Abdera - Lumea greilor

Lord Smaug

Stie Tot

Anubis.K

Stie Tot
smiley-emoticons-segen.gif
 

CaponeM

Stie Tot
Nu o zic cu rautate.. cat timp se bat 2,7,9 aliante pe un server.. si la final ramane una, restul au pierdut..
Asta in cazul in care aliantele joaca serios, ca dupa logica ta @CaponeM, vine basitu de @RAGNARAR. care a sters pe 7 lumi la rand dupa 2-3 luni si zice ca el n a pierdut niciun server #maimultdecatofamilie.. cacaturi de genul..

Logica mea s a batut mai bine de 2 luni de zile cu fake-urile si minimalele primite non stop.

Sa stai aproape toate noptile in fake-uri si minimale, știind ca dimineata tre să i dai talpă la muncă, nu ie jmekerie.

Sau sa prinzi momente în care, efectiv, din cauza fake-urilor sa pici plantă, iar după 2-3h sa te trezești cu 2-3 nave, nu mai ie nici jmekerie, nici joc.

In schimb, basitu asta a pierdut pe hartă, prin actiuni, ciupeli etc.. este totuși o diferență.
 
Logica mea s a batut mai bine de 2 luni de zile cu fake-urile si minimalele primite non stop.

Sa stai aproape toate noptile in fake-uri si minimale, știind ca dimineata tre să i dai talpă la muncă, nu ie jmekerie.

Sau sa prinzi momente în care, efectiv, din cauza fake-urilor sa pici plantă, iar după 2-3h sa te trezești cu 2-3 nave, nu mai ie nici jmekerie, nici joc.

In schimb, basitu asta a pierdut pe hartă, prin actiuni, ciupeli etc.. este totuși o diferență.
In razboi totul este permis:))
 

deciu

Membru Nou
e destul sa vad de aici ca esti orgolios si nu esti obiectiv .
Din ce ai scris tu trag decat o concluzie tu urmezi un lider alianta care are sanse de a castiga lumea, in detrimentul aliantei si grupului in care posibil sa te simti bine .
plm... nu esti singurul cu mentalitatea asta .
Si te am tag uit ca aveai parerii si tu la adresa mea desi noi nu am interactionat niciodata .
Nu ai înțeles pe deplin dacă sunt invitat intr-o alianța care are a doua sau a treia șansa sa câștige lumea pot intra in funcție de ceilalți jucatori . Nu prefer alianțele care sunt obișnuite sa piardă lumi eu joc sa câștig asta mi se pare normal
Numai bine
 
Nu ai înțeles pe deplin dacă sunt invitat intr-o alianța care are a doua sau a treia șansa sa câștige lumea pot intra in funcție de ceilalți jucatori . Nu prefer alianțele care sunt obișnuite sa piardă lumi eu joc sa câștig asta mi se pare normal
Numai bine
Eu cred ca satisfactia cea mai mare e cand joci vs celor mai buni si ajungi sa castigi....degeaba joci sa castigi servere unde aliantele is praf...si tu joci sa castigi vs acele aliante,dar na...asta e mentalitatea ta...si nu numai
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Pierde 3-4 orase in m55 sud cu 35 , doamne iarta ma , am si zis sa vi le lase ca nu se merita sa le tina . Unde ati incercat actiuni pe granita v am spart tot :))
 
Sus