Adio Epsilon!

DeletedUser

Guest
Buna ziua dragi colegi si prieteni ,

Vad ca , tipic noua latinilor , vorbim mult si fara continut. Abtineti-va de la contre , certuri , aluzii si flame-uri ; totul e in zadar , lumea se va inchide oricum. Ma bucur pe o parte ca se sfarseste aventura ( pentru mine definitiv), chiar daca lupta mai putea continua, fiind una de anduranta . Cine a fost acolo , zi de zi online la bataliile seculare stie cum si cat de frumos a fost totul.
Nu nominalizez pe nimeni in persoana ca fiind cel mai remarcat , cel mai online , cel mai tare , mare sau frumos ;
scriu doar atat : PreToRieNii dar si "concernul" DDR - pasarea pheonix !
Salut cu drag pe toti cei carora le sunt simpatic , colegii in primul rand , aliatii , amicii dar si pe cei pentru care nu am fost decat un ironic, aluzionist, "rau-facator" sau enervant.
Stiu ca nu e nevoie insa vreau sa mentionez ca pentru staff-ul jocului nu am nimic de scris, poate doar un salut din politete.

Stima tuturor,

Pose'
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eu vreau sa incep mai intai cu multumiri adresate celor care m-au ajutat pe aceasta lume si vreau sa continui dandule dreptate celor ce ii critica pe 'cei ce fac regulile' intr-un mod necinstit crezandu-se superiori!
succes pe mai departe celor ce sunt in familia Ding-Dong!
 

DeletedUser

Guest
Rog un moderator sa faca ce ar trebui sa faca!!!Sa stearga tot ce nu este conform subiectului thread-ului.
Pe ce forum civilizat s-a mai vazut ca un moderator sa troll-eze sau sa faca flame???
Aveti macar idee ce inseamna sa moderezi?Pe ce criterii ati primit "functia"?
Am deschis acest ultim topic cu speranta ca MACAR pentru ultima data putem purta un dialog frumos si civilizat.
Oameni buni, ne-am mancat ani buni pe aici, nu credeti ca e momentul sa ne amintim lucrurile frumoase si sa avem o atitudine calma si nostalgica ?

Inca odata rog insistent un MODERATOR sa stearga/mute la junk,whatever, tot ce nu tine de acest subiect!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2795

Guest
Ha si io pe aici
Dupa lumea delta,epsilonul a fost lumea unde nu m-am dat batut dar pana la urma m-a doborat timpul si viata de zi cu zi
A fost o lume frumoasa din multe puncte de vedere
Respect pt toti jucatori cu care am avut contre
Aurele trec pe la ferma .....)))))))))
Al vostru Sorin alias ``sparta``
 

DeletedUser7685

Guest
Epsilonul va ramane mereu in inima mea. La fel si voi, minunati jucatori, aliati sau inamici. Va doresc numai bine! Cu respect, Mihai43!
 
Sus