Aliante?

  • Autor subiect DeletedUser15685
  • Data de început

DeletedUser17370

Guest
coaie,tie iti este frica sa vorbesti pe voce=)) ce sa mai discutam de ce jucator esti tu.Pana si Gucci are curajul sa vorbeasca pe voce:)).
Daca era destept Capone si nu se credea buricul pamantului.....cred ca trofeul "the camp" mergea la tine cu peste 40 de orase pierdute;).Dar asa este cand castigi,mergi pe urmele lui Capone si vedem ce se intampla;).
Niciodata nu a vorbit pe voce Vladut ? Cred ca e ma-sa langa el....
Cat despre castig, da, @Capone. l-a dus pe urmele castigului pe Sparta altfel pierdea impreuna cu semper fi si spartans .
in rest... paros l-a castigat pe barba lui cu propria lui alianta , byllis la fel , nu conteaza celelalte aspecte ci doar ca a casitgat cu alianta fondata de el
 

DeletedUser15685

Guest
ce topic ma ca nici stil nu ti-l ia in considerare :))) esti nesemnificativ , daca il deschidea @RAGNARAR. era luat in calcul , tu nu bagi gold , cn sa ti-l in calcul bai baiatule ? cat despre fete , spor la fete , mai astept sa faci grup si sa ma bagi , atata poti , atata faci .
ce pot sa zic,,,,daca te pun langa un catel, latri frumos.
eu zic una tu vorbesti cu totul altceva....
am intrebat frumos daca are cineva o echipa ce se apuca aici inafara de tine ca te stiu cum tu si legendarul paturile ati facut o alianta pe lumea paros daca nu ma insel si ati dat delete ambii si ati plecat unu la demos unu la sons ca niste sugaci legendari ce sunteti,,,ca asaa vad ca te lauzi ca fiind o legenda.
Goldul este obiectiv ,,,doneaza cine vrea nu fac diferente eu intre o persoana cu gold si una fara atata timp cat ma respecta il respect.
Pe tine n am cum sa te respect ca esti un sugaci si fugi de colo colo numa la caldut.
cand dai de inghesuiala delete sau cedezi orasele cu tot cu goldul tau. aa si sa nu uitam de legendarele tale circulare la tot sv cu diferite prostii.calm!
 

DeletedUser17370

Guest
ce pot sa zic,,,,daca te pun langa un catel, latri frumos.
eu zic una tu vorbesti cu totul altceva....
am intrebat frumos daca are cineva o echipa ce se apuca aici inafara de tine ca te stiu cum tu si legendarul paturile ati facut o alianta pe lumea paros daca nu ma insel si ati dat delete ambii si ati plecat unu la demos unu la sons ca niste sugaci legendari ce sunteti,,,ca asaa vad ca te lauzi ca fiind o legenda.
Goldul este obiectiv ,,,doneaza cine vrea nu fac diferente eu intre o persoana cu gold si una fara atata timp cat ma respecta il respect.
Pe tine n am cum sa te respect ca esti un sugaci si fugi de colo colo numa la caldut.
cand dai de inghesuiala delete sau cedezi orasele cu tot cu goldul tau. aa si sa nu uitam de legendarele tale circulare la tot sv cu diferite prostii.calm!
pai ce mai era de facut daca cospirator ne-a tradat ? stie si @paturile
automat ca ne-am dus care incotro :))) aia nu era o alianta , era o alianta la misto dormezele anonime , tu aaveai nick Jghiaurul , nu ? :)
 

DeletedUser15685

Guest
alianta la misto.
macar aici vede lumea ce faci.
bft si imi place ca te ataci si imi dai raport la raspunsuri.
imi ofera satisfactie , imi arati ca te simpti prin ceea ce zic...nu cont cine eram eram cu niste prieteni acolo si am ramas cu ochii in soare toti!
deci acestea fiind spuse ,,,pune ti botnita si lasa lauda ca n ai cu ce...te stie prea multa lume cum esti si ce jucator mare esti .
stop spam aici a fost o intrebare in care am explicat fara tine.....ce am patit ? numai tu ai vorbit paici dc? de idiot ce esti.
 

DeletedUser17370

Guest
alianta la misto.
macar aici vede lumea ce faci.
bft si imi place ca te ataci si imi dai raport la raspunsuri.
imi ofera satisfactie , imi arati ca te simpti prin ceea ce zic...nu cont cine eram eram cu niste prieteni acolo si am ramas cu ochii in soare toti!
deci acestea fiind spuse ,,,pune ti botnita si lasa lauda ca n ai cu ce...te stie prea multa lume cum esti si ce jucator mare esti .
stop spam aici a fost o intrebare in care am explicat fara tine.....ce am patit ? numai tu ai vorbit paici dc? de idiot ce esti.
normal ca ai ramas cu ochii-n soare daca esti tradator si nu te-a primit demos.
adu-ti aminte ca mai peste tot ai tradat :))) cine sa te primeasca?
tu jucai cu mn si paturile ca nimeni nu te primea mai
 

DeletedUser10827

Guest
deschide, deschide dosar unde sa nu lingi in dos pe x, y , z . zilele trecute pe capone , acum pe baiatul pricalist =))
Da, intradev-ar, este un mediu virtual aici insa asta nu inseamna ca trebuie sa lingi in dos . Repet , invata sa te descurci pe propriile puteri atat in viata virtuala cat si in viata de zi cu zi :)
In viata virtuala fa-ti alianta ta sa nu mai stai sa lingi in dos :) Ia exemplu de la mine. Am parasit Paros din motivul RAGE si am itnrat pe Thebes si am castigat, cu greu dar am castigat si asta fara sa ling , eu singur mi-am format alianta de la 0 . Asta nu este o lauda ci un adevar .

ca veni vorba de lins in dos ia zi shaormel mai faci loby sa joci iar in sons sau iar vorbește lumea aiurea ?! fi-ne-ar scârbă de tine trepanatule

@SerGay - a zis unguru’ bulan sa i-l sugi
 

DeletedUser17370

Guest
ca veni vorba de lins in dos ia zi shaormel mai faci loby sa joci iar in sons sau iar vorbește lumea aiurea ?! fi-ne-ar scârbă de tine trepanatule

@SerGay - a zis unguru’ bulan sa i-l sugi
N am nevoie de sons.
I am scris aici pe forum la mișto lui mori motonari ca vreau în sons :))
Eu nu joc unde e rage. Încă de pe paros rage a rămas cu sons... să rămână cu sons. Eu nu mai e cauta in acea alianta :)
Chiar dacă nu mai este el... tot nu am ce cauta.
V am spus Încă de pe paros ca va veti convinge de rage mai devreme sau mai tarziu dar ati preferat să îl țineți în brațe ca v a câștigat lumea paros.(așa credeti voi)
 

RAGNARAR.

Stie Tot
N am nevoie de sons.
I am scris aici pe forum la mișto lui mori motonari ca vreau în sons :))
Eu nu joc unde e rage. Încă de pe paros rage a rămas cu sons... să rămână cu sons. Eu nu mai e cauta in acea alianta :)
Chiar dacă nu mai este el... tot nu am ce cauta.
V am spus Încă de pe paros ca va veti convinge de rage mai devreme sau mai tarziu dar ati preferat să îl țineți în brațe ca v a câștigat lumea paros.(așa credeti voi)
Gucci ei doar s au folosit de tine in folosul lor , ai vazut eu sau friendsu sa ne folosim de tine cum au facut astia ?
 
Sus