Academia Grepolis

  • Autor subiect Bugsy Siegel
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Intrebam si eu asa...daca tot veniti si voi venim si noi cei din phoenix...ce sa spun succes...:)o sa ai nevoie....
 

DeletedUser9532

Guest
eu am experienta si nu va rezista aceasta alianta cu multi membri fara suparare
 

DeletedUser

Guest
Depinde de cat de mult vor reusi liderii sa coordoneze si sa motiveze jucatorii, dar nu e ca si cum ar fi vreun pericol ca cineva sa fie cucerit. Va disparea panica aceea a jucatorilor atunci cand vor fi atacati, pentru ca va fi doar macel de trupe in cel mai grav caz:))
 

DeletedUser9532

Guest
Depinde de cat de mult vor reusi liderii sa coordoneze si sa motiveze jucatorii, dar nu e ca si cum ar fi vreun pericol ca cineva sa fie cucerit. Va disparea panica aceea a jucatorilor atunci cand vor fi atacati, pentru ca va fi doar macel de trupe in cel mai grav caz:))

eu sunt un lider bun ca sunt cu experienta sunt si voi fi in continuare acum imicaut o echipa sa merg pe noua lume daca am cu cine ca altfel nu ma duc
 

DeletedUser

Guest
Bugsy,ca de obicei,unde eşti şi tu,sunt şi eu ! =)
Te aştept cu un PM pentru alte informaţii,dacă mai sunt !
 

DeletedUser

Guest
Directia ramane aceiasi, ramane sa luati legatura maine cu mine ca sa primiti invite.

Un alt veteran si prieten bun de al meu si-a anuntat prezenta si intentia de a sustine acest proiect.

danyford, multumim pentru amabilitate ;)
 

DeletedUser

Guest
o placere sa reiau jokul .. mai ales alaturi de tine ;) sa vedem ce o iesi :)
 

DeletedUser

Guest
Rog pe cei ce vor sa ni se alature sa ia legatura cu danyford sau cu mine pentru invitatie,unul dintre noi,care va fi online,va fonda alianta...eu sunt plecat azi la o conferinta si e posibil sa intru mai tarziu pe noua lume...o zi buna tuturor.
 

DeletedUser9489

Guest
E 11:15, sa speram ca in jurul orelor 15-16 avem Hyperborea.... si
 

DeletedUser

Guest
Sa deschis hyperborea ... doritorii pt Academia Grepolis sunt rugati sa i-a lagatura cu mine pt invitatii.
 

DeletedUser

Guest
am intrat si eu
am mai intrat pe lumi grepolis dar mi s-au parut greoaie pentru incepatori si le-am abandonat
 
Sus