Aliante

  • Autor subiect DeletedUser16759
  • Data de început

DeletedUser6689

Guest
Cred ca sunteti constienti ca nimeni nu doreste astfel de situatii, totusi in ciuda testelor preliminare uneori pot aparea si astfel de erori neprevazute ce afecteaza toate serverele de joc.

Vom anunta cand apar schimbari sau informatii noi in masura in care acest lucru este posibil. Cu siguranta sunt luate in calcul si masuri compensatorii pentru jucatori.

Multumim pentru intelegere.

ps. nimic nu scuza impertinenta anumitor persoane. Atentie la respectarea normelor de bun simt si a regulamentului intrucat incalcarea acestora va poate aduce sanctiuni in joc.
Intrebare....:
Se poate reduce cucerirea macar la 8 9 ore??e pacat la acesta viteza sa astepti 12 ore...si cred ca multi ce au intrat ar vrea ceva mai rapid din toate punctele de vedere...
 

DeletedUser17012

Guest
Intrebare....:
Se poate reduce cucerirea macar la 8 9 ore??e pacat la acesta viteza sa astepti 12 ore...si cred ca multi ce au intrat ar vrea ceva mai rapid din toate punctele de vedere...
Total de acord cu tine :), macar la cuceriri...
Colonizarea e ok.
 

DeletedUser16136

Guest
o simpla chitanta de la un pay safe sau un singur extras de cont cu sumele platite si investite in cele cateva ore in aceasta platforma online ambele legate de o plangere pentru frauda si inselaciune v ar bloca activitatea pentru cel putin 1-2 luni...asa ca zeuxis ai putea prelua vorba primarului ala din las fierbinti si sa incepi fiecare postare cu..." sunt prost si nu imi este rusine sa o recunosc" si iti garantez ca ai enorm de multe aprecieri....
 

DeletedUser6507

Guest
Cred ca sunteti constienti ca nimeni nu doreste astfel de situatii, totusi in ciuda testelor preliminare uneori pot aparea si astfel de erori neprevazute ce afecteaza toate serverele de joc.

Vom anunta cand apar schimbari sau informatii noi in masura in care acest lucru este posibil. Cu siguranta sunt luate in calcul si masuri compensatorii pentru jucatori.

Multumim pentru intelegere.

ps. nimic nu scuza impertinenta anumitor persoane. Atentie la respectarea normelor de bun simt si a regulamentului intrucat incalcarea acestora va poate aduce sanctiuni in joc.
Un singur lucru nu stiu,despre ce erori este vorba?Ce a cauzat aceea eroare ca trebuia sa se inchida la ora 23 ora Romaniei si nu sau vazut acele erori dupa 12 ore de la deschiderea acelei lumii,ci sau vazut dupa 24 de ore de la deschidere,nu mi se pare normal.Parca inno are un sistem tehnic foarte bun,si tehnicieni/programatori de mii de euro,cum de nu au vazut pana acum aceea eroare?Eu stiu ca inainte sa bagi aluatul in cuptor te uiti sa vezi daca ai respectat reteta si daca aluatul este bun.Deci.. sa nu o mai lungesc,ne poti da detalii despre ce erori a avut aceasta lume?.
 

DeletedUser17012

Guest
Un singur lucru nu stiu,despre ce erori este vorba?Ce a cauzat aceea eroare ca trebuia sa se inchida la ora 23 ora Romaniei si nu sau vazut acele erori dupa 12 ore de la deschiderea acelei lumii,ci sau vazut dupa 24 de ore de la deschidere,nu mi se pare normal.Parca inno are un sistem tehnic foarte bun,si tehnicieni/programatori de mii de euro,cum de nu au vazut pana acum aceea eroare?Eu stiu ca inainte sa bagi aluatul in cuptor te uiti sa vezi daca ai respectat reteta si daca aluatul este bun.Deci.. sa nu o mai lungesc,ne poti da detalii despre ce erori a avut aceasta lume?.
de asta sunt si eu curios daca ne poate oferi detalii despre '' erori '' :)
 

DeletedUser6507

Guest
Ba,l-ati intrebat careva pe micutul Ionut pe unde e Mihaela?
 

DeletedUser11818

Guest
O eroare ce am văzut-o eu era faptul că în lista de orașe de la profil erau arătate de 2 ori fiecare oraș,eroare ce a fost rezolvată înainte de dezactivarea lumii
 

DeletedUser16759

Guest
Am cerut portocale si mi-a adus XVie si banane si 2 dulciuri.
Veedeti ce om prompt...nu ca adminii grepolis

050c24c9d2
 

DeletedUser6689

Guest
O eroare ce am văzut-o eu era faptul că în lista de orașe de la profil erau arătate de 2 ori fiecare oraș,eroare ce a fost rezolvată înainte de dezactivarea lumii
asta se rezolvase in jur de ora 18parca..stiu ca am verificat si aveam in lista doar 3 orase...plus arata locul real in clasament
 

DeletedUser17011

Guest
Trebuie sa umble baietii sa deschida conturi noi pe la banci pt ca s-au umplut deja de la atata gold :|
 

DeletedUser17006

Guest
Cred ca sunteti constienti ca nimeni nu doreste astfel de situatii, totusi in ciuda testelor preliminare uneori pot aparea si astfel de erori neprevazute ce afecteaza toate serverele de joc.

Vom anunta cand apar schimbari sau informatii noi in masura in care acest lucru este posibil. Cu siguranta sunt luate in calcul si masuri compensatorii pentru jucatori.

Multumim pentru intelegere.

ps. nimic nu scuza impertinenta anumitor persoane. Atentie la respectarea normelor de bun simt si a regulamentului intrucat incalcarea acestora va poate aduce sanctiuni in joc.
Marea problemă este că nimănui nu îi pasă de simplii utilizatori. Spuneți prostii de genul : vă vom anunța noi când știm ceva, așteptați cel puțin până luni, bla bla bla. În același timp voi ascundeti problema reală, noi nu avem voie să fim anunțați de nimic.
Zici că suntem în comunism, trebuie să ne supunem partidului . Dacă îndrăznim să comentăm suntem amenințați.
Toată povestea asta lasă un dezgust imens oricărui om normal.
Să aveți o zi bună !!!
 

DeletedUser14960

Guest
Cred ca sunteti constienti ca nimeni nu doreste astfel de situatii, totusi in ciuda testelor preliminare uneori pot aparea si astfel de erori neprevazute ce afecteaza toate serverele de joc.

Vom anunta cand apar schimbari sau informatii noi in masura in care acest lucru este posibil. Cu siguranta sunt luate in calcul si masuri compensatorii pentru jucatori.

Multumim pentru intelegere.

ps. nimic nu scuza impertinenta anumitor persoane. Atentie la respectarea normelor de bun simt si a regulamentului intrucat incalcarea acestora va poate aduce sanctiuni in joc.

:)) Uh... Tu mare moderator, ti-ai semnat singur iesirea din joc. Vei vedea in scurt timp ca oricat de neatins te crezi, nu esti.
 
Sus