Aliante

  • Autor subiect DeletedUser16759
  • Data de început

DeletedUser16785

Guest
S-a dus destea ma ca Ragee. a ajuns lider .
Si ce au zis astia de la inno .
Daca panarama aia a ajuns lider inchideti lumea de joc .
Aia era eroarea neprevazuta :)))) .
 

saca 24

Stie Tot
Deja 8 pagini de spam si avem si colegi noi de breasla pe aici.buuuun asaaaa.:))))
Viitorul suna bine.

Totusi,avem un intrus printre noi... ;)
 

DeletedUser16759

Guest
Bai retardatul puli .
Mihaela e in rai .
Dar pe ma-ta ai intrebato cat mai sta pe la mine .

Știu că postarea este pt paturile ca el ti-a scris de Miha insa am ceva de comentat in legatura cu raiul.

Rai și Iad nu exista , nu s-a mai întors nimeni de acolo să ne spuna cum este în Rai sau în Iad . Este doar Cer și pământ , cine zboara cu avionu este în cer pe când cine moare este la 2m sub pământ.
 

DeletedUser16759

Guest
Da pe dracu, ce nu stiti voi ca micul traficant de cocaina pura 70 %, cu tendinta de patron si golanas de la coltul shaormeriei, a *hack-uit* toate serverele din europa cu viteza 6, doar ati citit pe aici ca e mare programator in ultima vreme.

Nu ba rage ?
Tu ai facut acest lucru sa fie posibil nu ? =))))))))))))

Traficant de popcorn și porumb pe plaje în Năvodari
 

DeletedUser6507

Guest
Bai retardatul puli .
Mihaela e in rai .
Dar pe ma-ta ai intrebato cat mai sta pe la mine .
Pai si ai vizitat-o in rai?Ca si eu is Angels si nu o gasesc pe aici.... posibil sa se fi ratacit in drumul spre rai si a ajuns in IAD posibil sa fie inca pe pamant sau sub pamant:),si vezi ca iara eu vorbesc frumos si nu ma iau de ma-ta.ru
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17003

Guest
Ba biluta , te-ai trezit din somn ? Ma doare in p@la ca ai reusit sa ne dai ban se vede clar ca esti un jucător slab , frustratu p@ulii mele
 

Gymus

Membru activ
E scandal.. hai cu floricelele.... se vede ca e viteza 6... a inceput scandalul pana sa iesim din protectie...
 

DeletedUser16136

Guest
offf a aparut si pe lumea asta iulian 7bal...nu mai are rost sa intrati...
 

DeletedUser17010

Guest
Ca sa ne intelegem, parerea mea este ca nu este nici o problema cu serverele, problema este de fapt nemultumirea unora relationata cu pozitia pe harta! Stil lasa prostiile si incepe sa respecti jucatorii! Personal o sa rog toti jucatorii sa va puna sa platiti despagubiri pentru goldul consumat pe aceasta lume, si nu este putin. Daca inca ne credeti prosti,si daca ati scapat basma curata in petitia pe care am facut-o cand l-ati terminat pe Vasilievic pe lumea farsala, acum va promit ca nu mai scapati.
Nu va mai bateti joc de noi, la cati bani luat de pe noi ar trebuii sa aeti 3 seturi de servere de backup!
Hai pa si da drumul la lume!
 

DeletedUser16759

Guest
Ca sa ne intelegem, parerea mea este ca nu este nici o problema cu serverele, problema este de fapt nemultumirea unora relationata cu pozitia pe harta! Stil lasa prostiile si incepe sa respecti jucatorii! Personal o sa rog toti jucatorii sa va puna sa platiti despagubiri pentru goldul consumat pe aceasta lume, si nu este putin. Daca inca ne credeti prosti,si daca ati scapat basma curata in petitia pe care am facut-o cand l-ati terminat pe Vasilievic pe lumea farsala, acum va promit ca nu mai scapati.
Nu va mai bateti joc de noi, la cati bani luat de pe noi ar trebuii sa aeti 3 seturi de servere de backup!
Hai pa si da drumul la lume!


Buna ideea de backup la servere. Sa dea backup la server cum a fost.
Și sa rezolve erorile alea
 

DeletedUser6689

Guest
Ca sa ne intelegem, parerea mea este ca nu este nici o problema cu serverele, problema este de fapt nemultumirea unora relationata cu pozitia pe harta! Stil lasa prostiile si incepe sa respecti jucatorii! Personal o sa rog toti jucatorii sa va puna sa platiti despagubiri pentru goldul consumat pe aceasta lume, si nu este putin. Daca inca ne credeti prosti,si daca ati scapat basma curata in petitia pe care am facut-o cand l-ati terminat pe Vasilievic pe lumea farsala, acum va promit ca nu mai scapati.
Nu va mai bateti joc de noi, la cati bani luat de pe noi ar trebuii sa aeti 3 seturi de servere de backup!
Hai pa si da drumul la lume!
...Singura vina a adminilor pe Ro este ca nu au anuntat de aseara ca este o problema si ca inchid serverul,asa cum s-a procedat in alte tari gen Franta Anglia Germania chiar si in Sua...dar ei personal nu raspund de problemele tehnice....
 

DeletedUser16785

Guest
Ba biluta , te-ai trezit din somn ? Ma doare in p@la ca ai reusit sa ne dai ban se vede clar ca esti un jucător slab , frustratu p@ulii mele

Frustrat ??? Dc ma ca iti scriam pe un cont si imi raspundeai de pe celalalt ?
Jucati in pula mea corect daca va cacati pe voi ca sunteti jucatori.
 

DeletedUser6689

Guest
Probabil nu au citit si restul comentarilor de pe forum in care se sublineaza de n ori ca au picat aproape toate serverele din europa cu v6.
Nu doar din europa
 

Atașamente

  • aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.png
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.png
    70,8 KB · Vizualizări: 25
Sus