Adminii Grepolis - discutii, sugestii

Ce admin favorit aveti ?

  • zburlici

    Voturi: 10 9,7%
  • Seraphyne

    Voturi: 10 9,7%
  • SComan

    Voturi: 9 8,7%
  • CAGE

    Voturi: 9 8,7%
  • torukmakto

    Voturi: 41 39,8%
  • Nihilius

    Voturi: 24 23,3%

  • Total votanți
    103
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Si de ce sa trimita si el aiurea.Mai bine sa stie de acum cum se face.
 

DeletedUser

Guest
stimabili admini schimbati sistemu prin care i detectati pe cei cu double count

chiar si eu pana sa aflu ca tre sal declar intram 1 datan zi pe contu amicului care momentan nu mai joaca nu am primit nimic niciun fel de avertisment

ba mai mult am avut 3 conturi proprii la un moment dat dar nimic nu am primit nimic asadar schimbativa modalitatea de detectare
 

DeletedUser

Guest
Nick...

Am si eu o intrebare ..
Adminii ar putea sa imi schimbe nick-ul de pe joc ?
 

DeletedUser

Guest
De exemplu cineva isi face un cont iar numele reprezinta o injuratura la adresa unui alt jucator.
 

DeletedUser1888

Guest
Xblaandy

Xblaandy ...cel mai de treaba..raspunde la mesaje,la tichete..tare:D
 

DeletedUser

Guest
eu l-am votat pe nihilius, trebuia sa il puna si pe Stil ca pe el vroiam sa il votez da de daca nu la pus
 

DeletedUser

Guest
de obicei nu prea aduc vorba de admini in discutiile mele dar cred ca xblaandy e cel mai bun
 

DeletedUser903

Guest
Daca tot ati adus vorba...

Pentru ca se discuta de administratori, si se tot dau pupici catre preamaritele lor bucute (bucuta - diminutiv de la buca -Sursa: DEX '98) permiteti-mi sa exprim si o parere negativa.
Nu stiu cine e cel mai cel, dar pentru mine exista un administrator care, din orgoliu nemasurat, nu este in stare sa-si ceara scuze pentru jignirile pe care le aduce si se ascunde dupa raspunsuri de 2 lei. Exista, cum spuneam, un administrator care crede ca prosteala pe fata ii poate ascunde incapacitatea de exprimare in scris. Da domnule Nihilius, pentru mine dumneavoastra ati devenit unitate de masura.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ai vreo dovada?Toti cei pe care ii cunosc si au avut de a face cu el il vorbesc de bine.
 

DeletedUser

Guest
ma stii?poate il vorbesc de bine doar ca sa nu ii strice imiaginea?e doar o presupunere
 

DeletedUser

Guest
Nu prea cred,avand in vedere ca am vorbit in particular si nu aveau de ce sa ma minta+ca il am in lista de messenger pe Catalin si m-a ajutat cand am avut nevoie.
 

DeletedUser

Guest
poate asa te face sa crezi tu...poate e un mincinos,mai stii?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus