Anunt-Grepolis prin Romania

DeletedUser

Guest
^ Unde intr-o lume civilizata ai auzit tu pe cineva care sa accepte rasismul?
 

DeletedUser

Guest
pozele din concurs trebuie sa respecte regulile de postare ale forumului...
 

DeletedUser

Guest
Nu e de rau Leonisius, asta inseamna doar ca ai o minte ingusta (nu, nu esti mai cool asa cum ai fi crezut) si probabil ca esti prima generatie care a vazut blocuri...
 

DeletedUser

Guest
^ Unde intr-o lume civilizata ai auzit tu pe cineva care sa accepte rasismul?

pai sa vedem...FRANTA se pune? ITALIA se pune? GERMANIA se pune? AUSTRIA se pune? ELVETIA se pune? sunt lumi civilizate, nu? pana si "amaratii" aia de Greci carora le lasam caruta de bani in concedii ne fac tigani cand vad masina de romania. mai scoate si tu capul de dupa bloc si in mod sigur te vei lovi de realitate, rasismul exista peste tot.

lasa blocurile, treci la vile...
de la mine pt tine...poza trimisa de mine cu dedicatie MAXIMA.
 

DeletedUser

Guest
Pai si tu mergi pe premiza "daca sare unul in put, sar si eu"?
 

Nihilius

Membru activ
Pollul a fost pus, puteti vota. Atentie, este vot cu optiuni multiple.

De asemenea sa nu uitati si de facebook, dam si acolo un premiu pentru cel mai bun comentariu (+like)
 

DeletedUser

Guest
v-am trimis mail la fiecare din voi sa reveniti spunand contul pe care vreti sa fie trimisi, dintr-o casuta de mail eu nu am de unde sa stiu cine cum este.
Multumim pentru intelegere.

ah, mentionez ca lucrarea plasata pe primul loc in urma votului "implinire..." nu a adus dovada ca poza este originala a lui si a fost descalificat,
astfel incat urmatoarele 3 sunt premiate in ordinea votului, dar va rugam sa reveniti cu numele contului de joc
 

DeletedUser

Guest
ahhhh...iar am fost la mustata :))))))))))))))

hai inca o descalificare :))
 
Ultima editare de un moderator:
Sus