorc atacuri!
 

DeletedUser

Guest
cristy, un player concentrat si cu experienta, stie f bine ce atacuri vin si de unde (de la cine). asa, vezi care sunt fake, care sunt pe bune, iti faci strategia de aparare, etc. deci, cam vezi ca s-au retras atacuri... asta daca esti "in priza". anca, aroganta maxima este ca nu se da un raspuns de la cineva in masura, si se lasa sa se bata cimpii cu asa seninatate... de ajung sa-si dea cu presupusul o gramada care sunt pe linga total... de aceea subiectul, care poate fi unul interesant, pica in derizoriu... am dreptate? :)
 

DeletedUser9417

Guest
mei tu esti mai palalel ca mine....serios,pune pe cineva sa te atace si dupa 2-3 secunde sa intoarca atacul si pe urma vi sa imi spui daca sunt paralel sau nu
 

DeletedUser

Guest
offff...nu imi place sa fac scoala cu unii dar nu am ce face!
e valabil si pentru cristy22 care am crezut ca stie cu ce se mananca grepolis,sau poate ac stie dar a omis asta!
mai DACRIS...tu de asta ai auzit?Eo Grepolis Tools V2,daca nu..cred ca discutia cu vazutul atacurilor intoarse nu isi are rostul !
 

DeletedUser7210

Guest
Din punctul meu de vedere se poate inchide tema,cred ca e deajuns,am si specificat mult mai devreme ca e inutil!
@222,tu chiar crezi ce spui in legatura cu vazutul atacurilor intoarse?? ..cred ca glumesti sau in cel mai rau caz faci bascalie...spunei lui DACRIS ca ala te crede ca nu vezi daca se intorc atacuri!

eu nu mai joc de ceva timp si nu prea sunt incasator:)) dar aparatorul daca nu e atent 100% ,n-are cum sa vada..daca atacatorul intoarce ceva...un atac poti sa-l intorci in 10-15 sec daca nu l-ai trimis bine,nici macar n-ai fost tu cel atacat:)))) nu cred ca vb aceiasi limba sincer sa fiu;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus