Aliante

  • Autor subiect DeletedUser9358
  • Data de început

DeletedUser9358

Guest
Daca tot s-a anuntat lumea noua, exista si aliante care doresc sa isi anunte prezenta pe lumea Athens ? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nici nu ai idee cu cata nerabdare asteapta lumea sa se afirme :D
 

DeletedUser

Guest
Eu am sa intemeiez o alianta de amazoane, deci e interzis barbatilor...doar gen feminin si neutru...hahahahaha...alianta se va numi Cu pantofi si fara fusta, conditii recrutare: sa fie fata si la propriu si la figurat, varsta peste 18 ani, ochi de toate culorile, culoarea parului toata paleta de culori, si cel mai important vocabular generos, maestre in arta injuratului, ca o sa fim ocupati in draci, asta va pot promite...:D

Aham, celebrele mele manastiri de maicute?! Noh, vezi ce gasesti, ma chemi si pe mine daca aduni macar cateva puicute .Vine cocoselu :D
 

DeletedUser

Guest
Eu am sa intemeiez o alianta de amazoane, deci e interzis barbatilor...doar gen feminin si neutru...hahahahaha...alianta se va numi Cu pantofi si fara fusta, conditii recrutare: sa fie fata si la propriu si la figurat, varsta peste 18 ani, ochi de toate culorile, culoarea parului toata paleta de culori, si cel mai important vocabular generos, maestre in arta injuratului, ca o sa fim ocupati in draci, asta va pot promite...:D
asadar, tu vei fi singur cocos intre muieri, nu te vad prea bine , te mananca alea cu tot cu fulgi
smiley_emoticons_dinosaurier07.gif

stai ca vrea si Alfa, si mai mare jumulire va fi :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10318

Guest
Vreau si eu
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
. Acolo la peste 18+
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10318

Guest
Poate va mai scapa una sub 18+, am grija sa nu deranjeze cotetul vostru
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14105

Guest
Este o lume foarte frumoasa din punctul meu de vedere. Sper sa se bucure toata lumea de ea pentru ca la ce setari are este o lume grea, frumoasa dar grea :)
 

DeletedUser14105

Guest
:))), rubb trebuie sa recunosc ca m-ai facut sa rad copios la ce ai spus aici :)))

Uite ca nu s-a deschis pe 24 bre dar a fost anuntata pe 24. So close :D
 
Sus