Aliante

  • Autor subiect DeletedUser9358
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Care 4 ca eu am numarat numai 3?!!:D

pai cum era de asteptat primu drac a fost rubb, si cum avea nevoie de o dama la caracal a urmat si Banderas.Si cum in doi viata e grea, au mai cazut doua victime colaterale: spartacusxxl si pantera...:D

- - - Actualizat - - -

Neata Anca, si La multi ani! Pe unde umbli draga? ca nu te vazui...ce faci intri pe noua lume in gasca de amazoane?? :D
 

DeletedUser2039

Guest
“Cocosul canta si cu picioarele in rahat” – proverb frantuzesc
 

DeletedUser13911

Guest
bai sa fie ..sa dat cu radiera bine de tot..ma uit si traiesc senzatia ca aseara eram singur pe forum .Postam....hahahahaha
 

DeletedUser2039

Guest
10954542_620707811368683_7597033742372003931_n.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am o veste buna pt puicute....s-a anuntat masculul pentru noua lume...hahahahahhaa


k6Hh8NX.png
 

DeletedUser10318

Guest
[video=youtube;0otmSkG9CBE]https://www.youtube.com/watch?v=0otmSkG9CBE[/video]
 

DeletedUser

Guest
Daca tot s-a anuntat lumea noua, exista si aliante care doresc sa isi anunte prezenta pe lumea Athens ? :D

Dumnezeu inca sta pe ganduri daca sa creeze o lume noua . Uite panoul lui de comanda. Asa o fi si la admini? hahahahaha
mbjrxz.jpg
 

DeletedUser

Guest
Masculul Alfa cand alt cocoș vrea sa dea iama intre găinile lui :D
cocos-cu-freza1.jpg
 

DeletedUser13911

Guest
Uite ,vezi..te dai de gol singura..
Imi place abordarea,doar daca esti in cotetul lui ii poti lua un prim plan asa dragut.
.Deci.../:)
 

DeletedUser13911

Guest
neneneneneneee...nu'i voie cu dracovenii pe forum..ce paparazzi,nein,....
Nu posta in scufita ca se vede blana pe la decolteu:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Imi bate bine lupa,insa ,toata treaba cu scufita si blana e cu ghilimele.Evit sa le pun cand discut cu persoane agere la neuron..
 

DeletedUser

Guest
mda, poate imi resusciteaza si mie careva singurul neuron ce tocmai a decedat :)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus