Alianta "Grepolis Forum-Starz"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3207

Guest
Eu si Domnu Bula ne-am gandit:eek: sa facem o alianta care sa fie cea mai tare de pe lumea urmatoare!
Asta e in stare de proiect....insa vrem sa vedem daca sunt doritori sa se bage la o discutie plina de caterinca pe forumul intern(ca pe cel extern l-a distrus Grecu de mult timp)

Conditia principala:

-sa detii cel putin rangul de Strategos pe forum(adica pot depune cerere si adminii ,moderatorii sau s-moderatorii(-ul)):p

Va asteptam sa comentati:cool::eek:


***Invitatiile speciale prin mesaj privat se vor trimite dupa deschiderea pe forum a rubricii lumii celei noi***

Special Guests(adica cei care vor intra faca sa mai fie nevoie de invitatie speciala ):

-Alandala
-Shadow
-Nihilius
-xblaandy
-DarkAngel 4ever =========>#pentru adminii si moderatorii care vor avea in grija noua lume,se accepta scuze:p
-Norbit
-Krishna
-Gandriel
-N0Problems
-SnOp
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mah LEO? Cand am tratat formarea aliantei nu mi-ai zis ca sunt sef? Iar acum aflu ca as putea fi chiar seful adminilor? O ce veeeesteeeee miiinuunaaataaaa!!! Bula sefu adminilor!!! HAHAHA
 

DeletedUser

Guest
Adica :eek: ...sa inteleg ca eu nu as fi bine venita...sau cum?:(
 

DeletedUser

Guest
Cum sa nu fi binevenita? Lu' don' bula ii plac gagicile. Daca nu pot sa fiu sefu la admini macar de femei s-am parte .. hahaha.

Sunt la munca si in loc sa ma scobesc in nas de plictiseala ma gandesc la senzatia pe care o s-o am ca SEF SUPREM AL FEMEILOR SI ADMINILOR..Auzi bre Leo? Stii chestiile alea de nailon in care sunt ambalate electrocasnicele ca sa le protejeze de lovituri minore? Televizoare, frigidere etc. chestie de aia cu multe multe pungute de aer in ele pe care cand le iei si le spargi la rand iti da o satisfactie aparte?!?! Nu cred ca este om pe lumea asta caruia sa nu-i placa sa sparga de alea intre degete... No,cam senzatia de-aia o am si eu cand o sa devin SEF SUPREM AL ALIANTEI FEMEILOR SI ADMINILOR pe lumea MU.. hahaha
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mu..suna ciudat..si se anunta a fi o lume mai altfel....sunteti convinsi ca vreti o scorpie ca mine ?
 

DeletedUser

Guest
Darling? Poti sa-mi spui IMBLANZITORUL DE SCORPII. Esti sigura ca iti doresti un sef asa ca mine? hahaha
 

DeletedUser

Guest
ce-ti spune costumatia mea?
mistress-corset-45.jpg
 

DeletedUser

Guest
Bazara

salutari, stie cineva knd apare urmatoarea lume?:pro:
 

DeletedUser

Guest
Asta stiu si eu, k in viitor se va deschide o noua lume. eu am intrabat dak stiti exact sau ma rog cam pe cand se va deschide noua lume

Vezi ca se deschide lumea cealalta dar pt asa ceva nu trebuie sa vorbesti cu noi. E musai sa discuti cu preotul.






Eu ma uit doar la filmele in care joc eu si se difuzeaza dupa ora 00:00. Dupa ora la care adoarme grecu si diuza .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Asta stiu si eu, k in viitor se va deschide o noua lume. eu am intrabat dak stiti exact sau ma rog cam pe cand se va deschide noua lume

pana nu scrie la anunturi nu stie nimeni nimic.Vocabularul si scrierea gen mess sunt interzise pe acest forum prin regulament. la fel si jignirile adresate jucatorilor.
 

DeletedUser3207

Guest
Adica :eek: ...sa inteleg ca eu nu as fi bine venita...sau cum?:(

Lasa ca daca esti cuminte bag eu pilele in Bula si intrii:D

Alandala a spus:
tot ce s-a anuntat e aceasta alianta si..ca poti cu premium cumpara injumatatirea timpului de "coacere "a trupelor

Sa inteleg ca noi suntem cei care vorbim primii despre lumea Mu?(care NU a fost anuntata inca):D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus