Abdera - Lumea greilor

Pai asta ca ai auzit.
Esti o oaie din turma tipica.
O behait unul si celalalt o behait mai departe.

Nu stie nimeni despre ce fac ori ce lucrez si in general nu are nici o relevanta dar na unii de aici daca nu au argumente plauzibile legate de joc recurg la ofense si la asumatii ca tu esti salahor ori tu esti sluga etc.
 

DeletedUser17271

Guest
M ai zapacit cu argumentul asta cu sagetiile ... fmm viata =)))))))

Ehhhh asa da boss ... ma duc dreaq sa fac altcv decat sa ma cert cu tine indiene =))))
 
Si faptul ca din toti de aici doar David a ajuns sa iti sustina prostiile spune foarte mule despre credibilitatea in tine ori in ce zici.

Continua sa scrii ca mai degraba vorbesc cu peretii.
 

DeletedUser17271

Guest
Pai asta ca ai auzit.
Esti o oaie din turma tipica.
O behait unul si celalalt o behait mai departe.

Nu stie nimeni despre ce fac ori ce lucrez si in general nu are nici o relevanta dar na unii de aici daca nu au argumente plauzibile legate de joc recurg la ofense si la asumatii ca tu esti salahor ori tu esti sluga etc.
De mine de ce nu a mai zis ma nimeni ca sunt salahor s.a ...
Tigan prost cand stai cu niste oamenii pe grupurii chaturii s.a se afla lucrurii personale vrei nu vrei ...
Si daca tu esti salahor nu e nici o rusine se poate mai rau .
 
Ai confirmat tu sa sunt salahor?
M-ai vazut in viata personala?

Asumatii ca un prost in continuare.Oaie prosta.
Behaie mai departe.

Eu joc grepolis.Nu ma fute viata personala la fiecare de pe grepolis.
 

DeletedUser17271

Guest
Ba te intreb serios acum david sus david jos , ba dar sa moara tigania ta ca tot ai adus in discutie viata reala personala ai vrea sa ai banii si familia si cea ce are prostul de david .
Sa moara Mercedesa de nu zici adevarul ai vrea sa fi in locul lui ?!
 

DeletedUser17271

Guest
Ai confirmat tu sa sunt salahor?
M-ai vazut in viata personala?

Asumatii ca un prost in continuare.Oaie prosta.
Behaie mai departe.

Eu joc grepolis.Nu ma fute viata personala la fiecare de pe grepolis.
Tu ai adus in discutie viata personala tigan prost .. nu te mai simti asa jenat ...wtf munca e munca fie ca esti salahor sau ca esti elon musk ... lol
 

DeletedUser17271

Guest
Reciteste discutia tigan prost .lol
eu spun doar ce am auzit ca ai face tu in realitate ... ca tu ai deschis subiectul viata personala .. ai tinut mortis sa vi cu argumentul asta .
 

DeletedUser17271

Guest
Esti tigan prost aparii cu niste argumente apoi cand nu mai ai argumente aparii cu faze gen " sugi pla lui david " .
Eu zic sa imi scrii din nou ca am pierdut hermossa si sinope .
Cat despre supt , i ai supt-o tu de multe ori pe lumea asta .
 

un1catul

Membru activ
Daca si de la un joc ajungeti sa va injurati ca la usa cortului si sa va faceti in toate felurile...Atunci ce asteptari sa mai aiba ceilalti de la voi in viata personala..jalnic rau...
 
Sus