Aliante?

  • Autor subiect DeletedUser15685
  • Data de început

DeletedUser15685

Guest
Daca noua lume e cu minuni.
Ce echipe intra pe joc inafara de echipa de gusteri a lui MrSunshine aka vorba multa?
Vreau sa stiu daca am cu cine sa ma joc si eu pacolo.
 

DeletedUser17370

Guest
Daca noua lume e cu minuni.
Ce echipe intra pe joc inafara de echipa de gusteri a lui MrSunshine aka vorba multa?
Vreau sa stiu daca am cu cine sa ma joc si eu pacolo.
Mr.SunShine si Ragnarar, intram in marea 0 daca e lume cu temple
 

DeletedUser17370

Guest
smiley-emoticons-lovelove-light.gif

era sa uit de 7bile , vom fi 3 persoane in marea 0
 

DeletedUser17370

Guest
aka prostituata politica,e acolo unde e mai bine

azi te caca si te fute,iar miine deja vrea sa fiti prieteni
te-am futut bine, n-ai avut suficienta vaselina altfel te lasam cu hemoroizi... ramaneai trauamtizat..... maine promit sa trec si pe la mama ta
 

DeletedUser17370

Guest
ahahahahaha ce ti mai place sa lingi in dos sergiu
smiley-emoticons-lol.gif

crezi ca daca il lingi in dos pe baiatul pricalist iti va oferi un loc in alianta in care va juca pe viitoare servere ? :))) dai si un like sa fie treaba treaba
 

DeletedUser17370

Guest
in viata trebuie sa inveti sa te descurci pe propriile puteri , sfatul meu :) fa-ti formatia marinica namol si incearca sa iti aduci jucatori , nu mai sta sa lingi in dos in stanga si in dreapta pt o invitatie sau o coronita :) david uite , are alianta lui fara sa linga in dos pe x , y , z
asta referitor la viata virtuala... ca de viata de zi cu zi nu putem vorbi , tu nu te descurci in viata de zi cu zi pe propriile puteri , esti la buzunarul lui mami si lui tati
 

DeletedUser17370

Guest
deschide, deschide dosar unde sa nu lingi in dos pe x, y , z . zilele trecute pe capone , acum pe baiatul pricalist =))
Da, intradev-ar, este un mediu virtual aici insa asta nu inseamna ca trebuie sa lingi in dos . Repet , invata sa te descurci pe propriile puteri atat in viata virtuala cat si in viata de zi cu zi :)
In viata virtuala fa-ti alianta ta sa nu mai stai sa lingi in dos :) Ia exemplu de la mine. Am parasit Paros din motivul RAGE si am itnrat pe Thebes si am castigat, cu greu dar am castigat si asta fara sa ling , eu singur mi-am format alianta de la 0 . Asta nu este o lauda ci un adevar .
 

DeletedUser17370

Guest
Acum ca am reputatia pe care o am , eu singur mi-am facut-o , pana si @voj21998 voia sa ma bage la minuni pe Hermonosa dar eu singur am facut ce am facut pentru a fi sigur ca nu mai sunt primit vreodata in vreo alianta :) De ce ? Pentru ca grepolisul nu mai reprezinta un tel , in schimb pentru tine se pare ca da :) Ce pot sa iti spun ? Succes la lins , pupat , lingusit....
 

DeletedUser17370

Guest
Ma cac pe tine si pe alianta ta ba :))))))))))))))

Iti dai seama ce lume grea a fost thebes baga mi as pula in coaiele lu tactu

iti dai seama ce praf esti incat nimeni nu te mai vrea ? =)) Doar formatia marinica si united... saracutul
sons nu te vrea.... oceania nu te vrea... friends nu te vrea...
 
Sus