Alianta "Grepolis Forum-Starz"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2467

Guest
este f greu sa incepi pe lumea asta,deja sunt jucatori cu fff multe orase,plus ca nu este bonus,dae pana la urma de ce nu dam un global la toti in romana si vedem care raspund :))!!!
 

DeletedUser3207

Guest
Hmmmm.......creca mi-ai dat o idee cu ce sa fac maine:D:D:D

BULA FA-TI BAGAJELE!!!

NE MUTAM PE .NET!cel putin pana se deschide lumea cea noua:D

O sa invit cateva din starurile forumului si cativa prieteni sa vedem care vin:D:D
 

DeletedUser

Guest
Starurile forumului? Mă faci să râd. Nu există așa ceva.
 

DeletedUser

Guest
Hmmmm.......creca mi-ai dat o idee cu ce sa fac maine:D:D:D

BULA FA-TI BAGAJELE!!!

NE MUTAM PE .NET!cel putin pana se deschide lumea cea noua:D

O sa invit cateva din starurile forumului si cativa prieteni sa vedem care vin:D:D

Cumetre, MIE IMI TREBUIE TRANSLATOR CA NU STIU ENGLEZA :D Am intrat la caterinca pe lumea 4 la americani(tribalwars.us) . Cum crezi ca zidesc eu pe-acolo si fac armata? Dupa pictograme. Am noroc ca le stiu :D
valcea gorj sau dolj:))
unul din astea 3 orase sigur este

E de la tara. Nu-i de la oras . Cumatrul LEO a crescut printre pepenii de Dabuleni . Acum este multimiliardar . Se ocupa mai mult de cercetare . E plicitisit de vanzarea en gros ,direct de pe tarla. Mai nou, cerceteaza 1 bostan pt grecu ... hahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3207

Guest
Cumetre, MIE IMI TREBUIE TRANSLATOR CA NU STIU ENGLEZA :D Am intrat la caterinca pe lumea 4 la americani(tribalwars.us) . Cum crezi ca zidesc eu pe-acolo si fac armata? Dupa pictograme. Am noroc ca le stiu :D


E de la tara. Nu-i de la oras . Cumatrul LEO a crescut printre pepenii de Dabuleni . Acum este multimiliardar . Se ocupa mai mult de cercetare . E plicitisit de vanzarea en gros ,direct de pe tarla. Mai nou, cerceteaza 1 bostan pt grecu ... hahaha

Pai si ce nu stii pozele si de pe grepolis?

App. si imi place cum suna asta : "Acum este multimiliardar":)

DFA1 a spus:
Starurile forumului? Mă faci să râd. Nu există așa ceva.

Ehe.......vrei o lista?

Ia de aici: -Alandala(alias "politia de frontiera")
-Bula(alias "FIZZ")
-Diuza(alias "Fernando de la Caransebes")
-Grecu(alias "Simona Sensual")
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Radetot....nu-ţi spune nimic?O să-ţi radă alianţa din bannere!

Sau barba...mă rog, la voia dumisale!
 

DeletedUser

Guest
Leo am auzit ca v cautati lider ma bagi si pe mine?Hai ca dau o bere...Si apropo fati bagajele ca ne bagam in japonia ca au niste zei se*y.....
 

DeletedUser3207

Guest
Leo am auzit ca v cautati lider ma bagi si pe mine?Hai ca dau o bere...Si apropo fati bagajele ca ne bagam in japonia ca au niste zei se*y.....

Trebuie sa ghicesti unde stau eu ca sa fii lider.....si o sa mai facem concursuri de genu cine stie este lider:p

@1mpact S-ar putea sa intram pe theta lor dar trb sa vb cu bula :D:D:D ca sa intre si el.....si dupa intram usor usor si restu:D:D:D

(pe inviteul tau)
 

DeletedUser2467

Guest

World Speed (viteza lumii) : 3
Unit Speed : (viteza unitatilor) 1
Beginner Protection(protectia de incepator) : 5 zile
Alliance Cap(limita de membrii alianta) : 250
Morale : Active
Conquer System(sistem de cucerire) : Revolta
Night Bonus : (bonus de noapte) :dezactivat

cam astea sunt setarile

top15 jucatori
top15 aliante


singura problema este sa intelegi putin engleza..am prieteni din u.s.a pe care i-am invatat pe skype romana,mori de ras sa ii auzi :)))
 

DeletedUser3207

Guest
:D tare....eu ma bag......Vorbesc si cu bulisor sa intre chiar daca e bolovan la engleza:D


EDIT:// Ce directie?
 

DeletedUser2467

Guest
leo hai cu 1000 puncte am nev de gold :)) azi iar am luat atacatorul zilei :pro: :)))
1=>pt romani -0(mare de tot)pt punctele rosii :))
vbeste si cu domnul bula si veniti
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus